21 دسامبر 2012

نوشته شده توسط:کیوان فیض مرندی | ۰ دیدگاه

این مطلب پیرامون سال 2012 desember 21 برابر با 1 دی 1391 میباشد.

2012 روز پیش بینی شده ای است که خبر از تحولات عظیم و مهمی در دنیا می دهد که قرار است در 21 دسامبر سال 2012(جمعه 1 دی 1391) اتفاق بیفتد. 21 دسامبر 2012 پایان تقویم مایاها ست و در ابتدا منشاش آنجا بوده است.

در ضمن 21 دسامبر 2012 ساعت 11.11.11 گرینویچ برابر با جمعه 1 دی 1391 و شب یلدا میباشد

مایاها که فرهنگ و تمدن مخصوص به خود را دارند، از بومیان قاره آمریکا به شمار می آیند و تقویمشان از 5125 سال قبل آغاز شده و در سال 2012 به پایان می رسد و این واقعه همراه شده با اخطارهای هواشناسان و دانشمندان محیط زیست درباره نقطه حد زمین که می تواند باعث انقراض بسیاری از جانداران شود که با بسیاری از افسانه ها، کتابهای آسمانی و گفته های پیامبران همخوانی دارد.

تفاسیر دیگری مربوط به عصر جدید می گوید : که در این زمان سیاره زمین و ساکنین آن دستخوش تحولات فیزیکی و روحی می شوند و سال 2012 پایان جهان است

 

سال 2012 سال دگرگونی کهکشانی:

هم ترازی منظومه شمسی با مرکز کهکشان

کهکشان راه شیری ما مرکزی دارد که تمامی سیارات میلیونها سال طول می کشد تا به دورش گردش کنند و در پرترافیک ترین قسمت راه شیری قرار دارد. 4 بار در طول یک چرخه 25800 ساله مرکز کهکشان ما با یک انقلاب بسیار بزرگ همراه می شود.

اولین و آخرین باری که این اتفاق افتاد، 6450 سال قبل مصادف با آغاز تمدن دنیای قدیم بود. در 21 دسامبر سال 2012 که انقلابی زمستانی در نیمکره شمالی خواهد بود، این مرکز با خورشید همتراز می شود.

 

تمام سیارات منظومه شمسی بر روی یک خط قرار میگیرند

در واقع برای دومین بار کلیه سیارات منظومه شمسی نسبت به خورشید در یک خط راست قرار میگیرند و فشاری که به کره زمین وارد می شود باعث ایجاد زمین لرزه های شدید و سر از آب بر آوردن جزایر جدید در اقیانوس آرام و اقیانوس اطلس و به تبع آن یک سونامی وحشتناک خواهد شد. جزیره آتلانتیس ، جزیره آی که 12 هزار سال پیش به زیر آب رفت سر از اقیانوس آتلانتیک یا اطلس بر می آورد .

 

سیاه چاله

طبق یافته های منجمان و ستاره شناسان سیاه چاله ای در نزدیکی خورشید و به تبع آن منظومه شمسی قرار دارد و تا تاریخ 2012/12/21 این سیاه چاله خرطومی خورشید و منظومه را می بلعد و در نقطه دیگری از کهکشان راه شیری میاندازد

 

اما چرا مایاها آن را پایان جهان میدانند ؟

زیرا امواج این سونامی غول آسا که ارتفاع آنها تا 1000 متر هم برآورد شده است به سمت سواحل غربی قاره آمریکا حرکت خواهد کرد و برآورد شده است که از کالیفرنیا تا تگزاس و خلیج مکزیک هم کشیده خواهد شد. در آموزه های دینی ما هم به چنین بلای عظیمی برای سرزمین دور از سرزمینها اشاره شده است.

خواهشمند است به دقت به این حادثه فکر کنید . نقشه دنیا در حال دگرگونی است .ناسا (سازمان فضایی آمریکا ) اعتبار این سخن است و دیگر از پیشگویی خارج شده است.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...