فسیل زنده (1)

نوشته شده توسط:کیوان فیض مرندی | ۰ دیدگاه

آیا ممکن است در میان سنگ سخت، موجودات زنده‌ای وجود داشته باشند؟ علم می گوید چنین چیزی امکان ندارد... اما شواهد نشان می دهد که این امر امکان پذیر است...

در تاریخ 22 آوریل 1881 مردی بنام «جو مالینو» (Joe Molino) در ارتفاع بیست متری معدن «وایدوست» (Wide West) در نزدیکی «تپه یاقوت» واقع در ایالت «نوادا» (Nevada) سرگرم کار بود. او دیلم خود را زیر قطعه ای از سنگ معدن که از دیواره تونل معدن، بیرون زده بود انداخت و آن را شل کرد. وقتی سنگ به زمین سقوط کرد، روی پای «جو» افتاد و او از این عمل بقدری خشمگین شد که با پتک مخصوص شکستن سنگ ها، ضربه ای به سنگ زد و آنرا خورد کرد. ولی از مشاهده سوراخ کوچکی در میان سنگ که به اندازه مشت انسان بود، سخت حیرت کرد. این سوراخ انباشته از کرم های سفید رنگی بود. «جو» آنها را بدست گرفت. ابتدا آثاری از حیات در آنها مشهود نبود... ولی پس از نیمساعت، چند تا از این کرم ها شروع به حرکت کردند... و در خلال یک ساعت که سایر کارگران معدن، با دیدگان از حدقه درآمده به تماشا ایستاده بودند، کرمها به آرامی در اطراف تونل روی زمین می خزیدند. مدیران معدن، این کرمها و سنگ مربوطه را برای اداره معادن امریکا فرستادند و چند هفته بعد، نامه ای دریافت داشتند که طی آن نوشته شده بود:

«از آنچه فرستاده اید چیزی فهمیده نشد.»

زیرا آنچه معدن چیان از چگونگی واقعه گزارش داده بودند، به هیچ وجه با عقل جور در نمی‌آمد و هیچکس نمی توانست آن را باور کند!

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...