در هر گوشة جهان کسانی ...

نوشته شده توسط:کیوان فیض مرندی | ۰ دیدگاه

 در هر گوشه جهان کسانی ...

اشاره:

مسیحیان بسیاری به پیشگویی حوادث آخرالزمان پرداخته‌اند. حوادثی چون بازگشت عیسی(ع)، وقوع جنگ آرماگدون، ورود ضد مسیح، دوران محنت، رهایی و بسیاری بلایای طبیعی.

این مطلب حاوی فهرستی از پیشگویی هاست که پیشگویان آنها احتمال می‌دهند بین سال های 2005 تا 2010 روی دهند. در گذشته نیز پیشگویی‌های بسیاری از این دست صورت گرفته که همگی در یک نکته مشترک بودند: هیچ یک به واقعیت نپیوستند. احتمال دارد بسیاری (یا حتی هیچ یک) از پیشگویی های حاضر نیز به حقیقت نپیوندند.

پیشگویی های آینده نزدیک

جنبش کشیش‌های وابسته به ماری اعلامیه‌ای با این عنوان صادر نمود: «چرا من هنوز می گریم؟» این اعلامیه ظاهراً به نقل از مریم مقدس می گوید:

انسان بیش از همیشه فاسد، ملحد، شرور و ظالم می شود. تنبیهی سخت‌تر از طوفان نصیب این بشر بیچاره و گمراه خواهد شد. آتش از آسمان زبانه می‌کشد و این نشانه این است که «عدالت خدا»، زمان ظهور خود را قطعی نموده است.

متأسفانه در این اعلامیه زمان شروع این همه‌سوزی مشخص نشده است.

«دنیل دل مایو» عقیده دارد بشقاب پرنده‌ها در طول تاریخ به زمین سرکشی کرده‌اند. هدایت این سفینه‌ها را موجودات هوشمندی در دست دارند که کره خاکی را آفریده‌اند. او معتقد است در زمین نیروهایی وجود دارند که سعی می کنند به ما بگویند به زودی مورد هجوم بیگانگان قرار خواهیم گرفت. سپس کل بشریت متوجه آماده سازی خود و طغیان علیه چنین حمله‌ای خواهد شد. اما، در واقع، «تهاجم» توسط عیسی مسیح و سربازانش که برای نجات زمین بازمی گردند صورت می‌گیرد.

گروه ناشران «تیندل هاوس»، «باشگاه غیب گویی متروک» را ایجاد نموده اند. آنها در ژانویه سال 2004 به پنج حادثه در سال 2003 اشاره کرده و معتقدند این حوادث علائم حتمی پایان زمان در آینده‌ای نزدیک هستند:

1- اسرائیل در حال ساختن دیوار 320 مایلی حائل است تا خود را از سرزمین فلسطینیان جدا کند.

2- سقوط صدام حسین که احتمالاً موجب بازسازی شهر بابل خواهد شد.

3- ژاک شیراک، رئیس جمهور فرانسه پیشنهاد ایجاد یک «گروه پیشگام» در اتحادیه اروپا، به صورت مجزا از گروه اصلی، را ارائه کرد. این حرکت می تواند همان پیشگویی ده پادشاه که در کتاب دانیال نبی به آن اشاره شده است، باشد.

4- این گروه احساس می کند کلیسای اسقفی آمریکا، با حرکت به سمت حقوق مساوی برای همه، بخش‌هایی از کتاب مقدس را نادیده می‌گیرد. براساس کتاب مقدس، ارتداد یکی از علائم آخرالزمان است.

5- آنها فکر می‌کنند روی کار آمدن «ولادمیر پوتین» و حزبش، ممکن است به بازسازی روسیه و تبدیل شدن آن به بازیگر برجسته‌ای در صحنة جهان منجر شود. همانگونه که در کتاب «حزقیال نبی» پیشگویی شده است.

کلیسای سنتی کاتولیک آمریکا پیشگویی می کند «سه روز ظلمت» در اندک زمانی زمین را فرا می گیرد. علامت هشداردهنده این واقعه، صلیبی است که در آسمان نقش می بندد و همه آن را می بینند:

... دروازه‌های آسمان باز خواهد شد و شیطان وارواح اهریمنی آزاد گشته و اجازه می‌یابند بدون محدودیت در زمین سیر کنند. سه روز تاریکی مطلق حکمفرا خواهد بود.

گویی زمان متوقف شده است. تنها منابع روشنایی، شمع هایی خواهند بود که با تشریفات سنتی کلیسای کاتولیک تقدیس شده اند.

«آگیپ پرس» گزارش داد اسقف «هوای هریس» 73 ساله، از اولین پرستشگاه موقت وابسته به عید پنجاهه در شهر «الکتون» ایالت مریلند می گوید:

آنچه من می بینم واقعیت یافتن کتاب مقدس در برابر دیدگانم است.

براساس این گزارش آنچه او بعد از این منتظر آن است بازگشت مسیج به عنوان منجی یهودیان می باشد.

سایت «Prophecykeepers.com» بیان کرد در پی حقیقت یافتن پیشگویی‌ها، در 31 ماه می سال 2003، خورشید در حالی که حلقه‌ای نادر از نور یا حلقه‌ای از کسوف آتش تشکیل داده بود، به صورت یک پارچه خاکستر بر فراز اروپا و خاورمیانه ظاهر گشت. آنها پیشگویی کرده‌اند که سیکل ویرانگر پیشگویی های کتاب مقدس آغاز شده است.

2012ـ1998: «گوردن میشل اسکالیون» حوادث و فجایع عمده را اینگونه پیشگویی می‌کند: گرم شدن کره زمین، آب شدن توده های یخ قطب، زلزله، فوران آتشفشان و غیره.

2009ـ1999: «جری فالول» در ژانویة سال 1999 پیشگویی کرد عیسی مسیح تا ده سال دیگر ظهور می کند، اما قبل از آن ضد مسیح می آید. فالول با اشاره به ضد مسیح گفت:

آیا او زنده است؟ احتمالاً. چون در دوران محنت و رنج ظاهر گشته و خود را مسیح معرفی می نماید. او مطمئناً یک یهودی است و مطمئناً خود را مسیح معرفی می کند. و چون عیسی مسیح به زودی خواهد آمد و او در آن زمان انسان بالغی است، پس باید الان جایی در این زمین زنده باشد.

در پی این سخنان، خاخام جیمز رابین اظهار داشت، مسیحیان باید نسبت به چنین اظهارنظرهایی محتاط باشند. وی گفت سخن فالول نمایشگر بعضی مخالفت های تاریخی و پنهان با یهودیان است. فالول بعداً به خاطر گفته هایش عذرخواهی کرد.

قرن بیست و یکم: «توماس چیس» پیشگویی کرد زمانی که جمعیت زمین به 66/6 میلیارد نفر برسد، جنگ آرماگدون رخ می دهد. در سال 1999 جمعیت کره زمین به 6 میلیارد نفر رسید.

6 آوریل 2005: «وارن جف»، پیشگوی کلیسای بنیادگرای مسیح، در سال‌های اخیر حداقل سه بار به پیشگویی آخرالزمان پرداخته است. او پیروانش را جمع کرده تا همگی به سوی آسمان بالا روند. پیشگویی های او تاکنون واقعیت نیافته است. جف دلیل آن را برعهده اعضا می‌داند. گفته می شود او منتظر حادثه ای مهیج در ششم آوریل سال 2005 است. این تاریخ یکصد و هفتاد و پنجمین سالگرد تأسیس این کلیسا توسط جوزف «اسمیت» است.

سال 2006

«میشل دروزین» در کتاب خود با عنوان: کد کتاب مقدس می نویسد:

کدهای کتاب مقدس حوادث آینده را به خوبی مشخص کرده‌اند. در کتاب مقدس به صورت رمز به «قتل عام جهانی» و «جنگ جهانی» اشاره شده است و براساس کدها هر دو این حوادث در سال 2006 رخ خواهند داد.

«آنی استانتون» برخورد یک شهاب سنگ را به زمین پیشگویی کرده که در پی آن عیسی(ع) باز می گردد و دوره هزار ساله صلح آغاز می شود.

براساس نوشتة «ساندی تایمز»، یک گروه مذهبی با نام «خانواده» پایان جهان را در سال 2006 انتظار می کشند. گفته می شود اعضای این گروه مشغول ذخیره غذا هستند و می‌خواهند در غاری در هند مخفی شوند.

به پیش بینی «ویکلی ورلد نیوز»، در سال 2006 بمب های هیدروژنی در لندن، واشنگتن و تلاویو منفجر خواهند شد و این شروع جنگ آرماگدون خواهد بود.

2007: باز به پیش بینی «ویکلی ورلدنیوز»، در ساعت 7 روز هفتم از هفتمین ماه تقویم عبری که برابر است با سال 2007 میلادی مسیح همزمان در اورشلیم، بغداد، واشنگتن، مسکو و همة پایتخت های جهان ظاهر می شود.

سال 2008: 21 مارس 2008: گروه انگلیسی «شاهدان لرد» بعداز محاسبات طولانی به این نتیجه رسیدند که شروع آرماگدون در این تاریخ خواهد بود و در این نبرد سه چهارم جمعیت جهان از بین می روند. این اتفاق درست 666 ماه عبری پس از تأسیس سازمان ملل در سال 1945 است.

6 آوریل 2008: «فیلیپ بی. براون»12 پیشگویی کرده بود که دوران محنت بزرگ با ظاهر شدن دو نمونه از شواهد کتاب مکاشفه در هفتم آوریل سال 2001 آغاز می شود. او همچنین پیشگویی کرد شروع سلطنت هزارساله عیسی(ع) از ششم آوریل سال 2008 خواهد بود.

29 آگوست سال 2009: «جان داچمن» ادعا می کند اخترشناس رصدخانه «مونت ویلسون» است. او ظاهراً معتقد است که ستاره کوچکی در حال عبور از ابر ارت، یعنی جایی مجاور منظومه شمسی که ستاره‌های دنباله‌دار از آن جا سرچشمه می‌گیرند، است. داچمن می گوید: نیروی گرانش این ستاره یک سوم ستاره‌های دنباله دار را ـ بیش از یک میلیون ستاره ـ به سمت خورشید می‌کشاند. او پیشگویی می کند زمین مورد اصابت صدها ستاره دنباله‌دار قرار می گیرد که قطرشان 100 تا 900 متر می باشد. او انتظار دارد برخوردها در 29 آگوست سال 2009 صورت پذیرد.

2010 : فیل استون از مؤسسة «Bible Time» بازگشت مسیح را 2000 سال بعد از زیارت او از معبد در سن 12 سالگی در سال 12 میلادی تخمین می‌زند و چون تقویم کتاب مقدس تقریباً کوتاه تر از تقویم شمسی است، وی سال 2010 را مشخص نموده است. احتمالاً وضعیت وخیم‌تر از پیش بینی استون است. چون بیشتر دین پژوهان معتقدند عیسی(ع) 4 تا 7 سال قبل از میلاد متولد شده است. یعنی پیشگویی این فرد باید زودتر به حقیقت برسد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...