تاریخ : 29 مرداد 1396
زمان : 14:07:14
نظر سنجی
 • جای خالی چه مطلب خاصی را در این وبلاگ احساس می کنید؟

مطالب عادی و روزمره
مطالب بسیار بغرنج و ثقیل الدرک

مشاهده نتایج


موضوعات

منوی کاربری

میهمان گرامی خوش آمدید

آمار وبسایت
 • بازدید امروز : 418 بار
 • بازدید دیروز : 864 بار
 • بازدید ماه : 21676 بار
 • بازدید کل : 558740 بار

 • 1 2 3 4
  تبلیغات
  آخرین ارسال های انجمن
  هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .
  دلایل تسخیر انسان توسط جن و کالبد ذهنی

  - قرار داشتن در فاز منفی(عصبانیت ، ترس ، حزن و اندوه و ....) .

  - هتک حرمت هر جزئی از اجزاء جهان هستی .

  - عدم دیدن وحدت و یکپارچگی جهان هستی(تجلیات الهی) و صاحب تجلیات .

  - شرک ورزیدن و رفتن به دامن غیر خدا(من دون الله) .

  - ایجاد تباهی و جلو گیری از شکوفائی هر جزئی از تجلیات الهی .

  - ایجاد فساد .

  - جنگ مغرضانه و هدفمند با وحدت جهان بالا و پائین .

  - حرب با خدا .

  - داشتن هرگونه تشعشع منفی(غیبت ، دروغ گوئی و ....) .

  - استفاده از هرگونه مواد مخدرکه باعث نامنظم شدن کالبدهای مختلف انسان و در نتیجه ایجاد حفره وشکاف شده و از این طریق راه ورود و نفوذ موجودات غیر ارگانیک فراهم گردد .

  استفاده آگاهانه از جن به منظور رسیدن به اهداف مورد نظر و کمک گرفتن و بهره برداری از آنها

  مهمترین علت تسخیر، قرار گرفتن در فاز منفی است(ترس و وحشت ، عصبیت ، غم و اندوه ، حزن و ناراحتی ، یأس و ناامیدی و...)که دریچه منفی باز باشدوآنها بیایند داخل، فصل مشترک علت تسخیر انسان توسط جن و روح قرار داشتن در فاز منفی است،اگر یک کسی بگوید که من چه گناهی کرده بودم که مورد تسخیر قرار گرفتم یا چه گناهی داشتم که طلسم شدم جواب این است که در فاز منفی قرارداشته است،مثلاً در مزارها،مراسم تدفین،تشییع جنازه که عمدتاً افراد در فاز منفی قرار می‌گیرند،یکی از بدترین حالتهائی است که ما در معرض نفوذ موجودات غیرارگانیک بطور کلی‌حالا چه جن و چه روح قرار می‌گیریم،چون ما در فاز منفی هستیم که نباید باشیم،پس ما در فاز منفی در معرض هستیم .

   مورد دیگر،مثلاً ما از دیدن یک فیلم ترسناک ، بترسیم و این نفوذ انجام بشود،چون در محیط ما آلودگی بسیار زیاد است،همه آنهائی که مُرده‌اند بر اساس نوع وابستگیهاشان،هر کدامشان در بخشهای مختلفی حضور دارند و فقط منتظر شرایط ما هستند و انتخابی که روی ما انجام می‌دهند یک عده‌ای و یک عده‌ای هم که نه هر مورد باشد نفوذ می‌کنند به داخل و دیگه کار از انتخاب گذشته،دراین مواردی که در کلاس مشاهده کردیم و خروج داشتیم ما فرصت نداریم  وگرنه می‌شود با سؤال وجواب دقیقاً  به علت انتخاب پی‌بُرد .

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، تسخیر
  تسخیر

   

  پنج نمونه‌ی قابل توجه از تسخیر شدگی توسط شیطان ۲۷ مرداد ۱۳۸۹ توسط admin تمام ادیان بزرگ، وجود شیاطین را در زمره‌ی باورهای تعلیمی خود دارند. شیاطین، ارواحی هستند که توسط انسان‌ها دیده نمی‌شوند، زیرا جسم قابل رؤیتی ندارند. اگرچه ادیان توحیدی، هرگونه تلاش برای برقراری ارتباط با شیاطین و تداخل آن‌ها با زندگی انسان را محکوم می‌کنند، اما تسخیر شدن یک انسان توسط شیطان، گاه اتفاق می‌افتد. نمونه‌هایی که در زیر آمده، نشان می‌دهد که شوخی با آیین‌های شیطانی و اعمالی از این قبیل عاقبت خوبی ندارد، حتی اگر اغلب رسانه‌ها، چنین مسائلی را خنده‌دار و سرگرم‌کننده جلوه دهند. اگر دنبال دردسر نمی‌گردید، دنبال آیین‌های شیطانی و ارتباط با مردگان و شیاطین نروید، زیرا ممکن است لطماتی جدی و حتی مرگ را به دنبال داشته باشد.

  ۱) آنه‌لیس میشل (Michel Anneliese )

   

   

  آنه لیس میشل زنی از اهالی آلمان بود که ادعا کرد توسط شیاطین تسخیر شده است. وی در یک خانواده‌ی کاتولیک بزرگ شده و اولین نشانه‌های تسخیر روح خود توسط شیطان را در ۱۶ سالگی مشاهده کرده بود. او به حملات صرع و بعدها توهم نیز دچار شد. پس از آن که درمان‌های پزشکی متداول به درمان آنه‌لیس کمک نکرد، وی توسط اسقف محلی که از روش‌های مذهب کاتولیک برای دفع روح پلید استفاده می‌کرد، جن‌گیری شد.

   

   

  متأسفانه جلسات جن‌گیری چندان موفق نبودند و میشل در سن ۲۳ سالگی در خواب درگذشت. دلیل رسمی مرگ، بی‌آبی و بی‌غذایی بدن اعلام شد، زیرا آنه‌لیس پیش از مرگش لب به آب و غذا نمی‌زد.

   

  ۲) جورج لاتکینز (George Lutkins) جورج لاتکینز، مردی اهل انگلستان بود که رفتار عجیبش وی را منتصب به تسخیرشدگی توسط شیطان کرده بود. او در دهکده‌ی مندیپ در یاتون خیاط بود. یکی از همسایه‌های جورج از کشیش محله خواست به دلیل رفتارهای عجیبی که وی از خود نشان می‌داد، از قبیل خواندن آوازهای عجیب با صدایی تغییر یافته که گاه کاملاً با صدای خود جورج تفاوت داشت، به او کمک کند. آقای لاتکینز، پیش از این توسط دکترها معاینه شده بود اما مورد خاصی از بیماری در او وجود نداشت. لاتکینز، خود ادعا می‌کرد که توسط هفت شیطان تسخیر شده و هفت بار باید جن‌گیری شود. چندین جن گیر از جمله جوزف ایستربروک برای معالجه‌ی وی در سال ۱۷۷۸ دست به کار شدند و ظاهراً با موفقیت ارواح پلید را از او دور کردند.

   

  3) رابی منهایم (Robbie Mannheim):

  رابی منهایم به عنوان مردی شناخته می‌شود که توسط شیاطین تسخیر و بعد با موفقیت درمان شد. ماجرای او که توسط رسانه‌ها هم پوشش داده شد، الهام‌گر رمان «جن‌گیر» نوشته‌ی ویلیام پیتر بلاتی بود. رابی در جوانی آثار تسخیرشدگی توسط شیطان را در خود مشاهده کرد. مشکل او وقتی آغاز شد که یک شب را کنار مادربزرگش گذراند و صداهای عجیبی مثل چکه کردن آب شنید. یازده روز بعد از این اتفاق اسرارآمیز، خاله‌ی رابی فوت کرد. رابی آنقدر به خاله‌اش وابسته بود که با مرگ وی، کاملاً به هم ریخت. او در اوج ناامیدی سعی کرد با روح خاله‌اش ارتباط برقرار کند، تلاشی که برایش دردسر به بار آورد و باعث شد ارواح پلید روحش را تسخیر کنند. رابیِ جوان توسط متخصصان پزشکی و روان‌پزشکی معاینه شد اما بهبودی در او حاصل نشد. خانواده‌ی رابی با مشاهده‌ی این وضع، وی را نزد کشیش لوتر مایلز اشلوز بردند. کشیش، رابی را یک شب پیش خود نگه داشت تا وضعیتش را بررسی کند. طبق گفته‌های کشیش، وقتی هردوی آنها می‌خواستند بخوابند، اتفاقات عجیبی مثل تکان خوردن اشیا در آن اتاق در جریان بود. رابی ظاهراً بعد از سی جلسه جن‌گیری که دو ماه طول کشید، توسط کشیش ویلیام باودرن معالجه شد.

   

  4) مایکل تیلور مایکل تیلور ساکن شهر اوست در انگلستان رفتارهایی از خود بروز داد که می‌تواند با تسخیر شدن روح توسط شیطان مرتبط باشد. او عضو گروهی مسیحی بود و یک روز ناگهان به رئیس گروه حمله کرد. خود مایکل اعتراف کرد که احساس می‌کرده ارواح پلید در روحش نفوذ کرده‌اند. تلاش‌ها برای رفع این ارواح پلید از روح مایکل تیلور ناکام ماند. او بعد از آخرین جلسه‌ی درمانش به خانه برگشت و همسر و سگشان را به قتل رساند. جسد وی لخت و عور و غرقه در خون پیدا شد.

  ۵) کلارا جرمانا کله کلارا جرامانا کله، زنی از اهالی آفریقای جنوبی، بعد از میثاقی که طبق اعتراف خود با شیطان بست، روحش را در اختیار ارواح پلید قرار داد. او وقتی توسط شیطان تسخیر می‌شد به زبان‌هایی حرف می‌زد که بلد نبود و فریادهای عجیب و غریبی سر می‌داد که برای اطرافیانش بسیار وحشت‌آور بود. صداهایی که کلارا از خود درمی‌آورد نه شبیه صدای انسان بود و نه صدای حیوان. حتی عده‌ای می‌گفتند وی را به صورت معلق در هوا در حالات عمودی یا افقی مشاهده کرده‌اند. بعد از چند جلسه‌ی دفع ارواح پلید، ظاهراً کلارا بهبود یافت.

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، تسخیر