تاریخ : 30 مرداد 1396
زمان : 03:23:43
نظر سنجی
 • جای خالی چه مطلب خاصی را در این وبلاگ احساس می کنید؟

مطالب عادی و روزمره
مطالب بسیار بغرنج و ثقیل الدرک

مشاهده نتایج


موضوعات

منوی کاربری

میهمان گرامی خوش آمدید

آمار وبسایت
 • بازدید امروز : 130 بار
 • بازدید دیروز : 815 بار
 • بازدید ماه : 22203 بار
 • بازدید کل : 559267 بار

 • 1 2 3 4
  تبلیغات
  آخرین ارسال های انجمن
  هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .
  سیا عمر اسرائیل را تا سال 2022 می‌داند

  یک خبرنگار سوری عنوان کرده است که به مدارکی دست یافته که در آن‌ها سیا در موجودیت اسرائیل پس از سال 2022 ابراز تردید کرده است.

   به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ  مجله صهیونیستی "اسرائیل امروز" به نقل از یک خبرنگار سوریه‌ای نوشته است که سازمان اطلاعات آمریکا عمر اسرائیل را تنها تا سال 2022 می‌داند.

  یک روزنامه نگار سوریه‌ای در مصاحبه با تلویزیون فلسطین اعلام کرده است که چند سال قبل مخفیانه اسنادی از سازمان اطلاعات آمریکا (سیا) را دیده است که به "بیل کلینتون" رئیس‌جمهور سابق آمریکا اطلاع می‌داده‌اند که اسرائیل پس از سال 2022 وجود نخواهد داشت.

  اسرائیل امروز می‌نویسد این خبرنگار که "البوجیرمی" نام دارد، گفته است: چیزی که می‌خواهم بگویم را کسی تا بحال نشنیده است. سازمان اطلاعات آمریکا گزارشی را به بیل کلینتون رئیس‌جمهور اسبق آمریکا، ارائه داده بود. روی این گزارش نوشته شده بود "تنها چشمان"، به معنی آنکه تنها رئیس‌جمهور باید این گزارش را ببیند. سیا (در این گزارش) گفته بود: اگر اوضاع به همین منوال ادامه یابد، فکر نمی‌کنیم که اسرائیل تا بعد از سال 2022 وجود داشته باشد.

  منظور از عبارت اگر اوضاع به همین منوال ادامه یابد هم شکست مذاکرات سازش اسرائیل و فلسطین در آن سال است. البته البوجیرمی توضیح نداده که چطور توانسته به گزارشی چنین محرمانه دسترسی پیدا کند.

  پیش از این هم خبرهایی از گزارش سیا به نمایندگان مجلس سنا آمریکا منتشر شده بود، که تا حد زیادی صحبت‌های این روزنامه‌نگار سوری را تائید می‌کند. بر اساس تجزیه و تحلیل چشم‌انداز بلندمدت سازمان اطلاعات آمریکا (سیا) که به نمایندگان سنای منتخب در امور اطلاعات و کمیته منتخب دائم مجلس نمایندگان در امور اطلاعات ارائه شده است، اسرائیل تا 20 سال دیگر بیشتر دوام و بقا نخواهد یافت.

  در گزارش ارائه شده به نمایندگان سنا آمده بود: در 15 سال آینده بیش از دو میلیون اسرائیلی از جمله 500 هزار شهروند اسرائیلی دارای کارت سبز یا گذرنامه عزیمت به آمریکا خواهند بود. حدود یک میلیون و 600 هزار اسرائیلی مستعد و متمایل به بازگشت به سرزمین اجدادیشان در روسیه، اروپای شرقی و اروپای غربی هستند.

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، سال 2022
  احتمال سقوط اسراییل در سال 2022 میلادی

  تا کنون برقرآن کریم تفسیر های متعددی نگاشته شده است. برخی  قرآن را از منظر قرآن و دیگری از منظر حدیث بررسی کرده اند. برخی نیز همانند علامه طباطبائی قدس سره الشریف از هر دو منظر به تفسیرآیات الهی پرداخته اند.

  مفسرین معاصر سعی کرده اند علاوه بر جهات فوق عقل و علم را در تفسیر قرآن بکارگیرند. در میان تفاسیر موجود قرآن کریم جای تفسیر ریاضی قرآن خالیست.

  سالهاست که این مهم ذهن مرا بخود مشغول کرده بود. یاد داشت های متفرقه ای در این رابطه فراهم شده بود که حجم  آن به من این جرأت را میداد که برای پر کردن جای خالی این تفسیر قدم نخست را بردارم.

  ادامه مطلب
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، سال 2022
  تحقیقی قرآنی در باره ی سال 2022

  حروف و اعداد در قرآن به‌صورت حکیمانه و حساب‌شده‌ای به‌کار رفته است. هم در ترتیب چیدمان سوره‌ها و آیات حکمتی است و هم در تعداد حروف و کلمات آن. او هم با زبان حروف حرف می‌زند و هم با زبان ریاضی و اعداد. بنابراین ناچاریم اعتراف کنیم که کاربرد گسترده این همه اعداد در قرآن گویای مطالب و اسراریست که اگرچه ما ممکن است در تطبیق آنها اشتباه کرده باشیم اما بدون شک در کشف آن اشتباهی صورت نگرفته

   

  ادامه مطلب
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، سال 2022