تاریخ : 01 شهریور 1396
زمان : 18:14:45
نظر سنجی
 • جای خالی چه مطلب خاصی را در این وبلاگ احساس می کنید؟

مطالب عادی و روزمره
مطالب بسیار بغرنج و ثقیل الدرک

مشاهده نتایج


موضوعات

منوی کاربری

میهمان گرامی خوش آمدید

آمار وبسایت
 • بازدید امروز : 530 بار
 • بازدید دیروز : 665 بار
 • بازدید ماه : 530 بار
 • بازدید کل : 561120 بار

 • 1 2 3 4
  تبلیغات
  آخرین ارسال های انجمن
  هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .
  تصاویر جدید از کف دست شخصی که مدعی ربوده شدن خوش بوده است

  دو تصویر زیر جدید ترین تصویر منتشر شده از بدن شخصی ست که ادعای ربوده شدن توسط یوفو ها رو داشته. این تصویر که بر روی دست این شخص به وجود آمده نوعی رنگ خاص است که در حالت عادی وبا چشم غیر مسلح قابل تشخیص نیست ولی در زیر نور فرابنفش (UV) نوعی رنگ ناشناخته است که حالت بازتاب نور داشته . این مطلب توسط دوست عزیزی به نام میلاد برامون فرستاده شده.

   

  برای مشاهده سایر علائمی که در بدن بعضی از کسانی که مدعی ربوده شدن توسط یوفو ها هستند میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید.

  http://www.alienjigsaw.com/Gallery/photos.html

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ربوده شدگان
  حقایق ماسونی پشت پرده بیگانه ها و یوفو ها/ بخش دوم

  برای القا بیشتر طرز تفکرشان با استفاده از انواع نویسندگان و انواع رسانه ها از جمله تلویزیون ، روزنامه و کتب مختلف و با استفاده از انتخاب هدفمند برخی موضوعات و در کنار آن با کمک برخی افراد در ایجاد ارتباط بین موضوعات مطرح شده تمام تلاش خود را کردند تا طرز تفکرشان را به جهانیان القا کنند. این القا طرز تفکر با انواع روش ها صورت پذیرفت و هم اکنون نیز در حال انجام است ، مطرح کردن ایده ی خدایان فرازمینی ، مطرح کردن ایده ی نوعی نژاد فرا هوشمند کهکشانی ، انتخاب تاریخ نگاری و باستان شناسی هدفمند ، ایجاد سایت ها و کتب به ظاهر مخالف ایده های آنها و سعی در ایجاد نوعی ناهماهنگی میان اطلاعات دیروز و امروز برای ایجاد توهم میان افراد و باوراندن نوعی خاص از هوش در کنار انسان برای پیشبرد اهداف خودشان قابل تامل است!

  قابل توجه شما دوستان عزیز به نظر شما وقتی با ریشه یابی بسیاری از موضوعات از جمله موجودات فرازمینی ، یوفو ها و مکان های باستان شناسی به کار گرفته شده و انتخابی آنها برای تحمیل عقاید خود به شما به گروه های مخفی میرسیم نباید تجدید نظری در مطالبی که به ما خورانده میشود داشته باشیم؟!

  قابل ذکر است که با نگاهی به اطرافمان و هم کلامی با جوانان و افرادی  که با مباحثی همچون یوفولوژی و تاریخ مرموز فرازمینی ها سرو کار دارند این دیدگاه دیده میشود که کنترل افکار به خوبی صورت گرفته تا باور نژادی فرا انسانی در کنار ما قابل دفاع باشد. بسیاری از دوستان که با چنین موضوعاتی سر و کار دارند به راحتی خام بسیاری از مطالبی میشوند که از یک سری سایت ها ، کتاب ها و شوهای تلویزیونی مهندسی شده و هدفمند وارد میشوند .  تبادل نظر با چنین افرادی که "کننرل ذهن" به خوبی روی آنها صورت گرفته بسیار سخت است چون آنها حاظر نیستند تا مطالبی خلاف مواردی که به آنها تزریق شده را قبول کنند ، حتی حاظر نیستند اندکی روی مباحث فکر کنند .

  در ادامه بحث قابل ذکر است که همچنین 1947، سال بیانیه بالفور روتشیلد بود و همه یهودیان اشکنازی (AzkeNAZI) وارد فلسطین شدند.

  (توضیحی در مورد بیانیه بالفور Balfour Declaration

  اعلامیۀ بالفور که در تاریخ تشکیل نخستین دولت یهودی جهان اهمیت ویژه‌ای دارد، عبارت است از نامۀ بالفور وزیر خارجۀ انگلیس در جنگ اول جهانی به عنوان لرد «روتشیلد» (Lord Rothschild) رئیس فدراسیون صهیونیست انگستان که ضمن آن وزیر خارجۀ انگلیس موافقت دولت انگلستان را با «تأسیس میهنی برای یهودیان در فلسطین» اعلام کرده است.

  به دنبال ارسال این نامه به لرد روتشیلد در تاریخ دوم نوامبر سال 1917 مهاجرت یهودیان به فلسطین تحت برنامۀ منظمی آغاز شد. در فاصلۀ بین جنگ اول و دوم جهانی تعداد یهودیان ساکن فلسطین از هفتاد هزار نفر به 450000 نفر رسید و سرانجام در سال 1948 به تشکیل دولت اسرائیل انجامید.

   منبع: فرهنگ جامع علوم سیاسی، محمود طلوعی)

   

  این همان اسرائیلی است که فعالیت یوفو ها در آن بسیار دیده شده است، و جایی در کتاب مقدس است که ما در آن انوناکی (AnnuNAKI) را میبینیم. AnnuNAKI، AzkeNAZI، NAZI، NASI، NASA، NSA، معنی همه اینها چیست؟ به نظر شما چه ارتباطی میتواند وجود داشته باشد؟

   پیشنهاد حقیقت خاموش این است که حتما پیرامون تمام مطالبی که امروز چه به عنوان مدافع چه به عنوان منتقد به شما عرضه میشود تحقیق کنید ، طبق انبوه مقالاتی که امروز در سرتاسر جهان عرضه میشود این ایده به مردم سرتاسر جهان خورانده میشو که نژاد فرازمینی وجود دارد ، با استفاده از انواع داده ها ی انتخابی هدفمند سعی بر این دارند تا فرازمینی ها را با دلیل و مدرک اثبات کنند. موضوع آنوناکی یکی از مواردی است که با تمام قوا سعی بر این دارند تا آنوناکی به عنوان نژادی برتر و فرازمینی که در طول تاریخ در زندگی بشر نقش اساسی دارد شناخته شود و هرگز در مباحث مطرح شده نامی از بعدی به نام بعد اجنه و شیاطین نمیبرند .

  آنها بعد اجنه را میشناسند  ، ولی نامی از آن نمیبرند . سلاحی به نام یوفو در اختیار دارند ، ولی برای "کنترل افکار" و القا  تفکر خاصشان برای پیشبرد اهدافشان آنها را به فرازمینی ها نسبت میدهند. از بابل و مصر به عنوان خاستگاه فرازمینی ها در گذشته یاد میکنند و در انواح کتیبه ها و لوح ها با استفاده از دروغ و نظریات کذب سعی در فرازمینی سازی دارند و باز هم نامی از اجنه و شیاطین که در گذشته جایگاهی در میان پادشاهان بابل و مصر داشتند نمیبرند . این تصویر سازی از شیاطین که خدا ورودشان را به بعد ما ممنوع کرده چه معنی ای میتواند داشته باشد؟ شما را به زمان حضرت سلیمان نبی اشاره میکنم که اجنه و شیاطین غلیظ شده بودند و این حضرت به دستور خدا ارتباط گیری با سایر ابعاد را ممنوع کرد . ولی این موضوع مربوط به زمان حضرت سلیمان نیست ، ارتباط با بعد فرشته های سقوط کرده در میان پادشاهان بابل و سومر و مصر وجود داشته است . امروز نیز این ارتباط وجود دارد ، توجه شما را به لژ های فراماسونری ، آیین و مناسکی که برای ارتباط گیری با ابعاد دیگر انجام میشود و همچنین عضویت برخی دولت مردان جهان در آنها را جلب میکنم. امروز میبینیم که تطهیر و پاک سازی و ارائه ی تصویری از موجوداتی هوشمند برای کنترل افکار کاملا به چشم میخورد.

   

  Adam Weishaupt موسس ایلومیناتی مینویسد:

  از تمام ابزاری که من جهت رهبری انسان میشناسم، موثرترینشان پنهانی و مرموز عمل کردن است است. اشتیاق شدید ذهن غیر قابل مقاومت است؛ و اگر شخصی یکبار گمانی در سرش بیفتد که در چیزی رمز و رازی وجود دارد، غیر ممکن است این گمان با بحث و آزمایش از ذهنش خارج شود. پس ما بلافاصله میتوانیم افکار و تصورات را فقط با تغییر یک واژه تغییر بدهیم. چی قابل تحقیرتر و خوارتر از کوته فکری است؛ ولی آن را اشتیاق مینامیم؛ سپس واژه حقیر آزاده و اصیل را اضافه میکنیم، و شما میتوانید او را در سراسر جهان هدایت کنید.

  ایده کلی، ایجاد حسی غیر قابل ارضا است که انگار چیزی رازآلود وجود دارد که باعث شود ما فکر کنیم بیگانه ها باید واقعی باشند. در 1947 فراماسون درجه 33 و سی و سومین رئیس جمهور ایالات متحده Harry S. Truman ، Majestic-12 یا  MJ-12 را شکل داد، کمیته ای مخفی متشکل از دانشمندان و مامورهای دولتی جهت تحقیق در مورد رویداد   Roswell، یوفوها و بیگانه ها.(نوعی صحنه سازی برای حقیقت جلوه دادن دروغ هایشان)  یکی از بزرگترین سازمانهای در حال تهیه کردن صدا برای افراد فاش کننده مثل "Mr. X"، Project Camelot است (www.projectcamelot.org) (منظور از افراد فاش کننده یا whistle-blowers شخص یا اشخاصی است که فعالیتهای غیر قانونی و خلاف سازمانهای دولتی یا موسسات خصوصی و از این قبیل را افشا میکنند).

  همچنین امروز ماسون ها راه کار های دیگری نیز برای کنترل افکار در پیش گرفته اند و در کتب و برخی سایت های جدید این ادعا را دارند که فقط ماسون ها هستند که با فرازمینی ها ارتباط دارند ، با تلفیق مطالب صحیح و غلط نوعی حقیقت کذب را شایه کرده اند و هم اکنون نیز در حال انجامند .

   Camelot قلعه افسانه ای پادشاه آرتور است و او 12 شوالیه میزگرد (The Round Table) دارد. The Round Table نام انجمن مخفی Cecil Rhodes است که به بدست آوردن حکومت دنیا میل فراوان داشت. پس باز هم ما درهم پیچیدگی مبحث عدد شناسی و نماد شناسی در جوامع مخفی را داریم. پس MJ-12 ، 12 شوالیه میزگرد، و یک کارمند داخلی دیگر Project Camelot به نام Clifford "Stone" (مامور سابق ارتش که واقعه Roswell شرح می دهد) وجود دارد. Stone به معنی سنگ برای بنایی است یا منظور سنگی است که شمشیر آرتور در آن بود؟!!

   

   

  Jim "Marrs" درباره ناشناخته های مریخ (Mars) و ماه، یوفوها، بیگانه ها، خزندگان و فضانوردان باستانی بحث و گفتگو می کند (او همچنین در فیلم JFK با Oliver "Stone" همکاری داشت). از Michael St. Clair از خاندان ایلومیناتی St. Clair یا Sinclair و John Lear از خانواده صنایع نظامی Lear Jet و همچنین Richard Hoagland نیز در مورد بیگانه ها !! توسط Project Camelot مصاحبه گرفته شد.

   

  Richard Hoagland در پروژه اش از نام ماسونی Enterprise استفاده میکند.

   

  در www.enterprisemission.com، Hoagland، به عنوان یک مهمان همیشگی و سخنگوی سازمان ملل در برنامه رادیویی Coast 2 Coast AM حضور دارد، کسی که در ظاهر دوستانی نفوذی در ناسا دارد که در مورد اهرام، چهره ها، و دیگر موجودات غیر متعارف روی مریخ سخن میگوید و ادعا میکند که ناسا اینها را کشف کرده. او همچنین به دنبال این است که چگونگی شکل گیری شش ضلعی های مشکوک روی زحل و ناپدید شدن زنبورها را بفهمد (ناپدید شدن یا نابود شدن زنبورها از اتفاقاتی است که مایانها پیشگویی کردند در سال 2012 خواهد افتاد و امروزه دانشمندان ناسا سعی دارند به طور علمی این اتفاق را ثابت کنند). آ

  یا او واقعا در حال پرده برداری از چیزهایی است که درون ناسا اتفاق می افتد یا فقط تصویر یک "شخص خوب" (good guy) لازم برای تلقین فکری بیشتر عموم است؟ Richard Hoagland میتواند مشغول کار برای ناسا یا حداقل برای ماسونها باشد و نظریاتی متناقض نظریه های ناسا تهیه و ارائه کند؟ ناسا خط موثق و رسمى فراهم می کند و وجود بیگانه ها یا موجودات غیر متعارف در مریخ یا ماه را انکار میکند. سپس Richard Hoagland و دیگر "کارمندان درونی" همه این اطلاعات در مورد یوفوها و موجودات ناشناس در تصاویر ماه و مریخ را نشان میدهند و با قیاس منطقی بیگانه ها را به گونه ای معرفی می کنند که گویی اینها آن چیزی است که ناسا دارد پنهان میکند. ولی در اصل ناسا فرود روی ماه را پنهان کرده، که Hoagland و خیلی دیگر هرگز انکار نکردند. بنابراین Richard Hoagland نظریات غلطی در مورد فرضیات و نتایج ناسا داده و امید داشته اعتقاد به بیگانه ها در همه جا رایج و متداول شود.

   "سعی در باور پیدا کردن مردم جهان برای حظور موجودات فرازمینی و یوفو ها در هر جایی دیده میشد ، امروز تشخیص اینکه کدام منبع در حال افشای اطلاعات درست است بسیار مشکل شده است . حتی منابعی که مدعی افشاسازی پیرامون دروغ ها هستند گهگاهی اطلاعاتی متناقض را منتشر میکنند که نشان دهنده ی این میتواند باشد که سعی بر جاسازی اطلاعات غلط در اطلاعات درست وجود داشته است. پس هر مطلبی را میخوانید خودتان پیرامون آن تحقیق کنید . این افشا سازی اطلاعات درست و غلط در میان یکدیگر همیشه وجود داشته است ونوعی کاربرد روانی در اخبار دارد ، نمونه ی بسیار واضح  آن سایت ویکی لیکس است ، که به نظر ما مقادیر بسیاری زیادی اطلاعات نادرست را در میان اطلاعات درست مخفی کرد و آن را منتشر کرد واین اطلاعات از نظر من به هیچ وجه بدون دخالت کشور ایالات متحده نبوده است.  "

  دکتر Steven Greer گرداننده پروژه افشا سازی (Disclosure Project) است، یک پروژه تحقیقاتی بی فایده درحال کار به منظور آشکار کردن کامل حقایقی درباره یوفوها، هوش فرازمینی، انرژی طبقه بندی شده پیشرفته و سیستمهای رانشی. در مقاله ای در ژوئن 2002 او از هجوم یوفو های دروغینی آگاهی داد که می خواهند نمایش عمومی دهند، و بنابراین آنها میخواهند با اشتیاق آزادیشان را قربانی کنند و در مخالفت با ET های شرور حول دولت گرد آیند. Greer توضیح میدهد که از 1992 من این متن سند - برگ برنده نهایی – تهدیدی جعلی از فضا، را دیده ام که توسط حداقل 12 کارمند نفوذی خوش جا به من نشان داده شد. البته من در ابتدا خندیدم، فکر کردم این فقط خیلی مزخرف و دور از ذهن است. دکتر Rosin گواهی و مدارکش را پیش از 11 سپتامبر (11/9) ارائه کرد. و هنوز دیگران صریحا به من می گویند که چیزهایی که شبیه یوفوها هستند، به منظور شبیه سازی، فریب، به عنوان ET، و به عنوان دلیل رویدادها مورد استفاده قرار گرفته بودند، به اضافه برخی آدم رباییها و کشتن و قطع عضو احشام به منظور کاشتن دانه های ترس در خصوص وجود زندگی در فضا، ساخته شده و تحت کنترل پروژه های سیاه به شدت محرمانه هستند. مثلا فیلم روز استقلال (Independence Day) تلاشی است جهت متحد کردن دنیا از طریق نظامی گری با استفاده از نشان دادن ET به عنوان سپر جدید کیهانی (فکر یهودیان در جریان رایش سوم).

  فریب نخورید. با درهم آمیختن حقیقت با دروغ، و توسط فریب رویداد یوفو که می تواند وحشتناک به نظر برسد، عاقبت این طرح و نقشه خلق یک دشمن جدید، پایدار، و خارج از سیاره ای است. و چه کسی داناتر خواهد بود؟  (Paul Joseph Watson, “Order Out of Chaos” (167))

  در ادامه ی این سخن آقای واتسون این نکته را هم متذکر شوم که پروژه ی یوفو ها هدف دیگری را نیز دنبال میکند و آن خارج کردن خدای متعال از زندگی انسان و باوراندن خدایانی آسمانی و فرازمینی به عنوان خدای واحد به مردم جهان است. واین کار با استفاده از نظریه پردازانی با مباحث دروغ و با کمک سلاح جدید و پنهانی به نام یو اف او در حال اجراست . نمونه ای از این بازی با انسان ها را میتوان در آیین جدید رائــل دید.

  بسیاری از فرهنگها در سراسر جهان اسطوره های مشابه و همسانی دارند و داستان هایی در آنها وجود دارد که شامل بهشت، ستارگان، فرشتگان، شیاطین، مار بزرگ یا ابلیس، مار یا اژدها میباشد. پادشاهان آفریقا ادعا میکنند از نسل مردمان مار شکل Chituhuri  هستند. پادشاهان چین مدعی بودند از نسل خدایان باستانی اژدها هستند که از آسمان آمده بودند. پادشاهان سومری ادعا می کردند از نسل انوناکی هستند، "کسانی که از بهشت به زمین آمده اند". (البته اثبات این ادعا ها گاها با استناد به مدارک غیر واقعی ، کذب و مصنوع میباشد.)انوناکی به خیلی چیزهای دیگری در کتاب مقدس نامیده می شود: اناک (Anak)، اناکیم (Anakim)، فرزندان اناک، و نفیلیم متداول ترند. اینها فرشتگان سقوط کرده ای هستند که شیطان رهبرشان است. اما آیا آنها موجودات بیگانه دارای جسم فضایی هستند؟ "در بالا هم گفتیم که این فقط توطئه ای برای نمایش غیر واقعی ای از اجنه و شیاطین است"نماد سومریان برای سیاره X (نیبیرو)، که خیلی ها میگویند در سال 2012 باز خواهند گشت، نمادی یکسان با نمادهای یافت شده در لژها و تالارهای ماسونی است. این نماد در بالای عصاى چاووش (caduceus یا همان نشانه علم پزشکى) دیده میشود، یک گوی بالدار، گاهی با دو مار کشیده شده است.

  این نماد در گذشته به عنوان یک نماد روحانی جهت نشان دادن فعال شدن چاکرای هفتم (چاکرای بالای جمجمه یا تاج سر) بوده است، نه یک سیاره فیزیکی.

  کارل ساگان ذهن آدمی را به صورت سه لایه و طبقه مختلف توصیف می کند: به ترتیب

  1-Reptilian لایه خزنده (کهن ترین و عمیقترین لایه ذهنی)

  2-Limbic  لایه کناره ای (طبقه میانی که سیستم اعصاب حرکتی و عملگرهای حیاتی را کنترل کرده و اداره می کند)

  3-Neocortex   لایه نو پوسته مغز (سرزمین ها و قلمروهای ناشناخته بالایی).

  او برای به تصویر کشیدن این بخش خفته و خاموش از مغز انسان از تصویر یک اژدها به صورت سمبولیک استفاده می کند، بخشی که هم بسیار کهن و هم دست نخورده است.

  وقتی که این اژدهای خفته و خاموش بیدار شده و بر پا می خیزد، آتش درون این اژدها (همان که آن را  کندالینی می نامیم) از لایه های مختلف به حرکت در آمده و چون موجی عبور می کند و همانند کیمیایی این لایه های سه گانه مغز را بیدار کرده و یکپارچه می سازد.

   (Ray Flower, “The Union and Reunion of Opposites”)

   به نظر شما جالب نیست که امروز بسایر از رموز از قلمرو اسرار خارج شده اند ؟! به نظر شما جالب نیست که همان نقاطی که اسلام و سایر ادیان الهی از آن ها برای رستگاری یاد کرده اند در بسیاری از آیین های جدید به عنوان راهی برای رسیدن به تعالی نام برده میشود ؟ درحالی که از همان نقاط بر خلاف آنچه  در ادیان الهی اشاره شده استفاده میشود؟!

  کتابهای اخیر مثل کتاب پرفروش کد داوینچی نوشته دن براون این ایده را مطرح میکنند که حضرت عیسی واقعا انسان است که نسلش تا امروز باقی مانده. این درست است که طبقه ممتاز به طور وسواس گونه موجب حفظ و نگهداری DNAشان میشوند، اما این DNA حضرت عیسی نیست. کتاب مقدس ادعا میکند که حضرت عیسی باز خواهد گشت و در اسرائیل بر تخت شاهی مینشیند. در باب 19 بند 28 انجیل متی میخوانیم: "عیسی جواب داد وقتی من در آن دنیای جدید بر تخت سلطنت بنشینم، شما شاگردان من نیز بر دوازده تخت نشسته، دوازده قبیله اسرائیل را داوری خواهید نمود". "نشستن بر دوازده تخت" به این شکل غیر ممکن است، مثل خیلی چیزهای دیگر در کتاب مقدس، این مفهوم باید استعاری باشد. ایده نشستن بر دوازده تخت و حکمرانی بر دوازده قبیله چیزی است که وقتی ما از 12 "خدای" حقیقی آگاه باشیم، و در آگاهی ما روی میدهد و یا میتواند روی دهد. همانطور که در سراسر دنیای باستان شناخته شده، 12 خدای آتلانتیس یا الیمپوس جنبه هایی از آگاهی خود ما هستند. هر کس حامل پیامها و شخصیتهایی از 12 نماد زودیاک است. افراد مختلف نشان دهنده خدایان یا نشانه های متفاوتی هستند، ولی کسی که شاه است، سیزدهمین است، او کسی است که 12 نفر را گرد 1 نفر کنترل میکند، چیزی است که باید برایش تلاش کرد. به منظور متعادل کردن خصوصیات 12 خدا، ما باید دیدگاهمان را به عنوان سیزدهمین ناظر واقعی حفظ کنیم. این معنی نشستن روی 12 تخت و داوری کردن دوازده قبیله اسرائیل است.

   

   

  بهرحال، این دیدگاهی نیست که توسط بسیاری از پیشوایان روحانی و کشیشان و پیروانشان که همگی منتظرند حضرت عیسی بیاید و جهان را نجات دهد، آموخته شده باشد. این ایده که مسیح در آخرالزمان باز میگردد به طور مشترک توسط یهودیان، مسیحیان و مسلمانان بیان شده، بنابراین این آیه ای ایده آل از کتاب مقدس است (برای طبقه ممتاز) که از طریق آن، نسب "اولین پادشاه نظم نوین جهانی" را نشان میدهند.

  به عقیده افراد ممتاز، همانگونه که نخستین مسیح برای برقرار کردن قلمرو ملکوت (Kingdom of Heaven) آمد، دومین مسیح روشن شده، دنیای جدیدی تحت قوانینش برقرار خواهد کرد. الته با نگاهی به امور فراماسونها و گروه های مخفی به نتایج قابل بحثی میرسیم ، نمونه اش جای گزین کردن دجال آخرالزمان به عنوان مسیح منجی است.

  ماسون 33 درجه Manly P. Hall در کتاب The Secret Destiny of America درخصوص این مسیح نوشته:

  عاقبت "سرنوشت سری"، نظمی جهانی است که توسط یک شاه با قدرتهای فوق طبیعی قانونگذاری میشود. این شاه، زاده نژاد خدایان بود، یعنی او برای کسانی که در شرایط فرزانگی آمده اند به مرتبه روشن شده تعلق دارد، سپس به خانواده قهرمانان- انسانهای کامل- تعلق دارد. یعنی میتوان گفت آنها میخواهند خدایان از بعد گذر کرده ی خود را به عنوان فرازمینی ها معرفی کنند وبا انواع تصویر سازی و بزرگ نمایی سعی در قدرتمند نشان دادن این خدایان میکنند تا در ذهن ها ثبت گردند و برای اجرای نظم نوین جهانیشان از همین ذهن های آماده و هیپنوتیزم شده استفاده کنند.

  با افزایش مشاهده یوفو ها، به تدریج خبرهایی درباره گزارش بیگانه ها، یوفوها، Area 51، خزندگان و غیره شروع میشود. تا سال 2012 آنها توده ای از امواج یوفوها را بر فراز شهرهای اصلی جهان نمایش میدهند. درست مثل فیلم روز استقلال، آنها میتوانند ادعا کنند که دولت جهانی تحت تسلط سازمان ملل، تنها راه از بین بردن تهدید بیگانه هاست. در امتداد خط کتاب مقدس یا کد داوینچی، آنها می توانند ادعا کنند که شاهزاده ویلیام (شاهزاده انگلیس) از نسل حضرت عیسی است، یا میتوانند مسیح های دیگری به ما ارائه کنند. یا آنها میتوانند پروژه Bluebeam را مورد استفاده قرار دهند و تصاویر سه بعدی مختلفی از مسیح ها را در یک زمان در قسمتهای مختلف دنیا به ما نشان دهند.

  در اینجا این نکته قابل ذکر است که تنها راه این که بتوانیم مهدی صاحب زمان را از سفیانی و همچنین عیسی علیه السلام را از دجال آخر الزمان تشخیص دهیم این است که بصیرت خود را افزایش دهیم، اطلاعات خود را بالا ببریم ، نشانه ها را درک کنیم ، قدرت اختیار و انتخاب خود را حفظ کنیم  ، خودمان را از سیستمی که مارا کنترل میکند جدا کنیم ، از بندگی سیستم کنترلی جهان خارج شویم و آزاد شویم و آزاده فکر کنیم.

  دیوید آیک در کتاب بزرگترین راز در مورد پروژه Bluebeam مینویسد:

  یکی از نقشه های کلیدی، پروژه Bluebeam نامیده میشود. یک عنصر از آن استفاده از ماهواره های مولد لیزر در شبکه "جنگهای ستاره ای" است که در قسمتهای مختلف دنیا تصاویری سه بعدی از یوفوها، حضرت عیسی (ع)، حضرت محمد (ص)، بودا، کریشنا و غیره در آسمان به تصویر بکشند، که با هر طرز فکر و جهان بینی متقاعد شوند که منجیشان آمده است، پتانسیل نبرد بزرگ مذاهب بسیار بدیهی است. پیامهایی با فرکانس بسیار زیاد پایین (ELF)، فرکانس خیلى پایین (VLF)، فرکانس پایین (LF) و میکرو ویو پخش خواهد شد (همانطور که در حال حاضر هم پخش میشوند) که می تواند توسط مغز انسان دریافت شود. این تکنولوژی امروزه خیلی پیچیده است و خیلی افراد اعتقاد پیدا خواهند کرد که "خدا" و "منجی" هایشان درحال گفتگو با آنان هستند درحالیکه آن در واقع دست ماشینی انجمنهای برادری است.

  درحال حاضر خیلی از اطلاعات "شبکه ای" از این منابع می آیند. پروژه Bluebeam ظهور و وقوع پدیده های فوق طبیعی از انواع وحشت آور برای عموم را نیز را در بر میگیرد و در میان وحشت و کشمکش، همچنین از طریق تصویر 3 بعدی در آسمان، "منجی" خواهد آمد. (صفحه 482 کتاب The Biggest Secret نوشته دیوید آیک).

  از نشانه های ظهور حضرت ولی عصر (عج) صیحه آسمانی است که در قرآن و روایات به آن اشاره شده است. ندای آسمانی وجودش حتمی است اگر چه محتوای آن در روایات مختلف است اما آثار آن یکی است.

  در آیات 41 و 42 سوره ق آمده:

  وَاسْتَمِعْ یَوْمَ یُنَادِ الْمُنَادِ مِن مَّکَانٍ قَرِیبٍ

  و روزى که منادى از جایى نزدیک ندا درمى‏دهد به گوش باش

  یَوْمَ یَسْمَعُونَ الصَّیْحَةَ بِالْحَقِّ ذَلِکَ یَوْمُ الْخُرُوجِ

  روزى که فریاد را به حق مى‏شنوند آن [روز] روز خروج است

  «علی بن ابراهیم» در تفسیر این آیات از حضرت صادق علیه السلام روایت کرده که فرمود:

  "منادی ندا می‌کند به اسم قائم علیه السلام واسم پدرش"

  رسول اکرم صلّی الله علیه و آله می فرمایند:

  "به هنگام خروج قائم (عج) منادی آسمان بانگ می زند: هان ای مردمان! خداوند مهلت ستمگران را پایان بخشید و بهترین امّت محمد صلّی الله علیه و آله را به پیشوایی و سرپرستی شما برگزید، خود را در مکّه به او برسانید"(کتاب الاختصاص: شیخ مفید* بحار الانوار: علّامه مجلسی، ج 52: ص304.)

  مدتی بعد از وقوع این صیحه ، صدایی از جانب شیطان شنیده میشود که در آن گفته میشود "ای مردم پروردگار شما از سرزمین خشکی از فلسطین آمده است. پس با او بیعت کنید تا هدایت شوید و مخالفت نکنید". (الحسن ابن سلیمان حلی؛ مختصر بصائر الدرجات، نجف، منشورات مطبعه حیدریه، 1950م، چاپ اول، ص 184(.

  در این هنگام است که تردید کنندگان به شک می­افتند که کدام ندا حق است و صحیح می باشد. از امام صادق علیه السلام سوال شد چه کسانی به ندای اول و چه کسانی به ندای دوم پاسخ میدهند؟ حضرت فرمودند: کسی آن را تصدیق می کند که از قبل به آن ایمان آورده باشد. سپس این آیه را تلاوت فرمودند:

  أَفَمَنْ یَهْدی إِلَى الْحَقِّ أَحَقُّ أَنْ یُتَّبَعَ أَمَّنْ لا یَهِدِّی إِلاَّ أَنْ یُهْدى‏ فَما لَکُمْ کَیْفَ تَحْکُمُون.

  بگو آیا از شریکان شما کسى هست که به سوى حق رهبرى کند؟ بگو خداست که به سوى حق رهبرى مى‏کند پس آیا کسى که به سوى حق رهبرى مى‏کند سزاوارتر است مورد پیروى قرار گیرد یا کسى که راه نمى‏نماید مگر آنکه [خود] هدایت ‏شود؟ شما را چه شده؟ چگونه داورى مى‏کنید؟

  سوره یونس، آیه  35

  سپس فرمودند: صدای جبرئیل از آسمان و صدای ابلیس از زمین است. پس از صدای اول پیروی کنید و از صدای دوم دوری کنید که گول نخورید...

  بعد از این است که دو جبهه حق و باطل علناً رو در رو در مقابل هم قرار گرفته و وعده پیروزی مستضعفان بر مستکبران محقق می­گردد.

  آیا شیطان و پیروانش با تکنولوژی های مورد استفاده در پروژه Bluebeam، صدای شیطانیشان را به گوش ما می رسانند؟

  ارتش ایالات متحده قطعا تکنولوژی بشقاب پرنده های ضد جاذبه زمین را داراست. بدون تردید تعداد زیادی از مشاهدات یوفو در دسته بندی هواپیماهای دولت ایالات متحده قرار میگیرند. از توده مشاهدات فیلم گرفته میشود و توسط هزاران نفر مشاهده میشود، مثل Phoenix lights (اشیاء پرنده نورانی که در 13 مارچ 1997 در آسمان برخی از ایلالتهای آمریکا مثل آریزونا و نوادا دیده شد) یا مشاهدات فرودگاه O’Hare شیکاگو (که در جریان آن 12 نفر از کارمندان فرودگاه گزارش دادند که در حال مشاهده هواپیماهای بشقاب پرنده مانند هستند) که احتمالا تکنولوژی نظامی هواپیما یا نور هستند که در حال انجام یک عملیات روانی روی عموم هستند. برخی یوفوها به نظر میرسند هواپیماهای فیزیکی هستند، برخی دیگر بیشتر شبیه نورها یا تصاویر سه بعدی هستند و برخی دیگر بیشتر شبیه توهمات، رویاها یا برون فکنی هستند.

  چیزی شبیه رویا در مورد مشاهدات یوفو، رویارویی با بیگانه ها، و مبادرت به آدم ربایی وجود دارد. چیزی که کاملا فیزیکی نیست، انگار کل آن در درون ذهن مشاهده کننده می گذرد.... عملکرد متحیر کننده یوفوها، مانورهای هجومی فیزیکی، دور زدن سریع 90 یا 180 درجه، ناگهانی پدیدار شدن و ناگهانی پنهان شدن، تغییر رنگ و شکل، ادغام شدن و تفکیک شدن. توضیح فرد در مورد اینکه آنها چگونه اینها را انجام میدهند ممکن است آن باشد که آنها به هیچ وجه نمیتوانند چنین کارهایی کنند.... من نمیگویم همه پدیدار شدنهای یوفو صرفا یک فریب و وهم و نوعی تصویر سازی ذهنی است، بلکه معتقدم خیلی از آنها اینگونه اند. و من معتقدم همه آنها برخی مولفه های عملیات روانی و گمراه کنند را دارا هستند. برخی از یوفوها در فیلم، ویدئو و یا رادار مشاهده میشوند. برخی از آنها توسط صدها نفر به یکباره دیده می شوند. و برخی به طور منصفانه ادله عینی متقاعد کننده از وجودشان باقی می گذارند. بنابراین ممکن است برخی جنبه های آشکارسازی فیزیکی نیز در این چیزها موجود باشد. ولی آیا تا به حال مطلع شدید که چرا و چگونه عکسها و ویدئوهای شاهدان عینی تیره و تار و نامعلومند؟ اگر تقریبا این هواپیماها وجود دارند، همگی در اینجا نیستند؟ اگر یوفوها واقعا وجود دارند، دلیل واضح کجاست ؟ عکسهای واضحی که جعل نشده باشند کجاست؟

  (Jefferson Scott, “Are Aliens Demons?) (http://www.jeffersonscott.com/nonfiction/ufos.htm)

  مولا علی علیه السلام فرموده اند:

  .... ای مردم! اینک ما در آستانه تحقق وعده های داده شده، و نزدیکی طلوع آن چیزهایی که بر شما پوشیده و ابهام آمیز است، قرار داریم.

  بدانید آن کس از ما (حضرت مهدی"عج") که فتنه های آینده را دریابد، با چراغی روشنگر در آن گام می نهد، و بر همان سیره و روش پیامبر(ص) و امامان رفتار می کند تا گره ها را بگشاید، بردگان و ملت های اسیر را آزاد سازد، جمعیت های گمراه و ستمگر را پراکنده و حق جویان پراکنده را جمع آوری می کند. حضرت مهدی (عج) سالهای طولانی در پنهانی از مردم به سر میبرد، آن چنان که اثر شناسان، اثر قدمش را نمی شناسند، گرچه در یافتن اثر و نشانه ها تلاش فراوان کنند. سپس گروهی برای در هم کوبیدن فتنه ها آماده می گردند، و چونان شمشیر ها صیقل می خورند، دیده هاشان با قرآن روشنایی گیرد، و در گوش هاشان تفسیر قرآن طنین افکند، و در صبحگاحان و شامگاهان جامهای حکمت سر می کشند.

  (خطبه 150 نهج البلاغه)

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ربوده شدگان
  حقایق ماسونی پشت پرده بیگانه ها و یوفو ها / بخش اول

  در این مطلب میخواهیم به شکل دیگری از ماجرای موجودات فرازمینی بپردازیم. میخواهیم بررسی کنیم که واقعا هدف از مطرح کردن این موجودات توسط رسانه ها چیست؟! چرا اینقدر مبهم آنها را معرفی میکنند؟ چه کسانی و چگونه از مطرح کردن این داستانها سود میبرند؟ به نظر شما نظریه پردازانی چون اریک فون دانیکن مستقل عمل میکنند؟ یا فقط آلت دستی برای القای طرز تفکر خاصی هستند؟

  در مقاله "پروژه مونارش" مشاهده کردین که بعد از جنگ جهانی دوم بسیاری از فرماندهان، دانشمندان و پزشکان عالی رتبه نازی به آمریکا منتقل شدند و بسیاری از سازمانهای اطلاعاتی امنیتی و پروژه های کثیف و ضد بشری در آمریکا با مشورت و همفکری و همکاری همین فرماندهان و دانشمندان نازی تاسیس شدند. 

  حال ببینیم نظر برخی سیاستمداران ایالات متحده در مورد موجودات فضایی و نوع دیدگاهشان به این موجودات چگونه است.

  رونالد ریگان، فراماسون 33 درجه افتخاری و چهلمین رئیس جمهور آمریکا اغلب در این مورد صحبت میکرد که اگر تهدید بیگانه های فضایی به سیاره ما وجود داشت چگونه کل دنیا دور هم جمع خواهند شد. ریگان در 21 سپتامبر 1987 در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: "در وسواس فکری ما با مخالفتهای پیش رو، ما اغلب فراموش میکنیم که مردم چقدر با هم متحدند. شاید ما به تهدیدی جهانی و در بیرون زمین نیاز داشته باشیم تا این پیوند مشترک را بشناسیم. من بعضی اوقات فکر می کنم که چگونه تفاوتهای ما در سراسر جهان از بین می رود اگر ما با تهدید بیگانه هایی از خارج از این دنیا مواجه باشیم". در سخنرانی در اتاقی پر از خبرنگار در کاخ سفید در 5 می 1988 ریگان گفت: "من اغلب در شگفتم که چه می شود اگر همه ما در جهان پی ببریم که ما توسط یک خارجی، قدرتی از دیگر سیارات تهدید شده ایم. همه ما نبایستی پی ببریم که تفاوتی بین همه ما نیست؟ همه ما نسل بشر، شهروندان جهانیم و نبایستی جهت نبرد با این تهدید خاص با هم متحد شویم؟". او در سرتاسر زندگیش بارها این ایده را مطرح کرد!

  گزارش شده هنری کیسینجر (Henry Kissinger) (از سرشناس ترین استراتژیستهای ایالات متحده) در اجلاس بیلدربرگ در Evians فرانسه در سال 1991 گفته:"امروز، آمریکا خشمگین خواهد بود اگر سربازهای سازمان ملل به منظور برگرداندن نظم وارد لس آنجلس شوند (در اشاره به اغتشاشات سال 1991 لس آنجلس). فردا آنان بینهایت سپاسگزار خواهند بود! این درست است بویژه اگر به آنها گفته باشند که تهدیدی خارجی و از ماوراء وجود داشته است (یعنی هجوم بیگانه ها)، چه واقعی و چه علنا اظهار شده، که موجودیت ما را مورد تهدید قرار داده اند. پس از آن همه مردم دنیا جهت نجات از دست این شیاطین درخواست خواهند کرد. چیزی که هر انسانی از آن میترسد نا شناخته ها است. وقتی با این سناریو اجرا شود، می توان برای تضمین رفاه و خوشی ای که توسط دولتمردان جهان به آنان داده شده، با میل و رغبت از حقوق فردی چشم پوشی کرد".

  دیوید آیک David Icke، یک محقق و نویسنده، در کتاب معروفش با عنوان "بزرگترین راز" میگوید:

  محقق و مدرس یوفو Nono Hayakawa میگوید: این طرح، پروژه پانیک Project Panic نامیده میشود که در آن از تجهیزات با تکنولوژی بالا جهت ایجاد خطاى ادراکى دیدارى تهاجم یوفو استفاده خواهد شد. این به دولتمردان و سازمان ملل بهانه جلب توجه به وضعیت اضطراری جهانی را خواهد داد و همه اختیارات فوق العاده و دستورات اجرایی اجرا خواهند شد.

  (صفحه 486 کتاب The Biggest Secret)

  تقریبا هر فیلم و برنامه تلویزیونی که تا کنون در مورد بیگانه ها یا ماه دیدید، از تولیدات کارگردانی وابسته به فراماسونری است. همه فیلمهای زیر توسط ماسونها ساخته شده اند:

   برخورد نزدیک از نوع سوم  (Close Encounters of the Third Kind)، ET، Taken (سریالی به تهیه کنندگی استیون اسپیلبرگ)، بیگانه1 تا 4(Alien)، روز استقلال Independence Day، 2001: Space Odyssey، جنگهای ستاره ای، Star Trek، مردان سیاه پوش، From the Earth to the Moon، Apollo 13، War of the Worlds و X-Files.

  Gene Roddenberry، سازنده Star Trek، فراماسون 33 درجه مناسک اسکاتلندی است. این جواب این سوال است که چرا شخصیت Scotty و Spock در فیلم Star Trek با دست نشان کابالایی و ماسونی V، تماس گیرنده های هرمی شکل، و دیگر نمادهای فراماسونری را نشان میدهند.

   

   

   

  اسم کاپیتان Kirk از واژه Circe گرفته شده و در اسکاتلندی به معنی کلیسا (church) است. پس کلیسا (Captain Kirk) رهبر فضاپیمای اینترپرایز است (Enterprise به معنی سازمانیست که کار یا گروهى از کارهاى مربوط به سایر نقاط جهان را انجام مى دهد، به معنی امر خطیر نیز هست). چه کار جهانی یا امر خطیری را کلیسا دارد رهبری میکند؟! شما فکر میکنید کدام کار یا خطر؟ آیا سندی وجود دارد که واتیکان واقعا روی هر تلسکوپ نجومی و هر رصدخانه ای در دنیا، سرمایه گذاری کرده و آن را کنترل میکند؟ همه یافته ها قبل از اینکه به دست جوامع علمی و عمومی برسد از  واتیکان رد میشود. این به ما چه میگوید؟

  در عین حال صنایع فیلم و موسیقی ماسونی، ستاره ها، سوپراستارها، خدایان، مشاهیر، مدلها و بتهایی برای پرستش به ما ارائه میدهند

  George Lucas، سازنده جنگهای ستاره ای نیز فیلمهایش را با نمادشناسی ماسونی تغذیه میکند. Yoda اسم یک معلم ماسونی است (نام کسی که صدای Yoda را در می آورد، Frank Oz است. با دیدن Oz چه چیزی به ذهنتان میرسد؟!). شخصیت jedi از مصر باستان اقتباس شده است.

  ایده شوالیه های Jedi و کنفرانس میزگرد از شوالیه های معبد گرفته شده (کنفرانس میزگرد یا round table میز گردی بود که پادشاه آرتور و شوالیه هایش به هنگام جلسات دور آن مینشستند). Skywalker در تقویم مایاها نام سیزدهمین Tzolkien است (تقویم آیینی یا مذهبی مایانها 260 روزه بود که Tzolkin نامیده می شد. این تقویم از دوره های 13 روزه تشکیل شده بود که در هر دوره روزها نام و نماد خاص خود را داشتند)، در حالی که نماد آن دقیقا شبیه نمادهای بالای کلاه پروازی لوک است. انکی ها از اناکیم یا پسران اناک در کتاب مقدس می آیند و Darth Vader بدون شک از "Da’ath" در درخت زندگی کابالا می آید. اینگونه تفاسیر رازآلود از فیلمها و برنامه های تلویزیونی هالیوودی به خوبی فهمیده میشوند، ولی آنها عمدا قصد گیج کردن عموم را دارند.

   

   

  Da’ath یا Da’at در عبری به معنی معرفت و بصیرت و دانایی است و در درخت زندگی کابالا جایی است که همه ده سفیروت در آن با هم متحد می شوند.

  به نظر من یکی از اهداف ماسون ها این است که آیین و مناسک خود را با انواع رسانه ها حتی به صورت غیر مستقیم در ناخودآگاه انسان ثبت کنند تا در هنگام لزوم با استفاده از انواع تکنیک ها ضمیر ناخودآگاه بشر را برای هدف خودشان فعال سازند ، نماد گرایی در بین ماسون ها بسیار جایگاه ویژه ای دارد .

  Paul Joseph Watson در کتابش با نام Order Out of Chaos میگوید:

  از سال 1970 تاکنون، اسپیلبرگ هفت فیلم از 20 فیلم پرفروش برتر جهان را کارگردانی یا تهیه کنندگی کرده است. در سرتاسر دوران فعالیتش ما یک فکر دائم و عقده روحی نسبت به موضوع بیگانه ها، یوفو ها و فضا میبینیم. از "برخورد نزدیک از نوع سوم" در سال 1977 گرفته تا "ET" در 1982، تا "برخورد عمیق Deep Impact " در 1998.  همه اینها هجومی خارج از زمین را نمایش می دهند. حتی فیلم "آرواره ها" حاصل برخورد یک شهاب سنگ کثیف و نوری عجیب در آسمان است.

  اسپیلبرگ همچنین تهیه کننده اجرایی اکران فیلم مردان سیاه پوش 2 در جولای 2002 بود، فیلمی که در آن حکومتی مخفی و در سایه از مردم جهان در مقابل تهدید بیگانه ها محافظت میکند. در فوریه 1997 خبری برجسته در صنایع فیلم بریتانیا در گزارشی فاش کرد که اسپیلبرگ و مدیر اجرایی کارهایش DreamWorks ملاقاتی با مقامات عالی رتبه پنتاگون در لس آنجلس داشته اند. مقامات به اسپیلبرگ میگویند "همه چیز را متوقف کن و فیلمی تولید کن که موضوع اصلی آن شامل شهاب سنگ ها و ستاره های دنباله دار باشد". یک سال بعد Deep Impact در کن بود. این فیلم ستاره دنباله داری را شرح می دهد که در حال برخورد با زمین است و مبارزه برای کسانی که حق ویژه دسترسی به پناهگاههای زیرزمینی را دارند را به تصویر می کشد. این مقامات مسئول پنتاگون چه کسانی بودند و چرا خیلی مشتاق بودند که بیلدربرگ، جهت تولید فیلمی در مورد تهدیدی فضایی، اسپیلبرگ را تامین مالی کنند؟ با آغاز به کار کانال تلویزیونی Sci Fi در سال 2002، سریال کوتاه تلویزیونی 20 ساعته اسپیلبرگ که روی آدم ربایی بیگانگان متمرکز بود، پخش شد. هزینه ساخت این محصول 120 میلیون دلار بود که این مجموعه را گرانترین سریال کوتاه تلویزیونی در تاریخ تلویزیون کرد. شما فکر میکنید که اسپیلبرگ تا کنون از این ژانر خسته شده، بلکه کنترل کنندگان نخبه او جهت القاء این نمونه بیگانه ها در اذهان عمومی واقعا متعصبند. (صفحه 171 کتاب Order Out of Chaos).

  مشهور است که استیون اسپیلبرگ در سال 1999 در اجلاس بیلدربرگ حضور داشته (و البته شاید در دیگر سالها). همچنین اظهاراتی وجود دارد که فیلم "کالبد شکافی بیگانه" (Alien Autopsy) و "مصاحبه با بیگانه" (Alien Interview) از تولیدات اسپیلبرگ بودند.

  فون دانیکن و خیلی دیگر از نظریه پردازان پیرامون فضانوردان باستانی ویوفوشناسهای  تازه کار را "خاندان راکفلر" تامین مالی و حمایت می کند. خاندان راکفلر از جمله معروف‌ترین خانواده‌های دارای قدرت اقتصادی و سیاسی در آمریکا از بیش از یک قرن پیش تاکنون بوده‌اند. "در مورد خاندان راکفلر حتما تحقیق کنید."

  پوستر ET استیون اسپیلبرگ را به یاد آورید که انگشت خدا در تابلوی نقاشی Sistine Chapel میکلانژ با انگشت یک بیگانه عوض شده بود. این یک عملیات روانی یا Psy-Op است.

   

  تصویر تجسمی دست خدا در حال زندگی بخشیدن به آدم – اثر میکلانژ

   

   

   

  ما بطور فرضی نسل X هستیم. بیگانه ها، به کسانی که با آنها در ارتباطند (contactees) می گویند که سیاره X انوناکی در 2012 خواهد آمد. کمپانی Fox فیلم The X-Files را بطور منطقی و معقول اطلاعات میدهد و اسراری از بیگانگان را تولید میکند. یک کارمند داخلی دولت فرضی با شناخت  Area51، یوفو ها و بیگانگان، خود را "Mr. X" مینامد وسعی دارد که از منطقه ی ۵۱ یک مکان رویایی و از یوفو ها و بیگانگان یک حقیقت محض بسازد ، البته در روشی جدید روانشناسانه. او همیشه در تاریکی یا با تصویر مات و صدای اصلاح شده مصاحبه می کند و بطور فرضی همه این اسناد خیلی محرمانه که خوانده است را لو می دهد. آیا این صرفا اتفاقی است؟یا هدف دیگری در کار است؟

   (Area 51 نامی است که در اسناد رسمی CIA برای یک پایگاه نظامی در بخش جنوبی نوادا استفاده می شود. این منطقه یک فرودگاه بزرگ بسیار محرمانه است. هدف اساسی این پایگاه توسعه و آزمایش هواپیماهای آزمایشی و سیستمهای تسلیحاتی است) قابل ذکر است که امروزه بسیاری از یوفولوژیست ها این منطقه را مکانی برای ارتباط موجودات فرازمینی با دولت مردان مینامند ، وبا استفاده از ایده ی به هم پیوند دادن مطالب صحیح و غلط این مکان را کعبه ی آمال بسیاری از کسانی کردند که با استفاده از انواع رسانه ها تا به امروز سعی در القا نوعی موجودات هوشمند فراسیاره ای در کنار ما داشته اند.[به نمونه ای از این اطلاعات توجه کنید.] قابل ذکر است که این منطقه ی ۵۱ پایگاه نظامی است و بسیاری از کسانی که تحت کنترل رسانه ها موجودات فرازمینی و بشقاب پرنده ها را باور کرده اند حاضر نیستند این نظر را نیز بپذیرند که منطقه ۵۱ میتواند جایگاهی برای آزمایشات و پرواز های تکنولوژی جدید بشر والبته پیشرفته شده از زمان آلمان نازی و قبل از آن در شوروی سابق و ماسون های انگلیس باشد.

  SETI، سازمان دولتی است که مشغول به "جستجو برای هوش فرا زمینی" یا (Search for Extra-Terrestrial Intelligence) میباشد. این نام بطور ماسونی از روی نام فرعون مصر نامگذاری شده.

   

   

   

  CC مخفف Crop Circles (حلقه های کشتزار) بیگانگان و همچنین CC های موجود روی سطح ماه (عکسهایی از سطح ماه وجود دارد که در آنها حرف C به وضوح مشهود است) رمزی نوشتن عدد ماسونی 33 است (C حرف سوم در الفبای انگلیسی است).

   

  فیلم 2001: Space Odyssey استنلی کوبریک 33 سال پیش از 2001 و در 1968 اکران شد. در سال 1947 ظاهرا یک یوفو (بهتر است بگوییم تکنولوژی جدید و مخفی قدرت های جهان ) درArea 51  یا در Roswell در شمال عرض جغرافیایی 33/33 درجه و طول جغرافیایی 104 درجه به زمین نشست. قابل توجه دوستان عزیز این منطقه به گونه ای انتخاب شده است که عددنگاری و نماد گرایی ماسونی در آن به چشم میخورد.  بطور جالب توجه عدد 104 حاصل ضرب 33/33 در عدد پی (3.14159) است و عرض جغرافیایی 33/33 درجه دقیقا 2012 مایل است. باز هم قابل ذکر است که داستان پردازی برای موجودات فرازمینی و پشقاب پرنده ها نیاز به کاتالیزوری داشت تا ذهن و افکار بشر را برای قبولاندن موجودی ذی شعور در کنار ما آماده کند.

  امروزه ماسون ها بسیار در تلاشند تا با خوراندن اطلاعات ساختگی به مردم جهان نوعی دیگری از توهمات را در انسان ها به وجود آوردند و آن این است که موجودات فضایی فقط با ما یعنی ماسون ها ارتباط دارند ، درحالی که این واقعیت را مخفی ساخته اند که ایده ی وجود موجودات فرازمینی ساخته و پرداخته ی خودشان بوده است.

  51 نیز کد گذاری شده EA است. EA در بابل باستان خدای فرزانگی و خرد و حکمت، فرزند Apsu (پدر خدایان) و پدر Marduk (خدای اصلی بابلیان) است . EA همچنین همتراز انکی سومریان است. بنابراین 2012 از همان آغازش، بطور عددی، کد گذاری شده تا در طرز تفکر خاص و هدفمندی را القا نماید که پشت پرده ی آن بدون شک ماسون ها هستند.

  همچنین در 1947 دولت ایالات متحده CIA و NSA را تاسیس کرد. همانطور که Jordan Maxwell گفته، عبارات NSA و NASA از NASI یا NAZI گرفته شده.

  برای القا بیشتر طرز تفکرشان با استفاده از انواع نویسندگان و انواع رسانه ها از جمله تلویزیون ، روزنامه و کتب مختلف و با استفاده از انتخاب هدفمند برخی موضوعات و در کنار آن با کمک برخی افراد در ایجاد ارتباط بین موضوعات مطرح شده تمام تلاش خود را کردند تا طرز تفکرشان را به جهانیان القا کنند. این القا طرز تفکر با انواع روش ها صورت پذیرفت و هم اکنون نیز در حال انجام است ، مطرح کردن ایده ی خدایان فرازمینی ، مطرح کردن ایده ی نوعی نژاد فرا هوشمند کهکشانی ، انتخاب تاریخ نگاری و باستان شناسی هدفمند ، ایجاد سایت ها و کتب به ظاهر مخالف ایده های آنها و سعی در ایجاد نوعی ناهماهنگی میان اطلاعات دیروز و امروز برای ایجاد توهم میان افراد و باوراندن نوعی خاص از هوش در کنار انسان برای پیشبرد اهداف خودشان قابل تامل است!

  قابل توجه شما دوستان عزیز به نظر شما وقتی با ریشه یابی بسیاری از موضوعات از جمله موجودات فرازمینی ، یوفو ها و مکان های باستان شناسی به کار گرفته شده و انتخابی آنها برای تحمیل عقاید خود به شما به گروه های مخفی میرسیم نباید تجدید نظری در مطالبی که به ما خورانده میشود داشته باشیم؟!

  قابل ذکر است که با نگاهی به اطرافمان و هم کلامی با جوانان و افرادی  که با مباحثی همچون یوفولوژی و تاریخ مرموز فرازمینی ها سرو کار دارند این دیدگاه دیده میشود که کنترل افکار به خوبی صورت گرفته تا باور نژادی فرا انسانی در کنار ما قابل دفاع باشد. بسیاری از دوستان که با چنین موضوعاتی سر و کار دارند به راحتی خام بسیاری از مطالبی میشوند که از یک سری سایت ها ، کتاب ها و شوهای تلویزیونی مهندسی شده و هدفمند وارد میشوند .  تبادل نظر با چنین افرادی که "کننرل ذهن" به خوبی روی آنها صورت گرفته بسیار سخت است چون آنها حاظر نیستند تا مطالبی خلاف مواردی که به آنها تزریق شده را قبول کنند ، حتی حاظر نیستند اندکی روی مباحث فکر کنند .

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ربوده شدگان
  موجودات ناشناخته فضایی دروغ یا حقیقت؟

  نام اشیاء

  پرنده ی ناشناخته در فضا است که غالباً با نام UFO شناخته میشود.این اشیاء که از سالهای دور همواره ناشناخته باقی مانده باعث توجه و جلب نظر بیشتر دانشمندان به سوی خود شده است.

  طی این قرن که فناوری ها و نوآوری ها درنقاط مختلف جهان شکوفا شد،ufo به پدیده ی تازه ای تبدیل شد و موجب برانگیخته شدن حس کنجکاوی مردم و به وجود آمدن سوالاتی در اذهان عمومی انسانها گردید.

  افراد سودجو با بهره گیری از نا آگاهی عمومی جامعه با انتشار تصاویر و مطالب غیر معتبر شروع به فریب دادن مردم کردند و با خیالات و تصورات بچگانه ی خود از موجودات فضایی و ماجراهای ساختگی رو به رو شدنشان با موجودات فضایی کتابها نوشتند و چه بسا از این راه به ثروتهای هنگفتی رسیدند.

  من در این مقاله سعی کرده ام تا واقعیت هایی را درباره ی ufo) ) یوفوها بیان کنم تا بتوانیم بیشتر در باره ی این اشیاء ناشناخته بدانیم.

  اکثر شاهدان عینی بیان کرده اند که موجودی با چشم های کشیده،قد 150 سانتیمتر و چشمانی بزرگ دیده اند، ولی سوال اینجاست که لزوم تشابه موجودات فضایی با انسان ها چیست؟

  چرا موجودات فضایی نیز همانند انسان باید، چشم،گوش یا بینی داشته باشند؟

  آیا این نشان دهنده ی کذب بودن این ادعا ها نیست؟

  چرا افراد اکثراً در تنهایی موجودات فضایی را مشاهده میکنند؟

  شاید این افراد در تنهایی دچار توهّم بینایی یا Hallucination Visual شده بودند و در تاریکی شب،از سایه ها برای خود اشکالی همانند سفینه های فضایی و موجودات بیگانه درست کرده بوده اند. توهّم بینایی یکی از مهمترین خطاهای حسی در انسان است که این نوع توهم ممکن است ابتدایی وناقص باشد (مثل برق جرقه دود و شعله) یا به شکل آدمها حشرات پرندگان اشیاء جامد حتی اعضای بدن انسان یا حیواناتی را که هیچکدام وجود خارجی ندارند می بیند. گاهی این توهمات یک منظره کامل را شامل می شوند. توهم بینایی هم در پسیکوزهای فونکسیونل و هم عضوی ممکن است مشاهده شود.

  همچنین خطاهای حسی

  ایلوزیون (Illusion) یکی از اختلالات درک است که در آن اشیاء یا پدیده های واقعی بصورت متفاوت یا تغییر یافته درک می شوند. مثال کلاسیکی از خطای حسی بصری شکسته و خمیده به نظر رسیدن قاشق در لیوان پر از آب است. دکارت در این مورد گفته است "چشم من آن را شکست و عقل من آن را ساخت"

  به وضوح مشخص است که استدلالاتی که برخی افراد در رابطه با ربوده شدن انسانها توسط موجودات فرازمینی مطرح می کنند کاملاً کذب وبر پایه همین توهمات ذکر شده است. در بسیاری از متون منتشره درباره ufo ها به پنجاه وپنج به اصطلاح دلیل استناد شده که هر کدام از آنها نمایانگر توهمات و هذیانات فکری این افراد است. نمونه هایی از این دلایل عبارتند از:

  ایا در رختخواب خود دچار نوعی فلج شده اید؟ در حالی که احساس میکنید موجودی در اتاق تان است؟!!

  (فلج خواب - بختک فلج

  خواب(sleep paralysis) به حالت ناتوانی در انجام حرکات ارادی حین خواب اطلاق می شـود. فلج خواب یک تجربه ی دلهره آور و هراس انگیز می باشد. فلج خواب اغلب اوقات هنگام بیدار شـدن از خـواب و یـا در مـوارد نـادر در لحظه ی به خـواب رفتن رخ میدهد. فلج خواب از چند ثانیه تا چـند دقیـقه بـه طـول می انجامد. جالب است بدانید 25 تا 30 درصد جـمعیت کشـور حـداقل یکبار در طول زندگی خود اخـتـلال فلج خـواب را تـجـربه کرده اند. علایم فلج خواب:

  1- ناتوانی در حرکت دادن تنه، دستها و پاها و صحبت کردن (فرد از فرط ترس میخواهد فریاد بکشد و برای بیدار شدن تقلا میکند، اما گویی تلاش وی بی نتیجه است).

  2- فلج تمام و یا بخشی از عضلات اسکلتی ی بدن.

  3- احساس خفگی و نزدیک بودن زمان مرگ (گویی موجودی روی قفسه سینه ی شما قرار گرفته است).

  4- وحشتزدگی و اضطراب. 5- توهمات خواب (hypnologic hallucinations): به توهمات شنیداری، دیداری و لمسی ی رویا مانند اطلاق میشود. احساس حضور یک انسان دیگردر اتاق، احساس فشردگی در قفسه سینه، دیدن سایه ی افراد، دیدن منبع نورانی، شنیدن صدای افراد، شنیدن صدای قدمهایی که نزدیک میشوند، دیدن شبح، تجربه خروج از بدن، احساس شناور شدن در هوا، شنیدن صدای بازو بسته شدن درها. تصورات غلط نسبت به فلج خواب و یا بختک: آزار و اذیت توسط جن، شیطان، دیو و یا موجودات فرازمینی. مکانیسم ایجاد فلج خواب: در طی خواب در مرحله ی حرکات سریع چشم(REM)، یعنی مرحله ای که رویا بینی در آن روی میدهد، مغز انتقال سیگنالهای عصبی بسوی عضلات اسکلتی (به استثنای عضله دیافراگم و عضلات چشم) را مسدود و متوقف میسازد، تا شما رویاهای خود را برون ریزی نکنید )

  دیدن خواب های زیاد در مورد بشقاب پرنده ها - نورهای رنگارنگ و موجودات فرازمینی! (احتمالاً شخص پیش از خواب فیلم تخیلی راجع به موجودات فضایی یا احیاناً e t را مشاهده کرده و روی مبل یه خواب رفته است!)

  داشتن احساس مرموز در مورد اینکه شما انسان بخصوص یا یک ((انتخاب شده)) هستید!!! ( هذیان خود بزرگ بینی یا همان delusion grandiose که در آن بیمار خود را یک انسان بخصوص می داند. در این اختلال هذیانی مایه مسلط هذیان این می باشد که شخص از ارزش و قدرت و معلومات و هویت خاص برخوردار است)

  نیمه شب از خواب پریدن با  وحشت و اضطراب زیاد! ) وحشت شبانه / این اختلال به شکل بیدار شدن از خواب در ثلث اول شب. تقریباً همیشه با فریاد وگریه گوش خراش اضطراب شدید تا حد حمله هراس آغاز می شود. بیمار با حالت وحشت زده در بستر می نشیند و گاهی بلافاصله بیدار شده و احساس وحشت شدیدی به او دست می دهد)

  داشتن ترس زیاد و غیر قابل توضیح. (برای مثال از ارتفاع - مار ها - عنکبوت ها - حشرات بزرگ - صداها ی بلند - نورهای درخشنده - امنیت شخصی یا تنهایی! (از علائم رایج بیماری روانی فوبیای ساده phobiasimple که در آن شخص از دچار وحشت شدیدی از اشیاء پیرامون خود می گردد)

  داشتن خاطره از وجود مکان مخصوصی که معانی روحی برای شما داشته در بچگی!!

  بودن شخصی در زندگیتان که ادعا میکند در نزدیکی شما یک سفینه یا یک موجود عجیب دیده و پس از ان شما برای مدتی مفقود شده اید!!!

  علاقه زیاد به موضوع بشقاب های پرنده و موجودات فرازمینی یا مطالعه زیاد درباره آنها!!!!!!!!

  داشتن احساس اینکه تحت نظر هستید و به مدت طولانی شما را نگاه می کنند. بخصوص در شب!!؟(درست نشان دهنده بیماری روانی paranoid ideation که در آن بیمار ادعا میکند تحت نظر است و کسی به او نگاه و توجه می کند)

  دیدن مه یا دود عجیب در مکانی که نمی تواند وجود داشته باشد! (توهم بینایی ناقص یا همان (Hallucination Visual

  شنیدن صداهای عجیب وزوز یا صداهای ضربان دار بدون اینکه بفهمید منشا انها کجاست؟!!!

  )توهم شنیداری یا همان Auditory Hallucination این توهم اغلب به صورت درک خودبخوی کلمات صداها و صحبتها و سر و صداها ظاهر میشود. توهمات کلامی از نظر محتوی ممکن است خیلی با هم فرق داشته باشند. مثلاً بیماری صدای کسی را می شنود که او را به نام می خوانند گاهی بیمار جمله ای یا صحبتی طولانی را با چندین صدای متفاوت می شنود. این اتفق برای افراد سالم نیز روی می دهد. بیماران اسکیزوفرنیک گاهی صداهایی می شنوند که آنها را بعنوان سوم شخص مورد خطاب قرار می دهد)

  داشتن بی خوابی یا اختلال در خوابیدن.(اختلال خواب یا Insomnia)

  شنیدن صدایی خارجی که از درونتان با شما سخن می گوید. به شما دستور میدهد یا شما را راهنمایی می کند.(توهم شنیداری Auditory Hallucinationبیماران اسکیزوفرنیک که بعضاً می تواند خطرآفرین باشد و قطعاً نیاز به درمان دارد)

  از گنجه یا کمدتان میترسید.

  (از علائم رایج بیماری روانی فوبیای ساده phobia simple که در آن شخص از دچار وحشت شدیدی از اشیاء پیرامون خود می گردد)

  این همه دلیل برای اثبات کذب بودن استدلالات بالا کافیست تا ما درک کنیم استدلالات ذکر شده بالا در رابطه با ربوده شدن افراد توسط موجودات فضایی ناشی از عوامل روانی همچون توهم است و علم روانکاوی میتواند همه این به اصطلاح استدلالات را نفی کند و حقیقت را برای ما روشن سازد. تا ما عوامل روانی خود را نشانه ای از وجود فرازمینیان ندانیم و اگر به اصول تحقیق و پژوهش علمی پایبند باشیم لااقل با چشمی باز و با تمسک به شواهد و قرائن مستدل به دنبال دلایلی محکم و قانع کننده برای اثبات وجود موجودات فرازمینی بگردیم.

  منبع:

  Psichology and Psychiatry

  1-N.Pourafkarry

  2- Sleep & Dreem

  A Medical Approach F.  Fadai

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ربوده شدگان
  55 نشانه ربوده شدن توسط فرازمینی ها:

  مقدمه : سالهاست که بسیاری از انسان ها با مراجعه به سازمان های تحقیقاتی یا روانکاوان حکایت ربوده شدن خود را توسط فرازمینی ها نقل میکنند و طی هیپنوتیزم تمام خاطرات خود را طی زمان ربوده شدن به یاد می اورند. ربوده شدگان از ملیت های گوناگون هستند اما اظهارات مشابهی میکنند که بسیار حیرت انگیز است. در اکثر موارد حافظه ربوده شده (از زمان ربوده شدن تا بازگشت) پاک می شود.)

  حال اگر هر کدام از شما بعضی از این نشانه ها را در خود میبینید. بهتر است به سازمان های مطالعاتی در باره موجودات فرازمینی مراجعه کنید تا مورد ازمایش قرار بگیرید. بعضی از این نشانه ها به تنهایی حاکی از ربوده شدن شما توسط فرازمینی ها می دهد و بعضی دیگر نیاز مند به وجود نشانه های بیشتری است.ضمن اینکه ممکن است بعضی نشانه ها را کسی داشته باشد اما ربوده نشده باشد. و تنها موارد بیماری باشد.

  بعضی از این نشانه ها ممکن است غیر واضح یا درک نشدنی باشند. که برای توضیح انها باید گفت ان نشانه ها فقط برای کسی که ان را دارد قابل درک است.

  1- از دست دادن زمان به مدت یک ساعت یا بیشتر بدون اینکه بتوانید برای ان علتی بیابید. (برای مثال راننده ای ساعتی را در بی خبری می گذراند و وقتی به خود می اید خود را مایل ها دور تر از مکان اولیه می یابد.)

  2- ایا در رختخواب خود دچار نوعی فلج شده اید؟ در حالی که احساس میکنید موجودی در اتاق تان است؟

  3- داشتن زخم ها یا نشانه های غیر عادی روی بدن که علتی برای ان نیافته اید. (برای مثال جای کنده شدگی روی پوست - زخم هایی به صورت خط مستقیم - زخم های مثلثی شکل - زخمی روی سقف دهان یا بینی - جای زخم یا بر امدگی زیر یا داخل گوش و ... )

  4-  دیدن نور های نورانی به صورت نور یا برق های ناگهانی در خانه یا محل دیگر.

  5- داشتن خاطره ای از پرواز بالای سطح زمین در حالی که میدانید رویا نیست و یا خواب دیدن بیش از اندازه پرواز کردن.

  6- داشتن تصویری که ناخوداگاه در حافظه تان است و نمیتوانید ان را فراموش کنید (مثل صورت یک فرازمینی - فرایند ازمایش بر روی انسان - یک سوزن جراحی - یک میز جراحی - بچه پوست و استخوانی و لاغر! یا ... )

  7- دیدن اشیای نورانی کوچک بیرون خانه تان یا در حال وارد شدن از پنجره اتاق تان.

  8- دیدن خواب های زیاد در مورد بشقاب پرنده ها - نورهای رنگارنگ و موجودات فرازمینی.

  9- دیدن یک منظره جالب و شوک بر انگیز از بشقاب پرنده ها یا دیدن چند باره انها در طول زندگیتان.

  10- داشتن نوعی هشیاری و اطلاعات زیاد در مورد کیهان و عالم هستی و علاقه به انسان شناسی و کنجکاوی در رفتار انسان ها - علاقه به مطالعه محیط - گیاه خواری - و داشتن هشیاری اجتماعی.

  11- احساس قوی در مورد داشتن یک ماموریت یا انجام یک کار بزرگ یا شبیه به این ها بدون اینکه بفهمید این اجبار از کجا ناشی می شود.

  12- داشتن احساس مرموز در مورد اینکه شما انسان بخصوص یا یک ((انتخاب شده)) هستید.

  13- اتفاق افتادن وقایع غیر طبیعی در طول زندگیتان که نمیتوانید توضیح دهید و احساس اضطراب پس از ان.

  14- داشتن توانایی زیاد روحی. برای مثال دانستن اینکه اتفاقی قرار است بیفتد قبل از اینکه ان حادثه پیش اید.

  15- (فقط بانوان) : یک بارداری ناموفق یا سقط جنین (بعبارتی مدتی فکر می کردید باردار هستید اما پس از مدتی نشانه های بارداری از بین رفته باشند.)

  16- بیدار شدن در جایی که قبلا در انجا نخوابیده بودید. و یا جابجا شدن هایی که سابقه نداشته. (برای مثال وقتی بیدار می شوید میبینید سرتان جای پایتان است- یا وقتی بیدار میشوید درون اتومبیلتان هستید!)

  17- دیدن دو چشم خیره در رویا. مانند چشم حیوانات (جغد - اهو ) یا داشتن خاطره ای گنگ در مورد اینکه حیوانی به شما نگاه می کند و ترس از چشم پس از ان! )

  18- نمیه شب از خواب پریدن با وحشت و اضطراب زیاد.

  19- عکس العمل شدید وقتی تصویر یک فرازمینی را میبینید. اعم از خوشحالی یا نفرت از ان.

  20- داشتن ترس زیاد و غیر قابل توضیح. (برای مثال از ارتفاع - مار ها - عنکبوت ها - حشرات بزرگ - صداها ی بلند - نورهای درخشنده - امنیت شخصی یا تنهایی)

  21- داشتن تبحر در حل کردن مشکلات به تنهایی.

  22- دیدن فلج شدن یا بیحرکت ماندن شخصی که کنارتان است یا کنارتان خوابیده.

  23- داشتن خاطره از وجود مکان مخصوصی که معانی روحی برای شما داشته در بچگی.

  24- بودن شخصی در زندگیتان که ادعا میکند در نزدیکی شما یک سفینه یا یک موجود عجیب دیده و پس از ان شما برای مدتی مفقود شده اید.

  25- قطرات خون یا لکه های عجیب روی ملافه یا بالش تان در حالی که سابقه نداشته.

  26- علاقه زیاد به موضوع بشقاب های پرنده و موجودات فرازمینی یا مطالعه زیاد درباره ان ها.

  27- نفرت بیش از حد در مورد موضوع بشقاب های پرنده و موجودات فرازمینی ها بطوری که نمی خواهید در باره شان بحث کنید.

  28- ناگهان مجبور شده اید به سمت مکان ناشناخته ای رانندگی - یا پیاده روی - کنید.

  (بعضی از ربوده شدگان اظهار کرده اند تا اخرین لحظات نمی خواسته اند به محلی که ربوده شده اند بروند اما نیرویی انها را مجبور کرده بدون اینکه خوشان بخواهند.)

  29- داشتن احساس اینکه تحت نظر هستید و به مدت طولانی شما را نگاه می کنند. بخصوص در شب

  30- دیدن یک رویا یا خواب که دارید از یک پنجره بسته یا دیوار مایع می گذرید.

  31- دیدن مه یا دود عجیب در مکانی که نمی تواند وجود داشته باشد.

  32- شنیدن صداهای عجیب وزوز یا صداهای ضربان دار بدون اینکه بفهمید منشا انها کجاست؟

  33- خون دماغ شدن بطوری که قبلا سابقه نداشته یا بیدار شدن از خواب در حالی خون دماغ شده اید.

  34- بیدار شدن در حالی که زخمی عجیب و غیر قابل توضیح روی الت تناسلی تان وجود دارد.

  35- داشتن مشکل و درد در کمر یا گردن. یا بیدار شدن در حالی که بدنتان سخت شده و قادر به خم کردن اعضا نیستید.

  36- داشتن سینوزیت مزمن یا بیماری های بینی.

  37- احساس اینکه اطراف بدنتان میدان الکترونیکی دارید که به طرز عجیبی عمل میکند. ( برای مثال وقتی از کنار تیر چراغ برق رد می شوید خاموش میشود. یا وقتی به تلویزیون یا رادیو نزدیک می شوید تحت تاثیر بدنتان قرار می گیرند.)

  38- دیدن یک پیکر روپوش دار نزدیک منزل یا کنار تختخواب تان.

  39- صداهایی تکرار شونده گاه و بیگاه در گوشتان می شنوید. بخصوص در یک گوش.

  40- داشتن ترس غیر عادی از پزشک و خودداری از درمان کردن و مصرف دارو.

  41- داشتن بی خوابی یا اختلال در خوابیدن.

  42- دیدن خواب و رویا در مورد پزشکان و اعمال انها.

  43- سردرد های متوالی و گاه و بیگاه. بخصوص در سینوس ها - یکی از چشم ها یا گوش ها

  44- داشتن توانایی های فوق طبیعی مثل دریافت ناگهانی یا داشتن بصیرت.

  45- تمایل به داشتن رفتار های اعتیاد اور.(تکرار زیاد بعضی از اعمال)

  46- دریافت پیام های تله پاتیکی از فرازمینی ها.

  47- شنیدن صدایی خارجی که از درونتان با شما سخن می گوید. به شما دستور میدهد یا شما را راهنمایی می کند.

  48- از گنجه یا کمدتان میترسید.

  49- داشتن مشکل در ارتباط با دیگران یا ارتباطات جنسی.

  50- احساس میکنید مجبورید کنار دیوار بخوابید یا تخت خوابتان مجاور دیوار باشد.

  51- احساس این که باید خیلی هشیار باشید و یا ((کسی)) شما را خواهد گرفت.

  52- خیلی سخت به افراد اعتماد می کنید.

  53- دیدن خرابی و ویرانی در یک رویا. (عده ای از ربوده شدگان اظهار داشته اند موجودات فرازمینی با نشان دادن تصاویری از نابودی زمین به انها هشدار داده اند که انسان ها باید مراقب محیط زیست زمین باشند.)

  54- احساس اینکه نمی بایست در مورد موضوع بشقاب پرنده ها یا موجودات فرازمینی صحبت و یا حتی فکر کنید.

  55- حساس اینکه بعضی از این نشانه ها را دارید اما خاطره ای از فرازمینی ها یا ربوده شدن توسط انها در ذهنتان نیست.

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ربوده شدگان
  علائم ربوده شدگان تو سط بیگانگان

  سالهاست که بسیاری از انسان ها با مراجعه به سازمان های تحقیقاتی یا روانکاوان حکایت ربوده شدن خود را توسط فرازمینی ها نقل میکنند و طی هیپنوتیزم تمام خاطرات خود را طی زمان ربوده شدن به یاد می اورند. ربوده شدگان از ملیت های گوناگون هستند اما اظهارات مشابهی میکنند که بسیار حیرت انگیز است. در اکثر موارد حافظه ربوده شده (از زمان ربوده شدن تا بازگشت پاک می شود.)

  حال اگر هر کدام از شما بعضی از این نشانه ها را در خود میبینید. بهتر است به سازمان های مطالعاتی در باره موجودات فرازمینی مراجعه کنید تا مورد ازمایش قرار بگیرید. بعضی از این نشانه ها به تنهایی حاکی از ربوده شدن شما توسط فرازمینی ها می دهد و بعضی دیگر نیاز مند به وجود نشانه های بیشتری است.ضمن اینکه ممکن است بعضی نشانه ها را کسی داشته باشد اما ربوده نشده باشد. و تنها موارد بیماری باشد.

  بعضی از این نشانه ها ممکن است غیر واضح یا درک نشدنی باشند. که برای توضیح انها باید گفت ان نشانه ها فقط برای کسی که ان را دارد قابل درک است.

  1- از دست دادن زمان به مدت یک ساعت یا بیشتر بدون اینکه بتوانید برای ان علتی بیابید. (برای مثال راننده ای ساعتی را در بی خبری می گذراند و وقتی به خود می اید خود را مایل ها دور تر از مکان اولیه می یابد.)

  2- ایا در رختخواب خود دچار نوعی فلج شده اید؟ در حالی که احساس میکنید موجودی در اتاق تان است؟

  3- داشتن زخم ها یا نشانه های غیر عادی روی بدن که علتی برای ان نیافته اید. (برای مثال جای کنده شدگی روی پوست - زخم هایی به صورت خط مستقیم - زخم های مثلثی شکل - زخمی روی سقف دهان یا بینی - جای زخم یا بر امدگی زیر یا داخل گوش و ... )

  4- دیدن نور های نورانی به صورت نور یا برق های ناگهانی در خانه یا محل دیگر.

  5- داشتن خاطره ای از پرواز بالای سطح زمین در حالی که میدانید رویا نیست و یا خواب دیدن بیش از اندازه پرواز کردن.

  6- داشتن تصویری که ناخوداگاه در حافظه تان است و نمیتوانید ان را فراموش کنید (مثل صورت یک فرازمینی - فرایند ازمایش بر روی انسان - یک سوزن جراحی - یک میز جراحی - بچه پوست و استخوانی و لاغر! یا ... )

  7- دیدن اشیای نورانی کوچک بیرون خانه تان یا در حال وارد شدن از پنجره اتاق تان.

  8- دیدن خواب های زیاد در مورد بشقاب پرنده ها - نورهای رنگارنگ و موجودات فرازمینی.

  9- دیدن یک منظره جالب و شوک بر انگیز از بشقاب پرنده ها یا دیدن چند باره انها در طول زندگیتان.

  10- داشتن نوعی هشیاری و اطلاعات زیاد در مورد کیهان و عالم هستی و علاقه به انسان شناسی و کنجکاوی در رفتار انسان ها - علاقه به مطالعه محیط - گیاه خواری - و داشتن هشیاری اجتماعی.

  11- احساس قوی در مورد داشتن یک ماموریت یا انجام یک کار بزرگ یا شبیه به این ها بدون اینکه بفهمید این اجبار از کجا ناشی می شود.

  12- داشتن احساس مرموز در مورد اینکه شما انسان بخصوص یا یک ((انتخاب شده)) هستید.

  13- اتفاق افتادن وقایع غیر طبیعی در طول زندگیتان که نمیتوانید توضیح دهید و احساس اضطراب پس از ان.

  14- داشتن توانایی زیاد روحی. برای مثال دانستن اینکه اتفاقی قرار است بیفتد قبل از اینکه آن حادثه پیش آید.

  15- (فقط بانوان) : یک بارداری ناموفق یا سقط جنین (بعبارتی مدتی فکر می کردید باردار هستید اما پس از مدتی نشانه های بارداری از بین رفته باشند.)

  16- بیدار شدن در جایی که قبلا در انجا نخوابیده بودید. و یا جابجا شدن هایی که سابقه نداشته. (برای مثال وقتی بیدار می شوید میبینید سرتان جای پایتان است- یا وقتی بیدار میشوید درون اتومبیلتان هستید!)

  17- دیدن دو چشم خیره در رویا. مانند چشم حیوانات (جغد - اهو ) یا داشتن خاطره ای گنگ در مورد اینکه حیوانی به شما نگاه می کند و ترس از چشم پس از ان! )

  18- نمیه شب از خواب پریدن با وحشت و اضطراب زیاد.

  19- عکس العمل شدید وقتی تصویر یک فرازمینی را میبینید. اعم از خوشحالی یا نفرت از ان.

  20- داشتن ترس زیاد و غیر قابل توضیح. (برای مثال از ارتفاع - مار ها - عنکبوت ها - حشرات بزرگ - صداها ی بلند - نورهای درخشنده - امنیت شخصی یا تنهایی)

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ربوده شدگان
  بشقاب پرندهای دیده شده!!

  این عکس در سال 1927 در منطقة (ارگون) “Oregon” گرفته شده است.

   

  بشقاب پرنده یا (یوفو) مخفف کلمهUnidentified Flying Object  به معنی جسم پرندة ناشناخته است و اصطلاحاً به اجرام ناشناس پرنده ای گفته میشود که معمولاً  بیضی شکل یا نعلبکی مانند بوده و در آسمان مناطق مختلف دنیا دیده میشوند. در مورد هویت این اجسام اصولاً دو نظر وجود دارد، نظر اول اینکه اینها سفینه های فضایی موجودات غیر زمینی هستند و نظر دوم اینست که این اجسام مجموعه ای از عوامل از جمله شهاب سنگ، بالن هواشناسی، خطای دید، هواپیماهای جاسوسی، و… هستند و به هر حال منشأ زمینی دارند، به عقیده من هر دو نظر درست است ، بسیاری از این اجسام چیزی به جز خطای دید، شهاب سنگ و یا وسایل پرندة ساخته دست بشر نیستند، ولی بدون شک بسیاری از موارد هم نمیتوانند منشأ زمینی داشته باشند چون بسیاری از(یوفو) هایی که گزارش میشوند دارای قابلیت هایی هستند که حتی از لحاظ تئوری هم هیچ وسیلة زمینی نمیتواند داشته باشد.همچنین بسیاری از موارد مشاهدة (یوفو) همراه با مشاهدة موجودات غیر زمینی و حتی ربوده شدن مشاهده کنندگان توسط موجودات غیر زمینی و انتقال آنها به داخل سفینة فضایی و انجام آزمایشات بر روی آنها بوده است. البته در برخی موارد انسانهای ربوده شده در حالت عادی قادر به یاد آوری ربوده شدن خود نبودند و فقط یک بشقاب پرنده یا موجودات فضایی را به یاد می آوردند و تنها  در حالت هیپنوتیزم عمیق جزییات ربوده شدن و آزمایشات انجام شده بر روی خود را به خاطر می آوردند که این خود نشان دهنده صحّت ادعّای آنها و البته نشانه فرا زمینی بودن موجوداتی است که این افراد را ربوده اند. چون دلیلی ندارد که انسانهای زمینی انسانی مثل خود را ربوده، به داخل بشقاب پرنده برده و بر روی او آزمایش انجام دهند چون چنین آزمایشی را به راحتی و بدون دردسر روی زمین هم میتوان انجام داد!در چند بخش آینده تعدادی از موارد معتبر و معروف از مشاهده (یوفو) و برخورد نزدیک با موجودات غیر زمینی را مرور خواهیم کرد و در این بخش عکسهایی از بشقاب پرنده ها که از اواخر قرن نوزدهم تا اواخر قرن بیستم گرفته شده است را مرور میکنیم. البته عکسهای یوفو بسیار زیاد است و اصل بودن بسیاری از آنها هم زیر سوال است و اینها تعدادی از معروفترین موارد است که معمولاً همراه با گواهی شاهدان عینی فراوانی همراه بوده است.

  نام این عکس (قدیمیترین عکس یوفوی گرفته شده است). اصل این عکس در سال 2002 در یک حراج اینترنتی به مبلغ 385 دلار به آقای(ساموئل م.شرمن) Samuel M.Sherman که رئیس سازمان بین المللی مستقل عکاسی بود فروخته شد. این عکس یک عکس کاملاً اصل بوده و مطمئناً بسیار مشکل بوده است که در آن زمان دستکاری روی عکس شده باشد و البته در آن زمان هیچ جسم پرندة ساخته دست بشر وجود نداشته است.

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ربوده شدگان
  پروژه اسرار آمیز فیلادلفیا و تونل زمانی که همچنان فعال است

  پروژه فیلادلفیا Philadelphia Experiment  یا  ”پروژه رنگین کمان” یکی از آزمایشات مخفی آمریکا در سال ۱۹۴۳برای ایجاد کردن تونل زمان و مکان بود. این آزمایش به طرز وحشتناکی پایان یافت و اگرچه اثرات آن هنوز در نقاط اطراف بندر فیلادلفیا دیده می شود  نیروی دریایی آمریکا که مسئول این پروژه بود همچنان آن را انکار می کند.

  آزمایشی که در فیلادلفیا صورت گرفت بعدها به طرز اسرار آمیزی یا پروژه مشابهی به نام ” پروژه مونتاک” در سال ۱۹۸۳ پیوند خورد و حتی پای انسانهای عصر آینده و گذشته و حتی بیگانگان را به میان کشید.

  پیش از جنگ و در طول جنگ جنگ جهانی دوم  نیروی دریایی آمریکا دست به آزمایشاتی برای نامرئی کردن کشتی ها و هواپیماها زد. این نامرئی کردن به گونه ای بود که رادارها دیگر قادر به ردیابی این وسایل نباشند و به این منظور کل جرم وسیله مورد نظر باید کاملا وارد بعد دیگری از زمان-فضا می شود تا جرم آن قابل ردیابی و بمباران شدن نباشد. تحت نظر بزرگترین فیزیکدانان قرن از جمله “نیکلاس تسلا” و “ جان ون نیومن” این پروژه در مساحتی بیش از ۵۰ هکتار در کنار بندر فیلادلفیا شروع به کار کرد.

  نیکلاس تسلا  در میان امواج الکتریسیته…زندگی پر از راز او و مرگ جعلی اش توسط دولت آمریکا بسیار شک برانگیز است در حالیکه اعلام شد او در سال ۱۹۵۷ مرده است جسدش به هیچ کس نشان داده نشد و شاهدان عینی او را در سال ۲۰۰۱ نیز زنده دیده اند در حالیکه همچنان دست به آزمایشات غیر قابل بخشش و قربانی کردن انسانها می زند.

  جان فوون نیومن – همکار تسلا که مسئول برژه فیلادلفیا و مونتاک بود. بیش از ۴۰۰ دانشمند یهودی – آلمانی روی این پروژه کار می کردند که انیشتن نیز در میان آنها بود.

  در آزمایشات اولیه با کمک دستگاههای بسیار عجیبی که تسلا ساخته بود تیم پژوهشی قادر بود وسایل کوچکی مثل میز و صندلی را ناپدید کند – به بعدی ناشناخته وارد کند و سپس آنها را بازگرداند.

  این آزمایشات پیش از آغاز جنگ جهانی دوم آغاز شده بود و کاملا واضح است که جنگ جهانی دوم پیش بینی شده و با برنامه ریزی قبلی صورت گرفته بود. در این میان تعداد کثیری از یهودیان آلمان و آمریکا مخارج این پروژه عظیم را می پرداختند!

  بعد از آزمایشات اولیه که تحت فرمان نیروی دریایی آمریکا صورت می گرفت تصمیم بر آن شد که تعدای حیوان از جمله گوسفند و بز را در داخل یک کشتی قرار دهند و آن را به بعد دیگری بفرستند.  این حیوانات داخل قفسهای فلزی و در عرشه کشتی بودند. کشتی برای چند دقیقه کاملا ناپدید شد ولی وقتی برگشت تعدای از حیوانات گم شده بودند و بقیه هم آثار سوختگی روی بدنشان دیده می شد. قرار بر این شد که تا کامل شدن پروژه هیچ انسانی مورد تست قرار نگیرد ولی با این حال در ۱۲ آگوست ۱۹۴۳ کشتی USS Eldridge با تمام خدمه اش مورد تست قرار گرفت.

  ملوانان خبر نداشتند که چه اتفاقی قرار است بیفتد. دستگاهها شروع به کار کردند و کلید ها زده شدند. کشتی با کلیه مردان داخلش ناپدید شدند. تا چهار ساعت بعد که دوباره در بندر فیلادلفیا ظاهر گشتند. شاهدان ماجرا گزارش می دهند که یک هاله سبز فسفری تمام کشتی را احاطه کرده بود

  خدمه کشتی در آتش می سوختند. تعدادی دیوانه شده بودند..تعدادی دچار حمله قلبی بودند…تعدادی در بدنه و دیوارهای کشتی ذوب شده بودند و زنده جان می دادند. بقیه خدمه مرده بودند. گزارشات نیروی دریایی حکایت از این دارد که  چند ملوانانی که زنده مانده بودند در عرض چند هفته در جلوی چشم حاضران ناپدید شدند. ( یا بخار شدند یا به بعد دیگری انتقال یافتند).

  سوال این بود که در این چهار ساعت کشتی به کجا رفته بود؟ دو بازمانده ای که در این کشتی حضور داشتند ادعا می کنند که در این چهار ساعت کشتی در یک تونل زمانی ۴۰ ساله وارد شده بود. یعنی از سال ۱۹۴۳ به سال ۱۹۸۳ و دقیقا در زمان آزمایش مشابهی به نام ” پروژه مونتاک” وارد شده بود. چرا و چگونه ؟ معتقدند که بیگانگان یعنی فضاییان در این میان نقشی فعال داشته اند. اگرچه گزارشات حضور چندین کشتی فضایی از انسانهای آینده را نیز در زمان این آزمایش تایید می کنند.

  قضیه از این قرار است که ۴۰ سال بعد از آزمایش فیلادلفیا همان دانشمندانی که نامشان ذکر شد دست به آزمایش مشابه دیگری در مکانی نزدیک فیلادلفیا زدند. نام این پروژه در پرونده های نیروی دریایی ” پروژه مونتاک” است. کشتی ای که در سال ۱۹۴۳ ناپدید شده بود در تونل زمان به سال ۱۹۸۳ و در زمان انجام پروژه مونتاک جهش کرده بود. در این میان دو نفر از خدمه به نامهای “دانکن” و ” بیلک” از کشتی بیرون پریدند و در سال ۱۹۸۳ باقی ماندند در حالیکه خود کشتی و سایر خدمه به سال ۱۹۴۳ بازگشت و تمام  آنها جان باختند.

  این دو بازمانده عضو خدمه نیروی دریایی نبودند بلکه دو محقق و دانشمند فیزیکدان و از دوستان “جان فون نیومن” و “نیکلاس تسلا” بودند که به هر دلیلی آن روز در عرشه کشتی Eldridge حضور داشتند و در زمان مناسب به ۴۰ سال در آینده سفر کردند. طبق گزارشات خودشان ” جان فون نیومن” دو قایق نجات را از پیش برای گرفتن آنها از آب آماده کرده بوده است. آلبک می گوید” وقتی ما را از آب گرفتند و پیش فون نیومن بردند او پیر شده بود و به ما گفت که چهل سال است منتظر رسیدن شما هستم”. مشخص است که این سفر ۴۰ ساله در زمان با موفقیت و همانطور که این دانشمندان پیش بینی کرده بودند انجام شده است.  به گفته ” دانکن” و ” بیلک” یک نفر سوم هم همراه آنها بوده است ولی به سبب اشتباهی که در ساعت زمانی او اتفاق افتاده بود پس از ورود به سال ۱۹۸۳ او در هر ساعت به اندازه یک سال پیر می شد و ظرف چند روز مرد.

  “دانکن” و ” بیلک ” هم اکنون در نیویورک زندگی می کنند و چند مصاحبه خصوصی بدون ذکر نام انجام داده اند. به گفته ایشان این اولین باری نبوده که سفر در زمان صورت گرفته است. ” دانکن” با دادن مشخصات و مدارک بسیاری ثابت کرده است که برای سفر در زمان تنها به سه وسیله نیاز است و بعد از گشوده شدن تونل به هر زمانی امکان سفر هست. نیازی به لباس مخصوص یا هیچ گونه امکانات عجیب و غریب نیست. این وسایل و آنتها هم روی زمین و هم مایلها زیر زمین در “مونتاک” کشیده شده اند. ” بیلک ” نشان داد که در سال ۱۹۴۳ آنها به مریخ فرستاده شده بودند تا شهرهای متروک و تونلهای زیر زمینی مریخ را بازرسی کنند. به گفته او مریخ هزاران سال است که متروک شده و سکنه ندارد ولی هوای آن قابل تنفس و زندگی است.است که دهانه فرضی تونل زمان خواهد داشت. از داخل دهانه می توان همه چیز را در سال مورد نظر مشاهده کرد.

  به گفته دانکن یک تیم ۲۰ نفره به همراه او به آینده و سال ۶۵۳۵ میلادی فرستاده شدند. آنجا سکنه ای دیده نشده بوده. آنها در میدانی عظیم  که یک مجسمه غول آسا از یک اسب طلایی در وسط آن قرار داشته دیدن کردند. بنا بر این اظهارات این آزمایش بارها تکرا شده و هر بار آنها در همین مکان وارد شده بودند گویی که جای دیگری در سال ۶۵۳۵ وجود ندارد.

  همچنین گزارش می دهند که در زمان آزمایشات آنها چند کشتی فضایی بر فراز مونتاک پدیدار شدند که قصد هیچ نوع دخالتی نداشتند فقط مشاهده می کردند. متاسفانه تونل زمانی که ایجاد شده بود یکی از این یوفو ها را به داخل خودش کشید و به سال ۱۹۴۳ انتقال داد. در این شرایط افرادی که در سال ۱۹۴۳ بودند یوفو را یافتند. به گزارش ” دانکن” چند یوفویی که در سال ۱۹۸۳ بودند از آینده آمده بودند تا کارها را زیر نظر داشته باشند. همچنین اطلاعات فوق العاده سری در مورد ” اوریون” و ” گری ها” و نقش آنها در دادن این تکنولوژی به زمینیان برای سفر در زمان وجود دارد که قابل ذکر در اینجا نمی باشد.

  تونل زمانی که در بندر مونتاک فعال است سبب اتفاقات غیر منتظره و عجیبی شده است که حتی مردم عادی هم آن را مشاهده کرده اند. از آن جمله است یافته شدن جسد هیولا یا موجود افسانه ای در سواحل مونتاک. با توجه با جریان داشتن سفرهای زمانی و آزمایشات بسیاری که در این بندر رخ می دهد کاملا طبیعی است که تونلی در ماقبل تاریخ یا در زمان باستان گشوده شده باشد و این هیولا از آن زمان به این زمان پرتاپ شده است.

  اون موجودی که دیدید اگر فکر کنید بدای ما ایرانیها آشناست.اون موجود در سر ستونهای تخت جمشید هست.

  تازگی موجودی شبیه به این در سواحل آمریکا پیدا کردند که دانشمند ها را بسیار متعجب کرده.و آن ها هنوز پی تحقیقاتی در روی این جانور عجیب و قریب اند.اگر کمی به این جانور دقت کنید میبینید که این جانور شباهت زیادی به سر ستون تخت جمشید دارد.پس میفهمیم در آن زمان در خلیج همیشه فارس این موجود زندگی میکرده که پس از مرور زمان نسل وی منقرض شده.از دندان های این موجود عجیب و قریب معلوم است که او هم میتواند یکی از سلطان های بزرگ دریا باشد ولی اندازه ی او بسیار کوچک تر از نهنگ و یا کوسه است.

  این موجود به احتمال 99% در آب های خلیج فارس هم زندگی میکرده و حتما هم حیوانی درنده و قوی بوده.زیرا هخامنشیان در سنگ تراشی های خود همیشه نماد قدرت را کشیده اند مثل:شیر،حیوان خیالی ای که از هر موجود قوی ای برداشت کرده اند ،حال هم این موجود…..

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ربوده شدگان
  معروفترین عکسهای بشقاب پرنده

  بشقاب پرنده یا (یوفو) مخفف کلمهUnidentified Flying Object  به معنی جسم پرندة ناشناخته است و اصطلاحاً به اجرام ناشناس پرنده ای گفته میشود که معمولاً  بیضی شکل یا نعلبکی مانند بوده و در آسمان مناطق مختلف دنیا دیده میشوند. در مورد هویت این اجسام اصولاً دو نظر وجود دارد، نظر اول اینکه اینها سفینه های فضایی موجودات غیر زمینی هستند و نظر دوم اینست که این اجسام مجموعه ای از عوامل از جمله شهاب سنگ، بالن هواشناسی، خطای دید، هواپیماهای جاسوسی، و… هستند و به هر حال منشأ زمینی دارند، به عقیده من هر دو نظر درست است ، بسیاری از این اجسام چیزی به جز خطای دید، شهاب سنگ و یا وسایل پرندة ساخته دست بشر نیستند، ولی بدون شک بسیاری از موارد هم نمیتوانند منشأ زمینی داشته باشند چون بسیاری از(یوفو) هایی که گزارش میشوند دارای قابلیت هایی هستند که حتی از لحاظ تئوری هم هیچ وسیلة زمینی نمیتواند داشته باشد.همچنین بسیاری از موارد مشاهدة (یوفو) همراه با مشاهدة موجودات غیر زمینی و حتی ربوده شدن مشاهده کنندگان توسط موجودات غیر زمینی و انتقال آنها به داخل سفینة فضایی و انجام آزمایشات بر روی آنها بوده است. البته در برخی موارد انسانهای ربوده شده در حالت عادی قادر به یاد آوری ربوده شدن خود نبودند و فقط یک بشقاب پرنده یا موجودات فضایی را به یاد می آوردند و تنها  در حالت هیپنوتیزم عمیق جزییات ربوده شدن و آزمایشات انجام شده بر روی خود را به خاطر می آوردند که این خود نشان دهنده صحّت ادعّای آنها و البته نشانه فرا زمینی بودن موجوداتی است که این افراد را ربوده اند. چون دلیلی ندارد که انسانهای زمینی انسانی مثل خود را ربوده، به داخل بشقاب پرنده برده و بر روی او آزمایش انجام دهند چون چنین آزمایشی را به راحتی و بدون دردسر روی زمین هم میتوان انجام داد!در چند بخش آینده تعدادی از موارد معتبر و معروف از مشاهده (یوفو) و برخورد نزدیک با موجودات غیر زمینی را مرور خواهیم کرد و در این بخش عکسهایی از بشقاب پرنده ها که از اواخر قرن نوزدهم تا اواخر قرن بیستم گرفته شده است را مرور میکنیم. البته عکسهای یوفو بسیار زیاد است و اصل بودن بسیاری از آنها هم زیر سوال است و اینها تعدادی از معروفترین موارد است که معمولاً همراه با گواهی شاهدان عینی فراوانی همراه بوده است.

  نام این عکس (قدیمیترین عکس یوفوی گرفته شده است). اصل این عکس در سال 2002 در یک حراج اینترنتی به مبلغ 385 دلار به آقای(ساموئل م.شرمن) Samuel M.Sherman که رئیس سازمان بین المللی مستقل عکاسی بود فروخته شد. این عکس یک عکس کاملاً اصل بوده و مطمئناً بسیار مشکل بوده است که در آن زمان دستکاری روی عکس شده باشد و البته در آن زمان هیچ جسم پرندة ساخته دست بشر وجود نداشته است.

   

   این عکس در سال 1927 در منطقة (ارگون) «Oregon» گرفته شده است.

    

   این عکس در سال 1947 در منطقه (زاپلینک) «Czaplinek» لهستان گرفته شده  است. عکسهای قدیمی مانند این عکس بسیار مهم هستند چون در آن زمانها دستکاری عکس به راحتی امروزه نبوده است.

   

   این عکس یکی از معروف ترین عکسهای گرفته شده از بشقاب پرنده ها است که توسط (پائول ترنت) Paul Trent گرفته شده است و همسر او هم شهادت داده است. این عکس اولین بار در یک روزنامة محلی در (مک مینوایل) McMinnville چاپ شد و سپس در مجلة زندگی شمارة 26 در سال 1950 چاپ شد. این عکس برای بیش از 50 سال به صورت دست نخورده نگهداری شده است.

   

   در سال 1952 یک نگهبان ساحلی در حین انجام وظیفه در اداره هواشناسی پاسگاه نگهبانی ساحلی در شهر (سلم)Salam چهار جسم پرنده درخشان را در آسمان دید. او یکی دیگر از نگهبانان را صدا زد تا اجسام نورانی را ببیند، ولی در این لحظه نورها کمرنگ شده بودند. هنگامی که اجسام نورانی مجدداً پررنگ دیده شدند این نگهبان یک عکس از پشت پنجرة اداره از آنها گرفت. این عکس در کتابها ، مجلات

   و روزنامه های زیادی چاپ شد.

   

   

   در سال 1952 اجسام ناشناس پرندة ناشناس خود را به رهبران کاخ سفید و پنتاگون هم نشان دادند. در روز 19 جولای 1952 رادارهای فرودگاه ملی واشنگتن و پایگاه هوایی(اندروز) Andrews تعداد زیادی یوفو را نشان دادند تعدادزیادی از مردم هم شاهد این اجسام ناشناس بودند.

   

    این عکس بشقاب پرندة معروف ایران است که در سال 1978 در آسمان تهران توسط تعداد زیادی مشاهده شد و حتی هواپیماهای جنگی هم برای تعقیب آن جسم ناشناس پرنده فرستاده شدند. این عکس توسط دانش آموز 16 ساله به نام جمشید سعیدپور در تاریخ 13 می 1978 در ساعت 4 صبح گرفته شده است.

   

   عکس بشقاب پرندة مثلثی شکل معروف بلژیک که توسط تعداد بیشماری مشاهده شده است.

   

    عکس گرفته شده در سال 1972 در ماموریت(آپولو 16)

   عکس شمارة: AS16-109-17804 ناسا

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ربوده شدگان
  کاملترین عکسهای موجودات فضایی

  دلایل دیگه ای هم برای افشا نکردن این رازها وجود داره و این موضوع رو بگم که این موضوع همچین بدون خبر نبوده میلیونها خبر و شاهد عینی داشته حتی این موجودات توسط دانشمندان به 3 گروه هم طبقه بندی شدن ! و اگر سری فیلمهای مستند UFO Files که کاری از شبکه معروف History Channel هست رو ببینید متوجه میشید چه مدارکی دال بر وجود این موجودات و بازدید مکررشون از زمین و همینطور مهندسی معکوس کشورهای پیشرفته جهان مخصوصا آمریکا بر روی وسیله حمل و نقل این موجودات وجود داره.

  عکسهای زیر هم بیشترشون از مدارک افشا شده KGB هست که بعد از فروپاشی شوروی به بیرون از کشورشون درز کرده ( البته 5 4 تا از عکسها مجسمه و بازسازی هست و 1 2 تا هم عکس بازسازی در موزه شهر رازول نیومکزیکو هست اما در مورد بقیه هیچ اضهار نظری نمیشه )البته بقیه هم مال آرشیو محرمانه ی سازمان سیا یا دولت آمریکا،آلمان شرقی،آلمان غربی ، چین ، فرانسه ، مکزیک،پرو،شیلی وانگلستان است.بعضی از این عکسها مال بقایای سقوط بعضی از این یوفو هاست که مال دستکم 30 سال پیشه.از اونموقع به بعد دیگه هیچ یوفو ای سقوط نکرد.یا اگه هم کرد دولت آن کشور آنقدر قضیه رو سفت و سخت ماست مالی کرد که هیشکی و نفهمید و یه مدت بعد هم آبا از آسیاب افتادند.البته بگم ما فقط با 1 عده هوش فرازمینی طرف نیستیم.گونه های آنها مال بیش از 1 سیاره خاص است

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ربوده شدگان
  عکسی جامع از بیگانه ها

  تصاویر زیر از 4 موجود فرا زمینى توسط یک شخص آماتور، بسیار شجاع در مکزیک گرفته شده است.

   

   

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ربوده شدگان
  زنی که توسط موجودات فضایی باردار شده بود!!

  این جریان موجب شوک واقعی در اروپا و بخصوص در ایتالیا شده است ...

  خانم جیوانا از ایتالیا کسی است که تصور میشود از تماس با موجودات فرا زمینی باردار شده باشد!

  این جریان موجب شوک واقعی در اروپا و بخصوص در ایتالیا شده است – این داستان مشابه یک رمان علمی تخیلی می ماند اما با توجه به آثار و شواهد موجود ، مورد جیوانا تاثیر برانگیز است.

   

  شرح واقعه و جنین بیگانه درون او

  این داستان توسط جیوانا که در منطقه سرد دنیا زندگی میکند در تیرماه ۸۹ عنوان گردیده است، داستانی نه درباره تماس ، بلکه در خصوص ربوده شدن وی که اولین بار در ۴ سالگی آغاز شد.

  اکنون او ۴۱ سال سن دارد و برای اولین بار در خصوص این ماجرا سخن می گوید:

  من به یاد می آورم بشقاب پرنده ای رو که در هوا معلق بود ، اون به رنگ متالیک بود (نقره ای) ، من بخاطر نمی آورم به چه صورت و چگونه وارد آن شدم و خودم رو در هوا شناور میدیدم – ۴ موجود در اطاق من وجود داشتند ، هیچ چیزی به من متصل نبود (در حالت خوابیده معلق در هوا) و آنها گفتند که حرکتی نکنم

  مصاحبه کننده: و اونها چگونه این رو به شما گفتند؟

  جیوانا : بوسیله تله پاتی این رو گفتند ، اونها گفتند که برای اینکه اتقاقی برای من نیفتد من حرکتی نکنم و اینکه اونها قصد ندارند کاری با من بکنند (آسیبی به من وارد کنند)

  - پس اونها چه قصدی داشتند؟

  اونها بیشتر در حال تحقیق روی مواد بیولوژیکی بودند – بافت و خون و … ، من وقایع این جریان رو کم کم به یاد می آورم (در طول گذشت زمان پس از واقعه)

  - آیا دلیل یاد آوری شما به خاطر نشانه هائی است که داشتید؟

  بله ، این بخاطر نشانه هائی بوده که من داشتم (نشانه ها: محل‌های زخم کوچک در نقاطی مانند کمر ، سینه ، پا) – محل اثراتی از نور (مانند شب تاب) در بدن او مشاهده شده است (با انعکاس نور مشابه ماورائ بنفش به رنگی فسفری در نقاط مختلف بدن جیوانا در فیلم دیده می شود مشابه باقی ماندن اثر زمانی که دست خیس به بدن برخورد کند و اثر بجای بگذارد)، این ماده روی پوست تمام آن موجودات فرا زمینی بوده که پس از تماس در بدن ما نفوذ کرده و به عنوان یک ماده ضدعفونی کننده مورد استفاده قرار گرفته ، به همین علت از آلوده شدن آنها توسط ما و همچنین ما توسط آنها از برخورد فیزیکی جلوگیری بعمل می آمده.

  - زمانی که در آزمایشگاه تجزیه شدند مشخص گردید که این ماده از مواد طبیعی نبوده ، این ماده مشتق از سیلیس و میکا شناسائی شد – این نمونه از اتاق جیوانا گرفته شده است (داخل یک پلاستیک) و آن در یک پارچه لوله شده در منزل وی پیدا شده است.

  بنظر محققین اثری از نیترات فسفر در آن ماده پیدا نشده که موجب درخشندگی طبیعی آن است ، این یک ماده بسیار خاص است – الکترونهای این ماده بسیار برانگیخته و شگفت آور هستند که ما به اون تغییر ساختاری میگیم و به آن یک میدان بزرگ مغناطیسی میدهد.

  مثل این میماند که ما فسفر را در یک شتاب دهنده ذره ای بگذاریم که البته جیوانا به هیچوجه نمی توانسته در خانه خودش چنین چیزی را بسازد – جیوانا شرح میداد که آنها قادر بودند با نور از حرکت انسان جلوگیری کنند (زمانی که معلق در سفینه بر روی او آزمایش انجام میشد)

  ما در سرشت آن موجدات مانده ایم و بسیاری از چیزهائی که جیوانا نمیتواند بخاطر بیاورد اما ما با این همه ادله چه باید انجام دهیم (دلایلی که محققین معتقدند موجودات فرا زمینی به انسان ها نیاز دارند)

  بخاطر اینکه ما سازگار با نژاد بیولوژیکی هستیم ، ما تنها از نظر زیستی سازگار هستیم ، ما از لحاظ ژنتیک به گونه آنها خیلی نزدیک هستیم ، ما کمک میکنیم به ایجاد گونه دو رگه از آنها و ما این نژاد محکوم به انقراض هستند مگر اینکه ما به آنها کمک کنیم.

  در جهت اثبات این مدعی شاهد آن زندگی جیوانا میباشد.

  به گزارش خلیج فارس آن‌لاین؛ جیوانا فیلم ها و عکس هائی داشت از بشقاب پرنده ای که او را ربوده بود ، این فیلمها تاثیر گذار هستند و توسط جیوانا با تلفن همراه در شب گرفته شده اند که می توان حرکت مورب بشقاب پرنده با نوری قوی در داخل در حال پرواز را مشاهده کرد که بنظر نمی رسد چیزی مشابه آن در زمین باشد (تا کنون تولید یا ساخته شده باشد)

  در عکس های دیگر تصاویر بسیار روشن و واضح هستند ، با آثار و شواهد مرجع میتوان اطمینان حاصل کرد که آن یک بشقاب پرنده است ، معاینات رادیولوژیک جیوانا ثابت کرد که در مغز او چیزی کاشته و نصب شده است – مطالعاتی انجام شد که آن شی غیر عادی بوده است.

  او گفت : من هیچ زخمی نداشتم که بنظر رسد شیئ رو داخل بدنم کنند.

  جیوانا در زمان مطالعات و آزمایشات ، یکی از دکترها چیزی مشابه به نوزاد در بدن او پیدا کرد اما بنظر اون یک نوزاد نمی رسید ، با عوارض بوجود آمده در بدن او بعد از مدتی سقط جنین جیوانا صورت گرفت و چیزی که پس از سقط توسط دکتر دیده شد وحشتناک بود.

  یک ترکیب دو رگه بین انسان و موجودات فضائی – تمام مراحل توسط دوربین ثبت شد ، تصاویری بسیار تکان دهنده ، نوعی جفت که در داخل بدن جیوانا تولید شده بود پیدا شد ، موجودی با ویژگی های انسانی دارای بالا تنه و پائین تنه با دو دست و پا ، نیم تنه بالا و صورت آن مشابه نژاد ربایندگان فضائی بنظر میرسد (بصورت غورباقه مانند با چشمهائی بزرگ)

  سقط جنینی که با ناهنجاریهای ظاهری به مانند یک هیولا بود!

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ربوده شدگان