تاریخ : 01 شهریور 1396
زمان : 18:23:17
نظر سنجی
 • جای خالی چه مطلب خاصی را در این وبلاگ احساس می کنید؟

مطالب عادی و روزمره
مطالب بسیار بغرنج و ثقیل الدرک

مشاهده نتایج


موضوعات

منوی کاربری

میهمان گرامی خوش آمدید

آمار وبسایت
 • بازدید امروز : 576 بار
 • بازدید دیروز : 665 بار
 • بازدید ماه : 576 بار
 • بازدید کل : 561166 بار

 • 1 2 3 4
  تبلیغات
  آخرین ارسال های انجمن
  هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .
  فرازمینیان عهد باستان قسمت هفتم

  ادامه گزارش؛ "جورجیو تسرکالوس" به هزاران مجسمه طلائی کوچک، که شباهت زیادی به هواپیماهای امروزی دارند اشاره می کند و می گوید؛ اخیرا نمونه یا کپی این هواپیماهای کوچک، توسط چند سازنده و تکنیسین هواپیما ، در سایزهای واقعی یک هواپیما ، ساخته شده اند و جالب توجه است بدانیم، پس از پرواز دادن این نمونه ها، ثابت شده است که این هواپیما های طلائی کوچک، که به هزاران سال پیش تعلق دارند، نمونه های کوجکی از هواپیماهای بزرگ هستند که توسط سازندگان کهن طرح ریزی شده و حتی از نظر آیرو دینامیک نیز محاسبه دقیق شده اند. "جورجیو" همچنین راجع به یک مجسمه کوچک دیگر، که درموزه استانبول درکشور ترکیه قرار دارد می گوید؛ نمونه کامل یک سفینه با یک سرنشین فضانورد  را در ذهن انسان تداعی می کند یا ساده تر آنکه می توانید کلاهک یک سفینه مانند شاتل را در این مجسمه کوچک، به عینه مشاهده کنید .

  گزارشگر می گوید؛ "اریک فون دنیکن" مدعیست که مدارک وشواهد بیشماری از گذشتگان در مکزیک، به یادگار مانده است وآنان در حدی خارق العاده و محکمه پسند هستند که احتیاج چندانی به کاووش در دیگر نقاط جهان برای اثبات وجود فرازمینان کهن نداریم. وی اضافه کرده و می گوید؛ سایت متعلق به تمدن "مایا"، در "آپولانکه"، که تا زمان حمله اسپانیایها، متروکه مانده بود گویای اطلاعات بسیار وسیعی در زمینه فرازمینیان ، که زمانی در این ناحیه از کره زمین آثار و بناهای اعجاب انگیزی از خود بجا گذاشته اند می باشد. "دیوید چیلدرس"، باستانشناس و محقق آمریکایی در این رابطه می گوید؛ زمانیکه از پله های هرم بالا می روید با راهروهای  تاریکی مواجه می شوید که شما را بطرف اعماق زمین راهبرمیشوند و سپس شما را با سه معبد اسرار آمیز مواجه می کند در درون یکی از این معابد با سنگ قبر عظیمی که 7 تن وزن آن برآورد شده است مواجه می گردید، این سنگ قبر به قرن هفتم میلادی تعلق دارد و بر روی آن تصویر بسیار زیبا و اعجاب آور رهبر قوم مایا "لرد پکال"، طراحی بر جسته شده است، این فرمانروای اسرار آمیز "مایائی"، قد و قامتی، حدود چهار متر داشته (قد و قامتی در حد خدایان سومری آنوناکی) و مورد پرستش مردمان مایائی قرار می گرفته است. بر اساس نظریات باستانشناسان دولتی، وی سمبل قدرت ماورالطبیعه و رابط میان مردم خود و دیگر سو بوده است اما بر اساس محققان تئوری فضا نوردان کهن، در راس آنان "پرفسور دنیکن" تصویر "لرد پکال"،  او را نشسته در کپسول فضائی نشان می دهد که در اطرافش ادوات و دستگاه هائی وجود دارند که دقیقا سفینه ای را در حال برخاست از زمین نشان می دهند. بعقیده "دنیکن"، تصویر "لرد پکال"، مدرک بسیار مهمی از وجود فضانوردان کهن است.

  "جیسن مارتل"، می گوید: زمانیکه به شباهتهای غیرقابل انکار فضانوردان امروزی با تصویر نشسته "لرد پکال" که در سفینه خود نشسته و در انتظار پرواز بسوی فضا است نگاه می کنید؛ براحتی درمی یابید که تصویر "پکال"، فضانوردی را درمراحل اولیه پرواز،نشان می دهد.

  "مارتل"، اضافه کرده و می گوید: باید از خود پرسید که این تصویر، صرفاً می خواهد یک ماجرای ساده را بیان کند یا آنکه مردمان آن روزگار، برداشت خود از دیدن چنین صحنه ای را خواسته اند با زبان ساده خویش در غالب تصاویر به بیننده منتقل کنند، گزارشگر می گوید؛ با وجودی که اغلب باستانشناسان دولتی ومنتقدین، نظریات "اریک فون دنیکن"، را بیهوده تصور می کنند، توریستهای بیشماری که برا ی دیدن معبد "لرد پکال"، به این منطقه می آیند کپی یا نمونه تصویر"لرد پکال"، که با توضیحات "دنیکن" همراه است را خریداری کرده و با خود به یادگاری می برند و با وجودیکه اخیرا ورودی به معابد یاد شده، توسط دولت مکزیک قدغن اعلام شده است، محققانی چون "دنیکن"، چیلدرس، ریچارد سی هوگلند، مارتل و غیرو مدارک و شواهد بیشمار دیگری را ارائه داده اند که وجود مسافران فضایی در آن دوران را اثبات میکند ."دیوید چیلدرس"، مدعی است که "لرد پکال"، تنها فرازمینی نبوده که دراین مکان قدم گذاشته است بلکه، رهبران دیگر "مایائی"، نیز وجود دارند که از خود، آثار اعجاب آور دیگری مانند "تقویم مایا"، و اصول ستاره شناسی "مایا"، را به جا گذشته اند. آنان، اغلب ریاضی دانان و ستاره شناسان متبحری بودند که در نوع خود بی همتایند. مورد دیگر، آنکه ما هنوز نتوانسته ایم بدانیم که چرا و چگونه ، به ناگاه مردم "مایا"، یک شبه ،از صحنه روزگار پاک شده اند، هیچ گور دسته جمعی از آنان تا به امروز پیدا نشده است .

  بعقیده من آنان کره زمین را به ناگاه ترک کرده اند و دیگر باز نگشته اند.

  گزارشگر در بخش دیگری می گوید: تصاویر و مجسمه ها، تنها باز مانده دوران کهن نیستند بلکه مدارک خارق العاده دیگری نیز هر روزه در جائی از کره زمین پیدا می شود که اعجاب همگان، خصوصا باستانشناسان را برمی انگیزاند. از جمله در سال 1929 تاریخ شناسان بطور اتفاقی نقشه جغرافیائی کره زمین را در کوهپایه های " گزل"، در ترکیه پیدا کرده اند، این نقشه ظاهرا به یک آدمیرال ترک بنام "پری ریس" که در قرن 16 زندگی میکرد تعلق داشت، "مایکل کریمو" در رابطه با این نقشه می گوید؛ نواحی قطب جنوب، در آن نقشه  ظاهرا از یخبندان عاری بوده است درهالیکه ، آخرین باری که قطب جنوب عاری از یخبندان بوده، بر می گردد به میلیون ها سال پیش! این نقشه بدرستی مناطق ساحلی اروپا و آفریقای شمالی را نیز نشان داده است اما نکته ای که جالب توجه است این است که منطقه قطب جنوب 300 سالی از کشف آن نمی گذرد!

  "جیسون مارتل" ، در این رابطه می گوید؛ ما تا سال 1958 رادار مجهزی نداشتیم که مناطق یخبندان قطب را که حد اقل به قطر2 کیلومتر با یخ پوشیده است را شناسائی کند! چطور و چگونه نقشه ای که به 1531 تعلق دارد توانسته است که منطقه یاد شده را با جزئیات حیرت آور نشان دهد؟

  گزارشگر در همین رابطه می گوید: زمانیکه متخصصان نقشه آدمیرال ترک "پری ریس" را بر روی نقشه مدرن کره زمین قرار دادند، حیرت زده شاهد نقشه ای بودند که با جزئیات دقیق، نقشه نیمی از کره زمین را که در پنج قرن پیش تهیه شده است را نشان داده است! "مارتل"، می گوید: پنج قرن پیش، چگونه شخص یا گروهی بدون آنکه به فن و تکنیک پرواز، آشنائی داشته باشند، نقشه ای به این واضحی راتوانسته اند ترسیم کنند.

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ناشناخته
  فرازمینیان و حوادث بزرگ بخش ششم

  گزارشگر به کشور اتیوپی اشاره می کند و می گوید: در بستر رودخانه "اومو"، فسیلهای بیشماری تا به امروز پیدا شده است که از نظر تنوع موجودات در کره زمین،  در نوع خود منطقه بسیار استثنائی به حساب می آید خصوصا فسیل های مربوط به انسانهای اولیه یا بقولی "هیومنوید"، و همچنین فسیلهای "گوریل"، شامپانزه و غیره.

   در سال"1970"، باستانشناس آمریکائی بنام "ریچارد لیکی"، دو استخوان جمجمه انسان، مربوط به 195 هزار سال پیش را در همین منطقه پیدا کرد. این دو جمجمه بعنوان قدیمی ترین جمجمه انسان مدرن شناسایی و ثبت گردیده اند. یا به عبارتی اولین انسانهای هوموسپین.

  پرفسور"مایکل دنین"، می گوید: هر روزه ما به اکتشافات جدید دست پیدا می کنیم، اسکلتهای نسبتاً کامل را شناسائی می کنیم و هرچه بیشتر جستجو می کنیم می توانیم به رابطه هائی میان خود و اجداد مان، میمونها پی ببریم! رابطه ما با "نیاندرتان"، و " پرو مگنوم "، رابطه بسیار جالبی است که برای ما بوجود آمده است، این است که چرا ما از اجداد خود موفق تر بوده ایم و چگونه توانسته ایم به این درجه از تکامل  دست بیاییم!

  "پرفسور اریک فون دنیکن"، در این باب می گوید: در میان اجدادمان، ما تنها موجودی هستیم که دارای تمدن هستیم. سوال من این است که چرا؟ تاریخ تکامل و دانشمندانی که آنرا نوشته اند، اینگونه است که این فقط یک حادثه  بوده است. اما من معتقدم که اینطور نبوده و ما با مداخله موجوداتی که از ورای کره زمین به اینجا آمده بودند بوجود آمده ایم، بدین معنی که آنان “دی ان ای”، میمون را با “دی ان ای” انسان، مخلوط کرده اند و انسان "هوموسیپین" را بوجود آورده اند. صرفا جهت تکامل! "جورجیو سر کالوس"، می گوید: یکشبه در قیاس تاریخی، انسان اهرام را ساخت، تمدن سومریان را ساخت، بناهای خارق العاده ای که احتیاج به ریاضی و فیزیک دقیق می داشت را ساخت، در حققیت این فوران دانش و علوم ، یکشبه راه صدها ساله را پیمود و بشر بناگاه دارای تمدن شد! به عقیده من و "تئوری فضا نوردان کهن" این حادثه بدون دخالت موجودات فرازمینی امری محال به نظر  می رسد و تاریخ تکامل بشر، حاصل مستقیم دخالت فرازمینیان در “دی ان ای”، انسان بوده است. در حقیقت ما نیمی انسان و نیمی فرازمینی به حساب می آئیم!

  "دیوید ویلکاک"، می گوید: اطلاعات خارق العاده و اعجاب انگیزی بر روی سنگها و الواح و کتیبه ها برای ما از پیشینیان به جا مانده است که نشان می دهد، اجداد ما انسانها، به سادگی در کره زمین بوجود نیامده اند و بدون شک از ورای کره زمین آمده اند! گزارشگر می  گوید: پس اگر فرازمینیان در گذشته های بسیار دور، به کره زمین آمده باشند؛ براستی  چه کسانی هستند و برای چه به کره ما آمده اند؟ وی ادامه داده و می گوید: براساس "تئوری فضانوردان کهن"، جواب چنین سوالی در کتیبه ها و الواح  سومریان با دقت و جزییات کامل نوشته شده است!

  در سال "1849"، باستانشناس انگلیسی، بنام"آستین هنری لیرد" موفق به کشف "22 هزار"، (لطفا خوب توجه کنید، 22 هزار کتیبه که همه آنها از موزه های انگلیس سر درآورده اند) کتیبه و لوح سومری در شهر نینوا و اطراف آن شد (در نظر داشته باشید که درسال "1849"، کشوری بنام عراق وجود نداشت و دیگر شهرهای عراق امروزی مناطقی یا تحت نظر ایران و یا بی صاحب به شمار می آمدند.)  این کتیبه ها، جزئی از اولین نوشته های خطی انسان در هزاره های کهن بحساب می آیند! تاریخ درست این کتیبه ها به بیش از شش هزارسال پیش باز می گردند . درهمین رابطه "پرفسور ذکریا سیچین"، نویسنده روسی بیش از 30 سال از عمر خود را، صرف تحقیق و ترجمه این کتیبه ها و الواح کرده است. وی درسال "1976"، کتابی درهمین رابطه بنام "دوازدهمین سیاره"، بچاپ رساند و در این کتاب که حاصل ترجمه کتیبه های سومری بود، وی اعلام میکند که فرازمینیانی بنام "آنوناکی"، از کره ای ورای منظومه شمسی به نام " نیبیرو"، در جستجوی طلا، به کره زمین می آیند.

  "جیسون مارتل"، دراین رابطه می گوید: آنوناکی ها در این کتیبه ها دقیقاً توضیح می دهند که به دلیل صدماتی که به اتمسفر کره آنان، یعنی "نیبیرو"، وارد شده است بدنبال آلیاژی مانند طلا برای ترمیم اتمسفرکره خود، دست به سفرهای  فضائی زده اند و درنتیجه، کره زمین را که دارای چنین آلیاژی بوده است را انتخاب می کنند.

  گزارشگر می گوید: بر اساس نظریات "ذکریاسیچین"، "آنوناکیها"، اولین باری که به کره زمین می آیند 450 هزار سال پیش بوده است، زمانیکه موجودات "نیاندرتال"، در کره زمین زندگی می کردند، آنان تدریجاً به این نتیجه می رسند که برای بدست آوردن طلا و چند آلیاژ مهم دیگر، احتیاج به یاری موجود دیگری غیر از خود دارند که بتواند در بدست آوردن آن آلیاژها به آنان کمک  کند، لذا آنان که درعلم ژنتیک به مهارتهای خارق العاده ای رسیده بودند دست به پدید آوردن انسان میزنند و بعد از یک سری آزمایشاتی که دقیقا در الواح سومری آمده است با مخلوط کردن ژن نوعی میمون، یعنی  نئاندرتال و ژن خود، انسان را پدید می آورند.

  اریک فون دنیکن در این باب می گوید؛ آنان "آنوناکیها"، معتقد بودند که خدایانی هستند که برای هدف خاص و مقدس وارد کره زمین شده اند و در این راه می بایست موجوداتی بوجود آورند هوشمند و با درجه بالائی از کنجکاوی. موجوداتی که تدریجا بتوانند به جائی برسند که انسان امروزی نمونه آن است. حال این سوال بوجود می آید که چرا؟

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ناشناخته
  فرازمینیان و حوادث بزرگ قسمت پنجم

  گزارشگر می گوید: این احتمال وجود دارد که فرازمینیان همواره، در پی اعصار و قرون، انسانهائی را انتخاب می کردند که به شکل رابط با زمینیان ایفای نقش کنند و بر همین اساس بشر توانسته است تدریجا در راه تکامل قرار گیرد. فرازمینیان افراد خاصی را پیدا می کردند و اصول علم و دانش را به آنان فرا می دادند.

  گزارشگر ادامه داده و می گوید: بر اساس تئوری فضانوردان کهن، به همین دلیل انسان توانسته است در پی یک قرن گذشته از راندن ارابه و اسب، امروزه فضانوردان خود را در کره ماه پیاده کند و یا آنکه رباتهائی به گوشه و کنار منظومه شمسی بفرستد.

  "جورجیوسر کالوس" در این باب می گوید: در یک چشم برهم زدن در مقیاس تاریخی، انسانی که در غارها پناه می برد و با ابتدائی ترین ابزار زندگی می کرد به ناگاه اهرام و دیگر بناهای اعجاب آور را طراحی کرد، به زبانی ساده همه این اختراعات در قیاس تاریخی، در حقیقت یکشبه انجام گرفته است .

  وی ادامه داده و می گوید: چنین پرسشی از جانب انسان، فقط با یک منطق می تواند میسر شود، آنهم با همیاری موجودات فرازمینی.

  "دوید ویلکاک"، در این رابطه می گوید: خدایان یا فرشتگانی که به گفته انسانهای کهن، با ارابه های پرنده در آسمان کره زمین، جولان می دادند و یا با وسایل و ابزار پرنده ، آنهم بر اساس نوشته های الواح و کتیبه های تمدنهای کهن از آسمان به زمین می آمدند، ظاهرا هدفی به غیر از بسوی تکامل راندن بشر در سر نمی پروراندند، آنها می خواستند بشر را سریعتر بسوی علم و آگاهی راهبر گردند و به عقیده من آنان در این هدف خود بسیار موفق بوده اند.

  گزارشگر می گوید: گروه بیشماری اعتقاد دارند که فرازمینیان، افکار پیچیده و علوم و دانش خود را به انسانهایی مانند "آلبرت انشتین"، منتقل کرده اند، فردی که با تئوری جنجال بر انگیز خود بنام " تئوری نسبیت"، احتمال سفرهای طول و دراز بشر در فضا را میسر کرده است!

  یا "جی رابرت اپنهایمر" که در به ثمر رساندن فیزیک هسته ای، گامهای بزرگی برداشت. یا آنکه دانشمند آلمانی دیگری بنام "وارنر فون براون"، که پس از جنگ جهانی دوم از طرف دولت آمریکا در استخدام سازمان فضائی آن کشور قرار گرفت، فردی که ایده هایش سفرهای فضائی را امکان پذیر کرده و دانش راکت سازی را به مرحله تکامل رسانده است.

  "فلیپ کوپنز"، دراین باب می گوید: زمانیکه به افکار فردی مانند "فون براون"، دقت و توجه کنیم به این نتیجه می رسیم که وی، هدف اصلی و بزرگش فرستادن انسان به فضا بوده است. این نکته مهم را نباید فراموش کرد که وی معتقد بود که انسانهای کهن در هزاره های پیشین به فضا رفته و ما نیز می بایست راه آنان را ادامه داده و دنبال کنیم! شخصی مانند "فون براون" عقیده دیگری نیز داشت که براساس آن، انسان می بایست به فضا برود و بدون شک در فضا و کرات دیگر، دانش و علوم دیگر تمدنهای کیهانی را بدست خواهد آورد و زندگی در کره زمین را دچار تحولات شگرف خواهد کرد.

  گزارشگر سپس راجع به نابغه گمنامی بنام "نیکلای تسلا"، سخن می گوید، انسانی که آزمایشاتش بر روی الکتریسیته، سبب گردید تا انسان موفق گردد، ماهواره های امروزی را به فضا بفرستد. وی همچنین مخترع اولین رباتهای الکترونیکی محسوب می گردد و اختراع مهم دیگری که تا به امروز دولت آمریکا آنرا سری نگاه داشته همان تشعشعات مرگبار است که اخیرا دولت آمریکا سلاح هائی توسط آن ساخته است که گفته می شود در جنگ عراق نیز از آن بهره برده است .

  "دیوید سردا"، محقق آمریکائی دیگر، در رابطه با "تسلا"، می گوید: سلاح مرگبار تشعشعات مرگبار ، توانائی نابود کردن یکصد هزار سرباز را در یک لحظه دارد . این دستگاه مرگبار توانائی نابود کردن هر شیی پرنده از جمله، هواپیما یا موشک را تا برد 250 مایلی خود دارد. "دیوید سردا"، ادامه داده و توضیح می دهد ، هنگامی که سازمان "اف بی آی"، ماجرای مرگ "تسلا"، را بررسی می کرد به مدارکی دست می یابد که ظاهرا نیروی هوائی آمریکا، در پایگاه هوائی رایت پترسون مشغول ساختن چنین اسلحه مرگباری بوده است آنهم در سال "1943"،. وی ادامه داده و ماجرای دیگری را مطرح می کند که جنجال زیادی را در آن زمان بوجود آورد و آنهم ماجرای سقوط دو شیی پرنده فرازمینی در منطقه "رازول"، در نیومکزیکو بود. وی مدعی می گردد که سفاین سقوط کرده در رازول به همین پایگاه "رایت پترسون"، برده شدند. او مدعی است که اکثریت اختراعات سری آمریکا در همین پایگاه انجام می گیرد. ازجمله ساختن اسلحه مرگبار و رابطه آن با فرازمینیان.

  گزارشگر می گوید: آیا می توان گفت که اختراعات اعجاب برانگیز "نیکولاتسلا"، تحت تاثیر ارتباط با فرازمینیان صورت گرفته باشد؟

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ناشناخته
  فرازمینیان و حوادث بزرگ قسمت چهارم

  در ادامه، گزارشگر می  گوید: بر اساس تحقیقات "تئوریسینهای فضانوردان کهن"، در اکثر حوادث عظیم و فجایع طبیعی که تا بحال در کره زمین اتفاق افتاده است سفاین فرازمینیان "یوفو"، دیده و شناسائی شده اند. حداقل از زمانی که بشر رکورد حوادث طبیعی و فاجعه بار را با جزئیات، جمع آوری کرده است. سوال اینجاست که چرا این سفاین دیده می شوند؟ آیا فرازمینیان حوادث طبیعی کره زمین را دنبال می کنند و اصولا فجایع زمینی پدیده ایست که کنجکاوی آنها را جلب می کند؟ یا آنکه هدف دیگری را دنبال می کنند؟

  در آوریل 14، 1561،  در شهر نورنبرگ، در کشور آلمان، هنگامیکه مردم این شهر صبحگاه از خواب بیدار می شوند، بناگاه آسمان شهر خود را در محاصره بشقاب های پرنده عظیم می بینند! این سفاین دیسک مانند به رنگهای، سیاه، قرمز، زرد، آبی و نارنجی دیده می شوند  که در آسمان حضور داشته و براساس شواهدی که امروزه در بایگانی شهر نورنبرگ وجود دارد ، حادثه آن روز را با جزئیات کامل نوشته شده دارد . در میان سفاین دیسک شکلی که در آسمان شهر پدیدار شده بودند، بی درنگ دو سفینه سیلندر شکل ، یکی از آنها ازطرف شرق به سوی غرب پرواز می کرد و دیگری برعکس در آسمان شهر پدیدار شدند و بعد از آنکه به نزدیکی یکدیگر رسیدند آتشبارهای این سفاین به سوی هم نشانه رفته و بسوی یکدیگر شلیک کردند تقریبا پس از یک ساعت نبرد در آسمان شهر، تعدادی از سفاین که به صحنه نبرد پیوسته بودند مورد هدف طرفین قرار گرفته و در شهر و حومه آن سقوط می کنند و پس از برخورد با زمین دچار انفجارهای مهیبی شده و از بین می رفتند.

  پنج سال پس از وقوع این حادثه یک مهندس آرشیتکت اتریشی، بنام "هانس گلیزر"، صحنه نبردی که شاهد آن بود را، در یک اثر هنری که از چوب ساخته شده بود به نمایش میگذارد. در این رابطه دکتر "ویلیام بریملی"، می گوید: در گزارشی که از صحنه این ماجرا، در آرشیو کتابخانه شهر"نورنبرگ"، وجود دارد و بر اساس اثر هنری، "هانس گلیزر"، سفاین دیسک شکل و سیگار شکل در آسمان در حال نبرد هستند، در گوشه سمت راست این اثر چوبی، می توان تعدادی "یوفو"، را که سقوط کرده و در میان دود و آتش اند را مشاهده کرد. از این صحنه می توان این نتیجه را گرفت که ظاهرا خصومت میان فرازمینیان امر دیرینه ایست که در اغلب کتب و الواح باستانی نیز بدان اشاره شده است.

  گزارشگر در این رابطه می گوید: گروهی از "تئوریسینهای فضانوردان کهن"، معتقدند که این اثر هنری "540"، ساله، مدرک بسیار قابل توجهی مبنی بر وجود نبرد میان فرازمینیان در کیهان است.

  "ویلیام بریملی"، همچنین اضافه کرده و می گوید: بر اساس شواهدی که در کتیبه ها و الواح قدیمی وجود دارد، نبرد میان فرازمینیان می تواند بخاطر سلطه بر کره زمین یا آنکه ، پاک کردن زمین از نژاد انسان باشد. بعنوان مثال در دوران "پلیگ"، (دوره خاصی که در تورات بدان اشاره شده)، اشاره شده که اجسام مدور و نورانی در آسمان، گاز کشنده ای را بوجود آورده بودند و انسانها با استشمام این گاز از پای در می آمدند.

  گزارشگر می گوید: آیا می توان حوادث کهن را به حوادث فعلی که بخشاً حوادث فاجعه بار طبیعی است مرتبط ساخت؟ و آیا مدارکی وجود دارد تا ثابت کند که این سفاین بیگانه، نقش موثری در بوجود آوردن این فجایع دارند؟

  شاید بتوان پاسخ این سوال را در جائی مانند "فلورانس"، در کشور " ایتالیا"، جستجو کرد! آنهم در آرشیو یا مدارکی که نابغه بزرگ "لئوناردو داوینچی"، از خود بجای گذاشته است! در سال 2005، در شهر فلورانس، گروهی از محققان و جغرافی دانان وابسته به ارتش ایتالیا، بطور اتفاقی کارگاه سری لئوناردو داوینچی را در آن شهر پیدا کردند. در این رابطه "دیوید ویلکاک" ، محقق جوان آمریکائی می گوید: لئوناردو، براستی یک نابغه تمام عیار بود، او نقاش، آرشیتکت، مخترع، شاعر و ریاضی دان بود، او توانایی این را داشت که با دست راست خود بنویسد و همزمان با دست چپ نیز بطور برعکس مشغول نگارش باشد، وی میگوید به عقیده من، این شخصیت تاریخی را باید بهتر بشناسیم تا بتوانیم اسرار بیشماری را از کارهای او بدست آوریم.

  گزارشگر می گوید :"لئو ناردو داوینچی"، بخاطر اثر بی نظیر"لبخند ژوکند"، معروف شده است، اما زمانی که به دستنوشته های او رجوع می کنیم، خصوصا دست نوشته های جدیدی که از او در کارگاهش بدست آمده، به نبوغ عظیم او در زمینه های گوناگون می توانیم پی ببریم. او ماشین آلات جنگی بیشماری را طرح ریزی کرده بود بعنوان مثال ابزاری مانند تانک، اسلحه خود کار و هلی کوپتر و حتی زیر دریائی که در آن دوران وجود خارجی نداشتند.

  "دیوید ویلکاک"، در این رابطه می گوید: او از اسرار بیشماری آگاه بود و ظاهرا وی از الواح و کتیبه های باستانی الهام گرفته بود یا آنکه گروهی خاص، این مدارک کهن را به او داده بودند تا بر روی آنها مطالعه کند! مدارکی بدست آمده که لئوناردو، با شخص فرازمینی، که یا بطور فیزیکی او را میدیده یا آنکه به شکل تلپاتیک با وی ارتباط داشته و مراوده اطلاعاتی انجام میداده است! "ویلیام بریملی"، در این رابطه می گوید: این را میدانیم که او ماشینی اختراع کرده بود که بشکل مدور بود، چیزی شبیه به "یوفو"، و حتی به وی اطلاعاتی مبنی بر ساختن سلاحهای گوناگون داده شده بود. آیا این اطلاعات نشان نمیدهد که فرازمینیان قصد شومی را در سر می پروراندند؟ "دیوید ویلکاک"، در این باب می گوید: آیا این اطلاعات برای این منظور به وی داده می شد که حیات بر روی کره زمین را توسط جنگ و خونریزی مورد تهدید قرار دهد؟

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ناشناخته
  فرازمینیان و حوادث بزرگ قسمت سوم

  "فلیپ کوپنز"، می گوید: به انجیل که مراجعه می کنیم و با ماجرای حضرت نوح برمی خوریم با شخصی روبرو می شویم که از آینده خبر دارد. در حالیکه هیچ انسان دیگری در کره زمین در آن زمان از حوادث آینده خبر نداشته است. نکته دیگر آنکه نوح آگاهی داشت که از حادثه ای که در انتظار بشر است جان سالم بدر خواهد برد. سوال اینجاست که چگونه نوح از جزئیات حوادثی مانند طوفان ویرانگر خبر داشت؟ اصولا چه کسی او را در جریان چنین حادثه ای قرار داده بود؟ خداوند کائنات یا فرازمینیان؟

  "جرجیوتسرکالوس"، در این رابطه می گوید: شاید فرازمینیان بوجود آورنده طوفان ویرانگر(نوح) بودند و یا آنکه طوفان، جزئی از چرخه طبیعی حیات در کره زمین است و فرازمینیان از عظمت حادثه ای که قرار بود رخ دهد آگاهی داشته و می خواستند به نوح و اطرافیانش کمک کرده تا بدینوسیله جلوی نابودی نسل انسان در کره زمین را بگیرند؟ در واقع فرازمینیان بودند که جلوی نابودی نسل انسان راگرفتند!

  گزارشگر می گوید: آیا دلیل خاصی وجود دارد که انسان در مواقع متعدد و حوادث مهیب مانند طوفان نوح می بایست جان سالم ببرد؟ آیا موجودات فرازمینی نقشی در بوجود آوردن اینگونه حوادث ویرانگر داشته اند؟ اگر چنین است، این موجودات ویرانگر چه کسانی هستند؟ و هدف نهایی آنان چیست؟

  سال 2004، در اندونزی، سونامی عظیمی رخ داد که همه شاهد آن بودیم. دراین حادثه دل خراش، بیش از 230 هزار انسان هلاک شدند و به بیش از 14 کشور که در تیر رس این سونامی قرار گرفتند صدمات عظیمی وارد شد بطوریکه این حادثه یکی از بزرگترین حوادث ویرانگر در تاریخ بشریت نام گرفت. زمین شناسان مدعی شدند که حرکت پوسته کره زمین در اقیانوس هند، سبب چنین سونامی عظیمی که به ارتفاع بیش از 30 متر می رسید شد. پرفسور "مایکل دنین"، در این رابطه می گوید: اصولا سونامی به معنی سوپر موج شناخته شده است و این بدین معنی است که به زبان ساده چه اندازه انرژی به اقیانوس وارد می شود که سونامی را بوجود آورد. قدرت سونامی در حدی است که امواج را تا هزاران کیلومتر در سطح دریا حرکت می دهد.

  گزارشگر می گوید؛ چند روز قبل از این حادثه مرگبار، در روزنامه های معتبر هندوستان گزارشات ویژه ای از دیده شدن "یوفو"، درمناطق مختلف در هند و دیگر مناطق قاره آسیا، به چاپ رسیده بود.

  "ویلیمام بریملی"، در این رابطه می گوید: گروهی از ساکنا ن منطقه قاره آسیا، خصوصا هند، با تماس گرفتن با مقامات دولتی اطلاع داده بودند که شاهد اشیا نورانی در آسمان هستند. گروهی از دانشمندان معتقدند که بخاطر سائیده شدن پوسته زمین وانرژی حاصل از آن، دیده شده است که در آسمان انوار رنگارنگی پدیدار می شود و به همین دلیل شاید مردم منطقه، شاهد چنین انواری بوده اند؟ گروهی از دانشمندان حتی نام "انوار زمین لرزه"، بر این پدیده عجیب نهاده اند!

  گزارشگر می گوید، دانشمندان زمانی "انوار زمین لرزه"، را شناسائی کردند که برای اولین بار در سال "1960"، زمین لرزه بزرگی در کشور ژاپن رخ داد و دقیقا ساعاتی قبل از این حادثه انوار رنگارنگی در آسمان ژاپن دیده شده بود. در مجموع ، ارتباط  انوارزمین لرزه با دیده شدن یوفو، هنوز بطور علمی کاملا ثابت نشده است.

  "فلیپ کوپنز"، معتقد است که هرچه هست، این مسئله ثابت شده است که حوادث بزرگ و موجودات فرازمینی در رابطه با هم هستند و سوال اصلی این است که آیا لرزش و سائیده شدن پوسته زمین، سبب دیده شدن یوفو، در آسمان می گردد یا خیر؟

  گزارشگر در بخش دیگری راجع به "ایسلند"، صحبت می کند و می گوید، درآوریل "2010" بزرگترین آتش فشان که پیش از "200" سال آرام مانده بود رخ می دهد، دقیقا لحظاتی پس از این حادثه خبر نگارانی که با هلیکوپتر از محل آتش فشان مشغول فیلم برداری بودند، متوجه پرواز بیش از 30،”یوفو” که مانند حرف “وی انگلیسی”، در آسمان پرواز می کردند شدند.

  " فلیپ کوپنز"، در این رابطه می گوید: عکسها و فیلمهای بیشماری از این آتش فشان گرفته شده است و در اغلب آنها تصاویر “یوفو”، دیده  می شوند که در میان دود و غبار آتش فشان، در حال پرواز هستند. این سفاین بدون شک تحت کنترل موجودات هوشمند هستند، جالب توجه است که گروهی منتقد، گفته اند که این اشیا پرندگانی بیش نیستند، درصورتیکه  پرندگان در چنین شرایطی، آنهم در ارتفاع بلند قادر به پرواز نیستند.

  گزارشگر در رابطه با آتش فشان می گوید: بر اساس تحقیق دانشمندان، آتش فشان زمانی رخ می دهد که سنگهای زیرین پوسته زمین، دچار حرارت بیش از حد شده و تبدیل به مذاب می گردند و در اثر چنین تحولاتی گاز تولید میگردد و این گاز با فشار بیش از حد، راهی برای خروج از پوسته زمین پیدا کرده و همراه مذاب به بیرون فوران می کند.

  گزارشگر می گوید؛ گروه بیشماری از دانشمندان هنوز بر این عقیده پافشاری  می کنند که حوادث بزرگ و “یوفو”، در رابطه با هم دیگر هستند.

  "فلیپ کوپنز"، بار دیگر می گوید؛ حضور فرازمینیان در این مواقع دو چیز را نشان می دهد، یکی آنکه آنان حضور دارند ودرزمان وقوع  حوادث بزرگ ، فقط شاهد و بیننده هستند، یا آنکه خود در این حوادث و بوجود آمدن آنها، دست دارند؟

  "ویلیام بریملی"، در این رابطه می گوید؛ آیا می توان آتش فشان را بوجود آورد و بعنوان مثال اقدام یا عملی کرد که سبب آتش فشان شد یا خیر؟ زیرا آتش فشان یا سنگ مذاب زیر پوسته زمین، همیشه آماده جهش است؟ هنوزجواب این معما را نمی دانیم.

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ناشناخته
  فرازمینیان و حوادث بزرگ قسمت دوم

  و اما "اریک فون دنیکن"، در رابطه با بخش "رولیشن"، انجیل می گوید: این بخش از کتاب انجیل، راجع به آینده بشر پیش بینی کرده است که در دوران پایانی، فرشتگان در آسمان نمایان می گردند و بشر را مورد قضاوت قرار داده و بقولی دوران حسابرسی اعمال نیک و بد انسان در روی کره زمین را آغاز می کنند. زمین لرزه های مهیب، طوفانهای سهمگین، سیل وسونامی های عظیم که ویرانی برای بشربه بار می آورد.

  گزارشگر در این رابطه می گوید: جهت اثبات بیشتر پیشگوئی های انجیل، در سال 1947در صحرای "جودا" در اسرائیل، در غاری بنام "اریک" باستانشناسان تعداد "900"،  لوح که درزمان حضرت عیسی نوشته شد ه بود را بطور اتفاقی پیدا کردند. این الواح بنام "طومارهای دریای مرده"، شناخته شده است و بخشی از کتاب انجیل بوده که تا آن تاریخ مفقود مانده بود. درمیان این طومارها، تاریخ شناسان و انجیل شناسان به طومار مهمی بر می خورند که به"طومار جنگ"، معروف است و دراین سند تاریخی، از  جنگهای مهیب دوران آخر زمان با جزئیات کامل گزارش داده شده است. جنگی میان روشنائی و ظلمت، یا به عبارتی میان "حق و باطل"، . پرفسور " ویلیام .ج، فولکو،" باستانشناس آمریکائی، دراین رابطه می گوید: طومارهای معروف به دریای مرده، از نبرد میان فرشتگان نیک و فرشتگان پلید خبر می دهد، دقیقا مانند نوشته های کهن دیگراز تمدنهای کهن، که همواره درانتها ، در برابر هم آرایش جنگی بخود می گیرند تا به مصاف هم رفته و یکی از آنان پیروز گردد، به عبارتی جنگ شیطان، با فرشتگان خدا.

  پرفسور" توماس بولارد"، در این باب می گوید: ظاهرا ما با دو نیروی نسبتا برابر مواجه ایم، یا به عبارتی خدایان ظلمت و خدایان روشنایی . این خدایان در برابر یکدیگر صف آرائی  می کنند و مشغول نبرد نهائی می گردند. این صحنه ها، بیشتر انسان را بیاد نبرد موجودات فرازمینی می اندازد. وی  در ادامه می گوید: دقیقا متالژی کهن، مانند مسیحیت و اسلام ، چنین صحنه ای را درکتاب انجیل و قران برای آدم به تصویر می کشند که درنهایت خداوند  در نبردی سهمگین با شیطان و غلبه بر او، صلح ابدی را در زمین بر قرار می کند. گروهی نیز براین باورند که منظور از این نبرد، این است که فرازمینیان در دوران آخر زمان، به کره زمین بازخواهند گشت و در نبردی خونین درمیان خود وانسانهائی که تعدادی درجبهه شیطان و گروهی نیزدرجبهه خداوند پیوسته اند به مصاف یکدیگر می روند.

  گزارشگر می گوید: آیا این هشدارها براستی از جانب خداوند کائنات است یا آنکه از جائی دیگر سرچشمه می گیرد؟ و آیا اگر روزگاری با حوادث فاجعه بار روبرو گردیم ، این یک نبرد خدایی است یا آنکه صرفا یک چرخه طبیعی، که از آن آگاه نیستیم. گزارشگر توضیح داده و می گوید: در ساحل "توبا"، در کشور اندونزی ، سوپر آتشفشانی قراردارد که در حدود "76"، هزار سال پیش به ناگاه شروع به فوران کرده و در اثر آن آتشفشان، اوضاع جوی کره زمین به سرعت تغییر کرده و تقریبا نسل انسان را تا مرز نابودی پیش میبرد!

  پرفسور "مایکل دنین"، فیزیکدان آمریکائی، در این باب می گوید: زمانیکه چنین سوپر آتشفشانی بوقوع می پیوندد، نگرانی بزرگی که پیش می آید این است که ذرات خاک حاصل از آتشفشان به سطوح بالای اتمسفر رفته و سپر غطوری تشکیل می دهد و مانع از تابش خورشید به زمین می گردد و دراثر چنین حادثه ای کره زمین آغاز به سرد شدن می کند و اگر این ماجرا ادامه پیدا کند در آنموقع می باید بطورجدی نگران حیات موجودات کره زمین باشیم !

  گزارشگر می گوید: دانشمندان چنین حادثه ای را آغاز دوران محدود شدن ژنتیکی جانداران در روی کره زمین می نامند.

  " جورجیو سوکالوس"، در این رابطه می گوید: حداقل دوبار موجودات کره زمین چنین حادثه خوف آوری را تجربه کرده اند. بطوریکه یکبار زمانیکه این اتفاق افتاد، تنها تعداد 3 هزار موجود "هومو سیپین"، در سرتا سر کره زمین بجا مانده بود. " ویلیام بریملی"، نویسنده کتاب" خدایان عدن"، در این رابطه می گوید: متاسفانه تکرار تاریخ، یکی از قواعد جدی بازی در کهکشان است. به همین منظور مدارک و شواهدی وجود دارد که فرازمینیان، گاهی در این حوادث و فجایع عظیم دست داشته اند. بعنوان مثال داستان طوفان نوح، که درکتب مذهبی مانند انجیل، تورات و قرآن، آمده است نوشته شده است که فرشتگان یا هرچه که مایلید نام آنان را بگذارید، تدریجا از اعمال بشر خسته و مایوس می شوند خصوصا از اعمال وحشیانه، خشونت بار، برتری طلبی و درنهایت سر و صدای بیش از حد انسان خسته می گردند و تصمیم می گیرند که همه را دریک حادثه بزرگ قربانی کنند. نمونه واضح آن طوفان عظیم نوح است.

  " جورج نوری"، برنامه ساز رادیو”C2C”، می گوید، فرازمینیان یا "آنوناکیها"، تصمیم میگیرند که کره زمین را از وجود انسان پاک کنند و فرصتی به کره زمین دهند تا خود را مرمت کند! به همین دلیل طوفان نوح را بوجود آوردند.  درالواح سومری آمده است که خدایان یا یکی از سران "آنوناکی ها "، به کره زمین می آید و با نوح،(زئوسودرا)، صحبت می کند و به او می گوید که، به تو کمک خواهم کرد که کشتی عظیمی فراهم کنی و ازجانوران هریک نروماده ای را انتخاب کنی و بداخل کشتی برده وسپس آماده روز موعود گردی که طوفان و سیل از راه برسد و پس از مدتی بر روی آب و پایان طوفان ، کشتی خود را به ساحل امن برسانی و ...

  "فلیپ کوپنز"نویسنده و خبرنگار دراین باب می گوید: زمانیکه به انجیل مراجعه می کنیم و به داستان حضرت نوح بر می خوریم، ظاهرا با شخصیتی مواجه می شویم که به شکلی از آینده خبردارد و...

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ناشناخته
  فرازمینیان و حوادث بزرگ قسمت اول

  گزارشگر در ابتدا می گوید، در طی قرون واعصار، بشر در این کره خاکی زندگی می کند و همواره با فجایع و حوادث بزرگ و کوچک مواجه بوده است. اما سوال اینجاست که آیا براستی این حوادث، سیر طبیعی خود را داشته اند یا آنکه قدرت بزرگتری مانند فرازمینیان در این حوادث و فجایع دخالت داشته اند . گزارشگر ادامه داده و می گوید: اگر فرازمینیان، انسان را خلق کرده باشند این توانائی را هم دارند که ما را پراکنده و یا متشکل نگه دارند، آنها می توانند ما را تحت کنترل خود داشته باشند و ما در حقیقت هیچ کنترلی بر آنها نداریم، همین امور سبب می گردد که ما، در برابر آنها قدرتی نداشته باشیم و آنان تصمیم گیرندگان نهائی به شمار آیند!

  میلیونها انسان در سراسر گیتی بر این باورند که درگذشته های دور، کره زمین مورد ملاقات فرازمینیان قرار گرفته است! حال بیائید تصور کنیم که این فرضیه که مورد تائید میلیونها انسان نیز است درست باشد. آیا فرازمینیان براستی به انسان کمک کرده اند تا تاریخ بشریت را به شکل دلخواه آنان بسازیم ؟ اگر چنین باشد، آیا هدف آنان ، کنترل ما زمینیان است؟ آیا در فکر نابودی بشر هستند؟ و یا آنکه تصمیم دارند ما را برای آینده آماده سازند؟

  گزارشگر ادامه داده می گوید: در "تولتو گرو"، واقع در مکزیک، سایت باستانی وجود دارد که در گذشته های دور، تمدن "مایا"، در آنجا شکل گرفته است. این تمدن بین سالهای 250 تا  950AD ، قدرت مطلقه نیمکره زمین بحساب می آمده است و در میان کتیبه و الواحی که در این ناحیه پیدا شده است. سنگ نوشته های مایائی وجود دارد که به "خطوط هایروگلیف مایا" معروف است. در ماه آوریل "2006"، یک باستانشناس آمریکائی بنام "دیوید استوارت"، موفق به شکستن کدهای یک کتیبه شد که به "لوح ششم"، معروف است. محققان و دانشمندان بر این باورند که شکستن کد این لوح، در واقع مهر تائیدی بود، بر تحقیقات قبلی باستانشناسان مبنی بر پایان یافتن زمان بر حسب تقویم مایائی . بدین معنی که تقویم یاد شده، در روز 21، دسامبر، سال "2012" به پایان میرسد.

  پرفسور "اریک فون دنیکن"، در این رابطه می گوید: بر اساس آنچه که تا بحال از قوم "مایا"، بدست آورده ایم، نقطه پایان این تقویم برابر است با بازگشت خدایان به کره زمین. آنها حتی در نوشته های خود نام یکی از خدایان ، بنام "بالان جوکته"، را که خدای هوشمندی و علم است را خاطر نشان کرده اند که وی در راس دیگر خدایان به زمین باز خواهد گشت.

  "جان ون آوکن"، محقق دیگر، در این رابطه میگوید: قوم "مایا"، بدون شک در آن دوران، قدرت همسوئی خارق العاده ای با کائنات داشته و بر اثر چنین قدرت استثنائی ، توانسته است، چنین تاریخ دقیقی را برای بازگشت خدایان و یا آنکه ، وارد شدن کره زمین به مرحله ای دیگر از تکامل را به صراحت اعلام کنند!

  گزارشگر می گوید: از تاریخ تمدن مایا تا امروز چهار هزار سال می گذرد. حاصل این تمدن بی نظیر، بناها و اهرام بسیار پیچیده و خارق العاده از نظر فن معماری، کشاورزی بسیار مدرن در زمان خود، ریاضی و ستاره شناسی را میتوان نام برد. اما نکته قابل توجه این است که ، پیشرفتهای علمی این قوم می توانسته در اثر ارتباط با فرازمینیان بوجود آمده باشد. مدرک و شاهدی که می تواند این فرضیه را به اثبات برساند همانا "تقویم اسرار آمیز مایا" است.

  "جورجیو سرکالوس"، محقق آمریکائی در این رابطه می گوید: تمام دانشمندان و محققان در یک امر به توافق رسیده‌اند، و آن تاریخ آغاز این تقویم است!

  تاریخ آغاز این تقویم روز 11، آگوست، BC.3114، است و نکته جالب توجه در این است که دراین تاریخ یاد شده، اصولا تمدن مایا هنوز بوجود نیامده بود. حال این سوال پیش می آید که چرا تاریخ آنان از زمانی آغاز گشته که اصلا وجود نداشته اند؟

  "جورجیو"، ادامه داده و می گوید: بر اساس کتاب معروف "چیلان بالان"، که به کشیش جاگوار تعلق دارد، نوشته شده که در آن دوران، دروازه های زمین بروی آسمان گشوده شده بود و تعداد 13+9 خداوندگار، از آسمانها به زمین فرود آمدند! در همین بخش از نوشته های این کتاب، ما مدرکی در  دست داریم که گروهی از موجودات فرازمینی، از آسمان یا بهتر بگوئیم از فضا به کره زمین آمده بودند!

  "ویلیام بریملی" نویسنده کتاب "خدایان عدن"، در این رابطه می گوید: تمدن "مایا"، جزو تمدنهایی است که حضور روشن فرازمینیان را در میان آنان می توان دید. خدایان فرازمینی در شکل گیری جامعه "مایا"، تاثیرات چشم گیری از خود نشان داده اند. خصوصا در موارد علمی مانند ریاضیات و ستاره شناسی. به عقیده من، بوجود آوردن این تقویم در آن دوران خاص، نشانه قدرت فرابینی فرازمینیان از مطرح کردن آن تقویم بوده است، روز مخصوص 21 دسامبرسال 2012 . گزارشگر در بخش دیگری می گوید: دوران آخر زمان در اغلب تمدنها و ادیان قدیمی به اشکال گوناگون مطرح شده است. بدین معنی که تمدن بشری، روزی در این کره خاکی به پایان خواهد رسید. بعنوان مثال در کتاب تورات در بخش "رولیشن" آمده است که فرشته ای از جانب خدا در جزیره ای بنام "پتموس"، با شخصیتی روحانی بنام "جان" ملاقات خواهد کرد و با او درباره آینده بشریت صحبت خواهد کرد. آن فرشته می گوید، در آن روز موعود (یعنی آخر زمان) خداوند به زمین خواهد آمد تا به اعمال انسانها در کره زمین حسابرسی و قضاوت کند.

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ناشناخته
  استفراغ تند بارداری

  استفراغ‌ تند بارداری عبارت‌ است‌ از تهوع‌ و استفراغ‌ شدید در یک‌ خانم‌ باردار، که‌ باعث‌ کم‌آبی‌ بدن‌ و تغییرات‌ شدید در ترکیب‌ شیمیایی‌ بدن‌ می‌شود. این‌ حالت‌، متفاوت‌ و بسیار جدی‌تر از حالت‌ تهوع‌ و گاهی‌ استفراغ‌ صبح‌گاهی‌ معمول‌ در خانم‌های‌ آبستن است‌.

   

  نشان‌های شایع

   1.تهوع‌ شدید

   2.استفراغ‌ پایدار (معمولاً ۸-۴هفته‌)، ابتدا حاوی‌ مخاط‌، سپس‌ صفرا، و نهایتاً خون‌

   3.کم‌ آبی‌ بدن‌

   4.وزن‌ نگرفتن‌، یا کاهش‌ وزن‌ به‌ زیر وزن‌ قبل‌ از حاملگی‌

   5.پوست‌ رنگ‌ پریده‌، مومی‌، خشک‌ و گاهی‌ زرد

   6.تند شدن‌ ضربان‌ قلب‌

   7.سردرد، گیجی‌ یا خواب‌آلودگی‌ و بی‌حالی‌

   

  دلایل

   علل این بیماری ناشناخته‌ است‌. اما رایج‌ترین‌ فرضیه‌ها عبارتند از:

   1.حاملگی‌ دو قلو یا چند قلو، که‌ باعث‌ تولید مقادیر زیادی‌ از هورمون‌ گنادوتروپین‌ جفتی‌ می‌شود.

   2.التهاب‌ لوزالعمده‌

   3.بیماری‌ مجاری‌ صفراوی‌

   4.عوامل‌ روانی‌ مثل‌ افسردگی‌ یا پاسخ‌ نامناسب‌ و ناکافی‌ به‌ استرس‌

   5.بیماری‌ تیرویید

   

  منابع

   «sunscreens» ‎(انگلیسی)‎. www.bprcem.com. بازبینی‌شده در ۲۶سپتامبر ۲۰۱۱.

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ناشناخته

  نخستین نتایج بررسی‌های پزشکی قانونی درباره علت مرگ 5 عضو یک خانواده در بندرعباس که ظرف چند روز جان خود را از دست دادند، معمای این پرونده را پیچیده‌تر کرد.

  آفتاب: نخستین نتایج بررسی‌های پزشکی قانونی درباره علت مرگ 5 عضو یک خانواده در بندرعباس که ظرف چند روز جان خود را از دست دادند، معمای این پرونده را پیچیده‌تر کرد.

  در این گزارش آمده که اعضای این خانواده به‌دلیل مسمومیت توسط ماده‌ای ناشناخته جان باخته‌اند. حادثه، اواخر خردادماه امسال رخ داد. در آن زمان اعضای خانواده‌ای در بندرعباس وقتی تصمیم گرفتند شام را دور هم صرف کنند، هرگز تصور نمی‌کردند این آخرین باری است که سر یک سفره جمع می‌شوند. آنها که تازه از مسافرت به خانه برگشته بودند، با خرید کنسرو، شروع به صرف شام کردند اما از آن شب به بعد، اعضای این خانواده دچار بدحالی عجیبی شدند که کار را به بیمارستان و حادثه‌‌ای دردناک کشاند.

  ابتدا مادر و 3 فرزند خانواده دچار حالت تهوع شدند و پدر خانواده آنها را به بیمارستان رساند. درحالی‌که تلاش پزشکان برای درمان آنها شروع شده بود، علیرضا 6 ساله، با توجه به حال بسیار نامناسبی که داشت دچار ایست قلبی -‌تنفسی شد و به‌رغم تلاش پزشکان، جانش را از دست داد. 2 کودک خردسال دیگر با توجه به تشابهی که بین علائم بیماری آنها و علیرضا بود، به‌سرعت به بخش مراقبت‌های ویژه انتقال یافتند اما پسر خردسال 8ساعت بعد و دختربچه هم ساعاتی پس از آن روی تخت بیمارستان جان باختند.

  چند ساعت از مرگ 3 فرزند خانواده گذشته بود که ناگهان حال پدربزرگ خانواده نیز بد شد و او را به بیمارستان انتقال دادند. اسلام رئیسی‌نژاد، پدر خانواده، در گفت‌وگو با همشهری می‌گوید: پدرخانمم 70 سال سن داشت. حال او هم بد شد و چند ساعت بعد وی نیز در بیمارستان جان باخت.اما ماجرای مرگ مرموز اعضای خانواده به همین جا ختم نشد؛ چرا که مادر خانواده نیز مانند فرزندانش دچار علائم نگران‌کننده بود و او هم بعد از چند روز جدال با مرگ، چهارم تیرماه امسال روی تخت بیمارستان جان باخت. با مرگ 5 عضو خانواده، درحالی‌که تصور می‌شد آنها به خاطر مسمومیت غذایی جان باخته‌اند، خیلی زود نمونه‌هایی از کنسروها و مواد‌غذایی که اعضای این خانواده استفاده کرده بودند، جمع‌آوری شد و در اختیار آزمایشگاه قرار گرفت اما نتایج اولیه این آزمایش‌ها مسمومیت ناشی از مصرف کنسرو را رد کرد، به همین دلیل بعد از نمونه‌گیری و کالبدشکافی از قربانیان، تمامی آزمایش‌ها به پزشکی قانونی تهران ارسال شد تا این سازمان علت مرگ 5 عضو این خانواده را مشخص کند.

  پدر خانواده در ادامه می‌گوید: با گذشت چند ماه از این ماجرا، سرانجام گزارش اولیه پزشکی قانونی اعلام شد. در این گزارش آمده که اعضای خانواده من به خاطر مسمومیت به وسیله یک ماده ناشناخته جان باخته‌اند، به همین دلیل تحقیقات برای شناسایی این ماده ادامه دارد.

  او ادامه می‌دهد: در گزارش پزشکی قانونی، مسمومیت غذایی تقریبا منتفی‌شده و این یعنی عامل مرگ همسر، فرزندان و پدر همسرم چیزی جز کنسرو و ماهی‌تن بوده است، در غیراین صورت، من هم که از همان غذا خورده بودم باید دچار مسمومیتی مشابه می‌شدم. مرد جوان می‌افزاید: در حال حاضر تحقیقات برای کشف ماده‌ای که باعث این مسمومیت مرگبار شده ادامه دارد و امیدوارم هر‌چه زودتر علت مرگ اعضای خانواده‌ام مشخص شود.

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ناشناخته
  کشف حفره زیرزمینی ناشناخته در مریخ دانشمندان را سردرگم کرد

  تصویر جدید مدارگرد اکتشافی مریخ از یک چاله غیرعادی در سطح این سیاره باعث سردرگمی دانشمندان ناسا شده است.

  به گزارش ایسنا، این گودال بطور تصادفی در تصاویری از دامنه‌های غبار گرفته آتشفشان پاوونیس مونس مریخ کشف شده است.

  بررسی‌های دیگر تصاویر نشان‌داده که اندازه این دهانه حدود 35 متر است.

  زاویه سایه داخلی نیز نشان می‌دهد که حفره زیرین احتمالا از عمق حدود 20 متر برخوردار باشد.

  دلیل وجود یک دهانه گرد در اطراف این گودال هنوز مورد گمانه‌زنی دانشمندان است؛ چرا که به اندازه حفره زیرین است.

  گودالهای این چنینی از توجه ویژه‌ای برخوردارند؛ چرا که غارهای داخلی آنها نسبتا از سطح سخت مریخ در امان بوده و آنها را به کاندیداهای خوبی برای برخورداری از حیات تبدیل می‌کند.

  این چاله‌ها از این رو هدف اصلی فضاپیماها،‌روباتها و حتی کاوشهای انسانی میان سیاره‌ای آینده خواهند بود.

  این تصاویر توسط ابزار هایی بر روی مدارگرد روباتیک اکتشافی مریخ به ثبت رسیده که در حال حاضر در اطراف این سیاره گردش می‌کند.

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ناشناخته
  رادیو چین: پدیده نوری ناشناخته نمی‌توانست موشک باشد

  ماهیت منشا پدیده نوری مشاهده شده در آسمان اروپا و خاورمیانه که با هراس مردم چند کشور همراه بود، هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

  به گزارش پارسینه به نقل از رادیو بین‌المللی چین (CRI) از تهران، حوالی شامگاه پنج‌شنبه 18 خردادماه با پدیدار شدن نوری ناشناخته در خاورمیانه و قسمتی از شرق اروپا، مردم چند کشور وحشت کرده و گروهی نیز از بیم نزدیک شدن موجودات بیگانه فضایی به کره زمین، خانه‌هایشان را ترک کرده و در خیابان‌ها تجمع کردند.

  بر اساس اخبار منتشر شده، بیش‌ترین هراس در ایران و اسرائیل ایجاد شده به طوری که ایرانیان از ساعت 22:18 در تماس با مرکز فوریت‌های پلیس شهر خود مشاهده شدن نور ناشناخته (UFO) در آسمان را گزارش کردند. پلیس اسرائیل نیز اعلام کرده مشاهده این نور که حوالی ساعت 20:45 به وقت محلی در این کشور رخ داد و به مدت 10 دقیقه پایدار بود، با نگرانی شدید مردم و ترس آن‌ها از آغاز جنگ همراه بوده است.

  به دنبال گسترده شدن دایره مناطق تحت تاثیر این رخداد و همچنین افزایش کنجکاوی کاربران شبکه‌های اجتماعی از سراسر جهان درباره منشا پدیده نوری ناشناخته، بامداد جمعه ستاد پدافند غیرعامل جمهوری اسلامی ایران بدون اشاره به نور مشاهده شده در آسمان از اجرای موفقیت‌آمیز یک رزمایش پدافندی غافلگیرانه برای محک زدن آمادگی پدافندهای این کشور خبر داد.

   

  دقایقی پس از انتشار اطلاعیه سازمان ایرانی، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که ساعت 21:39 پنج‎شنبه 7 ژوئن به وقت مسکو، یک موشک بالستیک ‌قاره‌ای جدید را آزمایش کرده است. طبق گزارش‌ها، این موشک با نام RS-12M از سری TOPOL-M بوده و با موفقیت در هدف مورد نظر واقع در خاک قزاقستان فرود آمده است.

   

  با وجود مطرح شدن فرضیه‌های مختلف و ادامه کنجکاوی عمومی در کشورهای حوزه این رخداد، هنوز ناسا و دیگر سازمان‌های مرجع هوا و فضا درباره آن گزارشی منتشر نکرده‌اند اما اخترشناسان با اشاره به پراکندگی نقاط دید که تقریبا در یک نیم‌کره کامل بوده است، بر وجود منشا آن در فاصله‌ای بسیار بالاتر از جو زمین تاکید دارند.

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ناشناخته
  کشف اشیا باستانی ناشناخته در روسیه

   

  کاوش‌های باستان‌شناسان در منطقه‌ای در مسکو به کشف شیی آهنی انجامید که قدمتی ناشناخته داشته و به احتمال فراوان متعلق به قبایل اسلاو روسیه بوده است.

  به گزارش میراث آریا (chtn)، به گفته باستان‌شناسان این شی فلزی که دارای گوشه‌هایی شاخ مانند بوده، در طول حفاری‌های 15 ساله محققان در این منطقه بی سابقه بوده و هیچ نمونه مشابهی از آن یافت نشده است.

  در این میان برخی از باستان شناسان این گونه اشیا را مهار اسب‌های اقوام فینو- اگریک زبان‌ها می‌دانند. اقوامی که مجموعه‌ای از قبایل مجار، فنلاندی و استونیایی و کشورهای اسکاندیناوی بوده‌اند. باستان‌شناسان معتقدند اگر چه قدمت دقیق این مهار آهنی مشخص نشده است، اما نمی‌توان ارزش تاریخی آن را منکر شد.

  این نوع مهار از یک جفت میله عمودی تشکیل شده بودند که به صورت قائم بر قسمت انتهایی افسار اسب‌ها بسته می‌شدند. این گونه مهارها که از جنس استخوان، برنز و آهن بودند برای تحریک اسب‌ها و حرکت آنها مورد استفاده قرار می‌گرفتند. به گفته باستان‌شناسان این گونه مهارها تا قرن پانردهم میلادی نیز مورد استفاده ساکنان این منطقه قرار می‌گرفته‌اند.

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : سایه روشن ، ناشناخته