تاریخ : 29 مرداد 1396
زمان : 14:03:32
نظر سنجی
 • جای خالی چه مطلب خاصی را در این وبلاگ احساس می کنید؟

مطالب عادی و روزمره
مطالب بسیار بغرنج و ثقیل الدرک

مشاهده نتایج


موضوعات

منوی کاربری

میهمان گرامی خوش آمدید

آمار وبسایت
 • بازدید امروز : 397 بار
 • بازدید دیروز : 864 بار
 • بازدید ماه : 21655 بار
 • بازدید کل : 558719 بار

 • 1 2 3 4
  تبلیغات
  آخرین ارسال های انجمن
  هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .
  آرماگدون سفینه ای به سوی بهشت؟!

  رهبران صهیونیسم مسیحی و یهودی هم اعلام کرده‌اند مطابق تفسیر مکاشفه یوحنا در انجیل، صهیونیسم رسالت الهی دارند برای تأسیس دولت اسراییل بزرگ وحق دارند علاوه بر سلب مالکیت فلسطینیان حتی نسل کشی فلسطینیان و اعراب را انجام دهند.

  مصاحبه با خانم نصیری از اساتید مدرسه نرجس درباره نبرد آرماگدون

  - مایلیم کمی در باره نبرد آرماگدون توضیح دهید و آن را به عنوان یکی از وقایع آخر الزمان تحلیل نمایید؟

  · برای پاسخ به این سئوال شما ناچارم چند مقدمه نسبتا مفصل را بیان کنم تا تصویر درستی از جنگ آرماگدون یا المجدون و یا هرماجدون یا جنگ فرات ارایه داده باشم.

  اما مقدمه اول: در یک قرن گذشته جریان جدیدی در بین پروتستان ها، فوق العاده قدرتمند شده است و آن مکتب نو ظهور «مبلغان انجیلی» می باشد. قبل از جنگ جهانی دوم این مکتب نو ظهور به بنیادگرایی معروف و شعار آنها بازگشت به انجیل و تغییر جامعه با تحول فرهنگی بود و هدف آنها به وجود آوردن حکومتی بر مبنای بنیادهای انجیل در آمریکا بود. بعد از جنگ جهانی دوم بنیادگرایان آمریکایی خود را مبلغان انجیل معرفی کردند و با استفاده گسترده از وسایل ارتباط جمعی توانستند در جامعه آمریکا نفوذ فراوانی به دست آورند و اکنون این جریان، قدرتمندترین و فعال ترین تشکیلات دینی در آمریکا محسوب می شود و در مراکز سیاسی این کشور نفوذ زیادی دارند.

  مقدمه دوم: این جریان در آمریکا و انگلیس حمایت همه جانبه عقیدتی و سیاسی از صهیونیسم دارد و آنها اعتقاد دارند که پیروان کلیسای پروتستان برای ظهور دوباره مسیح باید چند خواسته مسیح را که در تفاسیر انجیل در قرن بیستم به عنوان پیشگویی های انجیل بیان شده، عملی کنند. شاید به همین جهت هم،این گروه با عنوان «خواسته های مسیح» شهرت دارد. جالب اینجاست که این گروه در بین فرقه های دیگر مسیحیت فقط خودشان را اهل نجات می دانند و معتقدندکه حوادثی باید به وسیله پروتستان ها به وقوع بپیوندد تا مسیح دوباره ظهور کند و پیروان این مکتب باید براساس وظیفه دینی برای عملی شدن و سرعت بخشیدن به تحقق این حوادث کوشش کنند.

  مقدمه سوم: آنچه این گروه با تمام قوا سعی در تحقق بخشیدن به آن دارند مسایلی است دردناک و باور نکردنی: اول اینکه یهودیان سراسر دنیا باید به فلسطین آورده شوند چون گستره کشور اسرائیل از رودخانه نیل تا رودخانه فرات از بحر المیت است تا رودخانه اردن و کرانه باختری و نوار غزه حتی به گفته نظریه پردازان آنها دانه دانه شن های این سرزمین متعلق به یهودی هاست و تنها یهودیانی که به اسرائیل مهاجرت کنند اهل نجات خواهند بود.

  ادامه مطلب
  نویسنده : mojarradat | دسته : آرماگدون ، تطابق با زمانه جاری