تاریخ : 30 مرداد 1396
زمان : 03:33:57
نظر سنجی
 • جای خالی چه مطلب خاصی را در این وبلاگ احساس می کنید؟

مطالب عادی و روزمره
مطالب بسیار بغرنج و ثقیل الدرک

مشاهده نتایج


موضوعات

منوی کاربری

میهمان گرامی خوش آمدید

آمار وبسایت
 • بازدید امروز : 194 بار
 • بازدید دیروز : 815 بار
 • بازدید ماه : 22267 بار
 • بازدید کل : 559331 بار

 • 1 2 3 4
  تبلیغات
  آخرین ارسال های انجمن
  هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .
  زندگینامه آنتوان شزاندر لاوِی

  زندگینامه آنتوان شزاندر لاوِی

  آنتوان شزاندر لاوِی

  آنتوان شزاندر لاوِیْ (Anton Szandor LaVey)، مؤسس و کاهن اعظم کلیسای شیطان و نویسنده کتاب انجیل شیطانی و بنیان گذار شیطان پرستی لاویی.

  وی در ۱۱ آوریل سال ۱۹۳۰ در شهر شیکاگو، ایالت ایلی نویز متولد شد. سپس خانواده‌اش به سانفرانسیسکو نقل مکان کردند و بیشتر دوران رشد وی همانجا سپری شد. پس از رها کردن دبیرستان و فرار از خانه در ۱۷ سالگی ابتدا به سیرک پیوست و بعد به نوازندگی روی آورد. در ۱۹۵۰ به عنوان عکاس در دایره جنائی پلیس استخدام شد.

  ازدواج

  در سال ۱۹۵۲(میلادی) با کارول لَنسینگ (Carole Lansing) ازدواج کرد. نتیجه این ازدواج اولین دختر او کلارا لاوی (Karla LaVey) بود. ازدواج آنها بعد از اینکه آنتوان بسیار شیفته داین هگارتی (Diane Hegarty) شده بود در ۱۹۶۰(میلادی) منجر به طلاق شد. آنتوان و داین هرگز ازدواج نکردند ولی رابطه آنها بعد از سالهای طولانی به تولد دختر دوم وی زنا لاوی (Zeena Galatea LaVey) در سال ۱۹۶۴(میلادی) منجر شد.

  موفقیت‌های او به عنوان یک پیانیست ادامه داشت و از مشهور ترین افراد زمان خود در سانفرانیسکو بود.

  شیطان پرستی

  لاوی ارائه سخنرانی‌های سرّی خود را که دایره اسرارآمیز نامیده بود آغاز کرد. یکی از اعضای همین حلقه بود که به وی پیشنهاد تأسیس آیین جدید را داد.

  در ۳۰ آوریل ۱۹۶۶(میلادی) در حالی که سر خود را (به عنوان رسم آیین جدید) تراشیده بود، بنیان‌گذاری کلیسای شیطان را اعلام کرد.

  همچنین سال ۱۹۶۶ را به عنوان آنو ساتانس (سال اول Anno Satanas) سال اول عهد شیطان اعلام کرد و خود را کاهن اعظم کلیسای شیطان نامید.

  چندی بعد با انتشار کتاب انجیل شیطانی در سال ۱۹۶۹(میلادی) به اظهار تعالیم کلیسای شیطان پرداخت و اظهار داشت که شیطان فرمانروای زمین است.

  در ادامه انتشار انجیل شیطانی لاوی کتاب آیین پرستش شیطانی را در ۱۹۷۲(میلادی) انتشار داد. در این کتاب جزئیات بیشتری از آئین پرستش، رسوم و تشریفات دینی، پرستش شیطان از جمله مراسم عشاء تاریک Black Mass را ذکر کرد.

  هگرتی و لاوی در اوسط ۱۹۸۰(میلادی) از هم جدا شدند و آخرین همراه لاوی بلانچ بارتون (Blanche Barton) بود. نتیجه این همراهی تنها پسر لاوی سیتن سرکیس کرنکی لاوی (Satan Xerxes Carnacki LaVey) شد.

  ادامه مطلب
  نویسنده : mojarradat | دسته : آرماگدون ، شیطان پرستی، جبهه مقابل

  خلاصه شیطان پرستی یک حرکت مکتبی، شبه مکتبی و یا فلسفی است که هواداران آن شیطان را یک طرح و الگوی اصلی و قبل از عالم هستی میپندارند. آنها شیطان را موجودی زنده و با چند وجه از طبیعت انسان مشترک می‌‌دانند. شیطان پرستی را در گروه “راه چپ” مخالف با “راه راست” طبقه بندی می‌کنند. دست چپی‌ها به غنی‌سازی روحی خود در جریان کارهای خودشان معتقدند.

  و بر این باورند که در نهایت باید تنها به خود جواب پس دهند. در حالی که دست راستی‌ها غنی‌سازی روحی خود را از طریق وقف کردن و بندگی خود در مقابل قدرتی بزرگتر بدست می‌‌آورند. لاوییان‌ها در واقع خدایی از جنس شیطان و یا خدایی دیگر را برای خود قائل نیستند. آنها حتی از قوانین شیطان نیز پیروی نمیکنند. این جنبه اعتقادی آنها به طور مکرر به اشتباه نادیده گرفته می‌شود و عموما آنها را افرادی میشناسند که شیطان را به عنوان خدا پرستش می‌کنند. شیطان‌پرستی به جای اطاعت از قوانین خدایی یا قوانین طبیعی و اخلاقی، عموما بر پیشرفت فیزیکی خود با راهنمایی‌های موجودی مافوق یا قوانینی فرستاده شده تمرکز دارد. به همین دلیل بسیاری از شیطان پرستان معاصر از باورها و گرایش‌های ادیان گذشته اجتناب می‌کنند و بیشتر گرایشات خودپرستانه دارند. به گونه‌ای که خود را در مرکز هستی و قوانین طبیعی می‌بینند و بیشتر شبیه به مکاتبی چون ماده‌گرایی و یا خودمحوری و جادومحوری هستند. به هر حال بعضی شیطان پرستان به طور داوطلبانه بعضی از قوانین اخلاقی را انتخاب می‌کنند. این یک جریان وارونه سازی را نشان می‌دهد. بر این مبنا شیطان پرستان به دو گروه اصلی شیطان پرستان فلسفی و شیطان پرستان دینی تقسیم بندی می‌شوند.تاریخچهمفهوم شیطان در طول قرنها مورد مکاشفه قرار گرفته است. در اصل در سنت مسیحیان جودو، شیطان به عنوان بخشی از آفرینش دیده شده است که در برگیرنده قانونی است که می‌تواند در مقابل خواست خداوند مخالفت کند و با اختیار تام خود، قادر است مبارزه طلب باشد. (یادآور یکی از تفسیرهای یهودی که می‌گوید تنها زمانی که پتانسیل توانایی تخلف از خواست خدا را داشته باشید و با او مخالفت نکنید موجودی بسیار خوب خواهید بود) در خلال قرنها این مفهوم به مخالفت صرف علیه خداوند تحریف شده است.

  ادامه مطلب
  نویسنده : mojarradat | دسته : آرماگدون ، شیطان پرستی، جبهه مقابل
  نگاهی به فرقه های شیطان پرستی

  در طی 25 سال گذشتهبه دنبال روی آوردن مردم به سوی‌ معنویات و به منظور جلوگیری ازگرایش مردم به سویادیان الهی 2500 فرقه جدید ساخته شده است که با یک حساب سرانگشتی یعنی تقریبا هفته‌ای 2 فرقه ! 

  یکی از این فرقه ها که خود دارای اشکال مختلفی است شیطان پرستیمیباشد که نزدیکی بسیار زیادی با جادوگری –witchcraft – دارد که جوانان بسیاری رابه دنبال خود کشانده است و بیشتر از همه خود را در غالب گروههای موسیقی به جوامعمعرفی کرده است . گذشته از اعتقادات شیطان پرستی، این گروه دارای سمبل ها و نشانههایی است حتما همه ما با آنها برخورد داشته ایم بد نیست تا معنی برخی از این علائمرا بدانیم:

  ادامه مطلب
  نویسنده : mojarradat | دسته : آرماگدون ، شیطان پرستی، جبهه مقابل
  نگاهی نو به مقوله شیطان پرستی

  شیطان پرستی یکی از اعتقاداتی است که برخی به آن پیشینه هزاران ساله می‌دهند و دلیل آن را پرستش هر موجود دارای قدرت توسط مردمان هزاران سال پیش می‌دانند...

  امروزه، مکاتب نوپدید دینی قرار است انتقام خداوند را بگیرند. اگر دوران قرن بیستم، دوران زیر رادیکال بردن خدا و کشتن او بود، قرن بیست و یکم، قرن انتقام الهی است. این انتقام الهی، در فضای ادیان کلاسیک وجود ندارد، خداوند در این ادیان رحمت خود را یک‌سره بر زندگی انسان گسترانیده و این رحمت تداوم داشته و خواهد داشت. مکاتب نوپدید دینی از معنویت می‌گویند، اما معنویت آنها، ملغمه‌ای‌ست از راست و دروغ، بین علم فیزیک و متافیزیک است و سعی می‌کند بین این دو ارتباط برقرار کند. در این بین معنویت نقش پل ارتباطی را ایفا می‌کند.

  • شیطـان‌پرستـی به چه معنـاست؟

  روزگار عجیبی است؛ هر گوشه، در هر خیابان یا بین دوستان را که نگاه می‌کنی درباره این کلمه می‌شنوی؛ به خصوص در بین کسانی که ادعای متال‌بازی و گوش دادن به موسیقی متال به خصوص سبک بلک‌متال را یدک می‌کشند. چیزی که الان در جامعه مشاهده می‌شود باب شدن شیطان پرستی و انداختن "پنتاگرام" در گردن است. بلک‌متال Darkthrone ، مریلین مانسن ، نیروانا ، آنتون لاوی، کلیسای شیطان، satanic bible، آدم خواری ، skull-n-bone .... احتمالا حداقل یکی از این کلمات تاکنون شنیده‌اید، آدمهای عجیبی را هم دیده‌اید که خودشان را طرفدار این نام‌ها و گروه‌ها می‌دانند! موسیقی‌های آنها را گوش می‌دهند، گاه‌گاه لباس‌های عجیب غریب می‌پوشند، علامت‌های خاصی بین خودشان دارند و به قول خودشان "تیریپ خفن می‌زنن!"

  از اینها که بگذریم حتما زیاد هم شنیده‌اید که در فلان کشور یک عده‌شیطان پرست یک آدم را تکه‌تکه کردند یا خوردند یا فلان جنایت را انجام دادند. لذا بر آن شدیم تا در مورد شیطان‌پرستی و شیطان‌پرستان تحقیقی اجمالی به عمل آوریم.

  ادامه مطلب
  نویسنده : mojarradat | دسته : آرماگدون ، شیطان پرستی، جبهه مقابل
  مفاهیم شیطان پرستی

  اعوذ باالله من الشیطان الرجیم

  انما ذلکم الشیطان یخوف اولیاء فلا تخافوهم وخافون ان کنتم مومنین

  «در واقع این شیطان است که دوستانش را می ترساند پس اگر مومنید از آن نترسید و از من بترسید.»

  (سوره مبارکه آل عمران آیه 176)

  معنی شیطان پرستی:

  شیطان پرستی به معنی پرستش شیطان به عنوان قدرت برتر ،حتی بسیار قویتر از نیروهای خوب دنیوی همچون خدا است. درفرقه شیطان پرستی ،شیطان به عنوان مظهر و سمبل قدرت وحاکمیت بر روی زمین است.قدرتی که به عنوان برترین قدرت دو جهان مورد توجه و پرستش قرار دارد و این دنیایی را که به عنوان دوزخ برشمرده می شود را قانونمند کند .و در نهایت معنای شیطان پرستی ؛ پرستش قدرت پلیدی و قدرتمند است .

  فرقه شیطان‌پرستان

  فراماسون‌ها احیاکننده جادوگری و شیطان‌پرستی در قاره اروپا در قرن شانزدهم میلادی می‌باشند. گسترش سریع جادوگری و شیطان‌پرستی در اروپا در آن دوران مخصوصاً در بین زنان سبب شد تا در قرن شانزدهم و هفدهم میلادی در اروپا در جنبش پاکسازی جادوگری و شیطان‌پرستی بیش از شصت هزار نفر از جادوگران که اکثر آنها زن بودند، اعدام شوند.

  از سویی کلیسا با اسم مبارزه با خرافات وبه ویژه سحر و جادو به تفتیش عقاید پرداخت منشور کلیسا بر این اساس بود که:

  «بسیاری از مسیحیان دور افتاده از اصالت آیین ،با اتحاد شیطانی ابلیسان برقرار کرده و با توجه به سحر و جادو و لعن و سایر فنون شیطانی ،زیانهای غم انگیزی به مردان، زنان و کودکان و حتی حیوانات وارد ساخته اند …»

  «در نتیجه بر انگیختن حس لجبازی مردم به وسیله محاکم تفتیش و چه علل دیگر،عده کسانی که خود را جادوگر می دانستند سریعا رو به افزایش نهاد، مخصوصا در ایتالیا مجاور آلپ ،ساحری از حیث ماهیت و مقیاس به صورت یک بیماری ساری در آمد به گزارش مشهوری 25 هزار تن در جلگه ای نزدیک برشا در یک شنبه بازار جادوگران حضور یافتند»

  در اوائل قرن نوزدهم بعضی از اشراف انگلستان ـ که عضو گروه فراماسونری (Ordo Temple Orientis) بودند ـ به رهبری سرفرانسیس داشود، گروه شیطان‌پرستان به نام باشگاه آتش جهنم را در شهر لندن تأسیس نمودند و از اوائل قرن نوزدهم شهر لندن مرکز شیطان‌پرستان در اروپا گردید. استفاده از مواد مخدر و انجام مراسم مبتذل جنسی، فعالیت اصلی این گروه‌های شیطان‌پرست را تشکیل می‌داد.

  در دهه 1960 م شیطان‌پرستی توسط سرمایه‌داران یهود مورد حمایت قرار گرفت و چند گروه شیطان‌پرست در انگلستان و ایالات متحده آمریکا به وجود آمد که معروف‌ترین آنها تشکیل «کلیسای شیطان» در شهر سان‌فرانسیسکو می‌باشد.

  ادامه مطلب
  نویسنده : mojarradat | دسته : آرماگدون ، شیطان پرستی، جبهه مقابل
  آشنایی با شیطان‌پرستی (قسمت دوم)

  شیطان پرستی(قسمت دوم)

  یکی از مواردی که اغلب، کارشناسان فرق و مذاهب در خصوصی تحلیل شیطان‌گرایی از آن بهره‌برداری می‌نمایند، دیدگاه ادیان نسبت به مساله «شیطان» و معرفت خاصی دینی نسبت به این شر مطلق است.

  • 2.بسترهای شیطان‌پرستی در غرب

  یکی از مواردی که اغلب، کارشناسان فرق و مذاهب در خصوصی تحلیل شیطان‌گرایی از آن بهره‌برداری می‌نمایند، دیدگاه ادیان نسبت به مساله «شیطان» و معرفت خاصی دینی نسبت به این شر مطلق است.

  در همین رابطه نیز ادعای لاوی در استناد به ذهنیات موهن خود مبنی بر تغییر واژه یونانی (Devil) یا شیطان به devil و انتساب آن به زبان سانسکریت که آن‌گاه معنای الهه می‌یابد قابل توجه است. در واقع نظریه‌پردازان طریقت گمراهی مذکور دست به مغالطه‌ای می‌زنند و سپس در بستر آن به تبیین نظریاتشان می‌پردازند .

  بخش دوم ارتباط شیطانیسم یا فلسفه یونانی نیز در نگاه به اسطوره‌‌ها ، ‌افسانه‌ها و خدایان یونان باستان است. همانطور که در بخش قبلی نیز اشاره شد از یکسو میل به پرستش که امر فطری و طبیعی است و از سوی دیگر بنای فکری گروه قابل توجهی از ایشان منجر به آن می‌شود تا از «‌درد بی‌خدایی به خدایان دروغین» پناه ببرند .

  کلیسای کاتولیک و نهاد مستهلک آن طی 10 قرن فجایع اخلاقی ، ‌عقیدتی ، سیاسی ، ‌اجتماعی و اقتصادی را علیه غرب به راه انداخت . پس از اقدام مارتین لورتر و کالوین در اعلام«خریداری شدن جهنم» (8) جامعه مسیحیان به صورت افسار گسیخته و با جهتی کاملا غیر‌‌دینی رویکردهایی را نسبت به مولفه‌های فوق اتخاذ کردند.

   

  ادامه مطلب
  نویسنده : mojarradat | دسته : آرماگدون ، شیطان پرستی، جبهه مقابل
  آشنایی با شیطان‌پرستی (قسمت اول)

  آشنایی با شیطان‌پرستی 

  سال 1960 را می‌توان به صورت جدی آغاز دور جدید حیات و فعالیت شیطان‌پرستان در آمریکا دانست (1) ، ‌صرف‌نظر از انواع شیطان‌پرستی که طی سالیان متمادی باستانی همچون یونان ، عراق ، ‌ایران و ... وجود داشته است . هدف این پژوهش بررسی و مطالعه جریان خاص شیطان‌پرستی مسیحی است که در سال 1960 میلادی رسماً در کشور آمریکا فعالیت خود را به عنوان یک فرقه و مکتب آغاز کرده‌است.

  آشنایی با شیطان‌پرستی(قسمت اول)

  سال 1960 را می‌توان به صورت جدی آغاز دور جدید حیات و فعالیت شیطان‌پرستان در آمریکا دانست (1) ، ‌صرف‌نظر از انواع شیطان‌پرستی که طی سالیان متمادی باستانی همچون یونان ، عراق ، ‌ایران و ... وجود داشته است . هدف این پژوهش بررسی و مطالعه جریان خاص شیطان‌پرستی مسیحی است که در سال 1960 میلادی رسماً در کشور آمریکا فعالیت خود را به عنوان یک فرقه و مکتب آغاز کرده‌است.

  ادامه مطلب
  نویسنده : mojarradat | دسته : آرماگدون ، شیطان پرستی، جبهه مقابل
  "شیطان پرستی" را جدی بگیرید

  حجت الاسلام والمسلمین "حمید رضا مظاهری سیف"، نویسنده کتاب" جریان‌شناسی انتقادی عرفان های نوظهور" نسبت به شکل گیری گروه شیطان پرستی در جامعه هشدار داد .

  به گزارش روز سه شنبه ایرنا ، وی در مراسم رونمایی از کتاب " جریان شناسی انتقادی عرفان های نوظهور " با اشاره به اینکه در چاپ بعدی، مبحث "شیطان پرستی" به فصول این کتاب افزوده خواهد شد، عنوان کرد: اکنون گروه شیطان پرستی در حال شکل گیری در جامعه است .

  مظاهری سیف، به خانواده ها هشدار داد: شیطان پرستی اکنون در حال انتقال نمادها به جامعه است و بزودی به انتقال ایدئولوژی خواهد پرداخت. شیطان پرستی دارای یک جهان بینی بوده و آن ها برای اثبات حقانیت خود شواهد زیادی دارند و براحتی می توانند افراد 6 تا 60سال را با خود همراه کنند.

  وی بابیان اینکه شیطان پرستی یک فلسفه و دین است، افزود: آنها اکنون در دانشگاه ها و بین دانشجویان رخنه می کنند و به اجرای برنامه ها از جمله کنسرت در دانشگاه می پردازند.

  او در توضیح شیطان پرستی، گفت: آنها شیطان را به عنوان قدرت غالب در جهان می دانند و اگر کسی می خواهد در جهان خوب زندگی کند باید با شیطان باشد به طوریکه معتقدند راه خدا از طریق ارتباط با شیطان می گذرد!

  ادامه مطلب
  نویسنده : mojarradat | دسته : آرماگدون ، شیطان پرستی، جبهه مقابل
  اصول شیطان پرستی

  شیطان  پرستی جدید به خدایی اعتقاد ندارد و شیطان را تنها نوعی کهن نماد ( archetype ) میداند و انسانها را تنها در برابر خود مسئول میداند و اعتقاد دارد که انسان بهتنهایی می تواند راه درست و غلط را تشخیص دهد به همین دلیل هم این اعتقاد بیشتر بهعنوان یک اعتقاد فلسفی شناخته می شود .

  شیطان در این اعتقاد نماد نیروی تاریکی طبیعت ، طبیعت شهوانی ، مرگ ، بهترین نشانه قدرت و ضدمذهب بودن است. این اعتقاد دارای شاخه های متعددی است اما می توان گفت جز یکی دو نوع آن همگی دارای اصول زیر می باشند:

  Atheism - : خدایی در شیطان پرستی وجود ندارد.

  Not dualistic - : روح و جسم غیرقابل دیدن هستند و هیچ جنگی بین عالم خیر و شر وجود ندارد.

  Autodeists - : خود پرستی ، خدایی جز خود انسان وجود ندارد و هر انسانی خود یک خداست.

  Materialistic - : اعتقاد به اصالت ماده

  - وابسته به راه چپ بودن در برابر راه راست که راه خدایی است .

  - ضد مذهب بودن خصوصا مذاهبی که اعتقاد به زندگی پس از مرگ دارند.

  - عدم پرستش شیطان زیرا شیطان جسم نیست و وجود خارجی ندارد.

  - اعتقاد به استفاده از لذت در حد اعلای آن زیرا تمام خوشی دنیایی است و این خوشی ها خصوصا لذات جنسی  پتانسیل لازم را برای کارهای روزانه آماده می کنند و به هر شکلی انجام آنها لازم و ضروری است .

  ادامه مطلب
  نویسنده : mojarradat | دسته : آرماگدون ، شیطان پرستی، جبهه مقابل
  شیطان پرست

  بلک متال Darkthrone ، مریلین مانسن ، نیروانا ، آنتون لاوی، کلیسای شیطان ، satanic bible ، آدم خواری ، skull-n-bone .... احتمالا حداقل یکی از این کلمات تا الان به گوشتون خورده ، آدمهای زیادی رو هم دیدین که خودشونو طرفدار این آدما و گروهها میدونن! موسیقی هاشون رو گوش میدن ، گه گاه لباس های عجیب غریب می پوشند ، علامتهای خاصی بین خودشون دارند و به قول خودشون یه جورایی تیریپ خفن میزنند!

  از اینا که بگذریم حتما زیاد هم شنیدید که در فلان کشور یه عده شیطان پرست یه آدم رو تیکه تیکه کردن یا خوردن یا فلان جنایت رو انجام دادن .

  ***

  شیطان پرستی یکی از اعتقاداتی است که برخی به آن پیشینه هزاران ساله میدهند و دلیل آن را نیز پرستش هر موجود دارای قدرت توسط مردمان هزاران سال پیش و یا در نظر گرفتن دو خدای ضدهم یعنی خدای خیر و شر میدانند از میان آن گروه ها میتوان به فرقه یزیدیان که عموما در کردستان عراق میباشند اشاره کرد که شیطان را ملک طاووس می دانند و برای آن اجر و قرب زیادی قائل اند و حتی مراسم حجی نیز درلالش واقع در کردستان عراق دارند و طبق گفته برخی آیین خشنی ندارند و حیوانات را در مراسمشان قربانی می کنند و یا شیطان پرستان اقوام بدوی که برای خدای شر(شیطان) قربانی انسانی نیز هدیه می دادند.

  شیطان پرستی جدید آیینی است دارای شباهت هایی به اومانیسم که انسان را برترین موجود می داند و او را تنها در برابر خود مسئول می داند:

  "There is no heaven of glory bright, and no hell where sinners roast. Here and now is our day of torment! Here and now is our day of joy! Here and now is our opportunity! Choose ye this day, this hour, for no redeemer liveth!"

  Anthon lavey

  " خدای باعظمت و با شکوهی وجود ندارد، و جهنمی که در آن گناهکاران کباب میشوند هم نیست . اینجا و حالا روز شکنجه و سختی ماست ! حالا و اینجا روز خوشی ماست ! اینجا و حالا فرصت ماست ! این روز، این ساعت را انتخاب کن که زندگی رهایی بخشی نیست !"

  "آنتون لاوی"

  ادامه مطلب
  نویسنده : mojarradat | دسته : آرماگدون ، شیطان پرستی، جبهه مقابل
  شیطان پرستی، جبهه مقابل

  در سایتهای مختلف، کمتر از جبهه مخالف یا جبهه روبروی نبرد آرماگدون چیزی دیدم، خصوصا جای دارد گله‌ای بزرگ از  برادران مسیحی نمایم که خیلی کم به این موضوع پرداخته‌اند ولی با گردشی در  سایتهای اینترنتی میتوان خلاصه‌ای از عقاید آنان را  بدست آورد گرچه شیطان‌پرستان هم مانند مسیحیان مطالب کمی را در اینترنت به زبان فارسی قرار داده‌اند ولی میتوان به راحتی فهمید که آنها برای شناخت دینداران تلاش می‌کنند تا بتوانند بیشتر ضربه بزنند و این، تلاش دینداران را در این زمینه دوچندان می‌طلبد. 

  حال تلاش می‌شود که مقالاتی هرچند کوتاه جمع‌آوری و ارائه شود.

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : آرماگدون ، شیطان پرستی، جبهه مقابل