تاریخ : 30 مرداد 1396
زمان : 03:17:50
نظر سنجی
 • جای خالی چه مطلب خاصی را در این وبلاگ احساس می کنید؟

مطالب عادی و روزمره
مطالب بسیار بغرنج و ثقیل الدرک

مشاهده نتایج


موضوعات

منوی کاربری

میهمان گرامی خوش آمدید

آمار وبسایت
 • بازدید امروز : 107 بار
 • بازدید دیروز : 815 بار
 • بازدید ماه : 22180 بار
 • بازدید کل : 559244 بار

 • 1 2 3 4
  تبلیغات
  آخرین ارسال های انجمن
  هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .
  گوساله سرخ موی

  براساس تعلیمات یهود، این گوساله می‏بایست سرخ موی و بدون هیچ عیب و نقصی باشد و هیچگاه یوغی بر آن بسته نشده باشد و گوساله‏ای نزاده باشد.

  این گوساله در هنگام قربانی حتما باید 3 ساله باشد.

  در روز مراسم، گوساله در مکانی خارج از اردوگاه محل اقامت خاخامها در محوطه معبد، باید قربانی شود. پس از آن مقداری از خون او برداشته شده و در جلوی خیمه اجتماع پاشیده می‏شود.

  سپس گاو به همراه پوست، گوشت، چرم، فضولات و خونش تماما به همراه چوب سرو و زوفای مصری به وسط آتش انداخته شده و آتش را تا خاکستر شدن گوساله روشن نگاه می‏دارند. محل قربانی و سوزاندن گاو در کنار کوه زیتون قرار دارد. پس از سوزاندن گوساله، شخصی پاک می‏بایست خاکسترها را جمع‏آوری کرده و به بالای کوه زیتون ببرد.

  پس از آن توده عظیم خاکستر به جای مانده را با آب مخلوط کرده و آب تطهیر را از آن تهیه می‏کنند.

  از 2000 سال پیش که معبد سلیمان توسط تیتوس امپراتور روم (70 بعد از میلاد) با خاک یکسان شد، تا به امروز محل معبد از دسترس کامل یهودیان به دور بوده و چون غیر یهودیان در آن رفت و آمد داشته‏اند، یهود معتقد است که قبل از شروع عملیات ساخت معبد کل محوطه معبد که بنا بر بعضی روایات کل اورشلیم قدیم را شامل می‏شود باید با آب تطهیر، تطهیر شود.

  ادامه مطلب
  نویسنده : mojarradat | دسته : آرماگدون ، گوساله سرخ موی
  گوساله سرخ موی شبیه سازی شده

  بر اساس عقاید فراماسونه و یهودیت، برای آمدن مسیحا - منجی آخرالزمان، مسجد الاقصی باید تخریب و یک ماده گوساله 3 ساله سرخ موی در آنجا ذبح و خاکسترش را در تمام محدوده پراکند تا پس از تطهیر، معبد سوم سلیمان دوباره بنا گردد. مسیحا با ساخته شدن معبد ظهور مى‏کند و پایه‏هاى حکومت خود را در اورشلیم قرار مى‏دهد.

  این گوساله باید چند ویژگی داشته باشد:

  فراماسونها گفتند به دنیا آمدن چنین گوساله ای کار بسیار مشکلی به همین دلیل در طى پنجاه سال گذشته یهودیان و صهیونیست ها به منظور آماده‏سازى مقدمات بناى معبد سلیمان، با استفاده از دانش ژنتیک اقدام به اصلاح نژادى گاو براى تولید گوساله سرخ موى کرده‏اند. آنها ابتدا انتقال تکنولوژی از آمکریکا به اسرائیل برای به دنیا آمدن آن در اسرائیل کردند سپس آن را طراحی کردند. این گوساله به زودی 3 ساله می شود. .دلیل لینکه آنها سعی داشتند که قبل از ظهور واقعی این گوساله را بسازند،این بود که آنه میخواستند با به دنیا آمدن این گوساله، خود این گوساله ظهور واقعی را شکل بدهد.

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : آرماگدون ، گوساله سرخ موی
  سرنوشت از پیش نوشته شده گوساله سرخ موی

  سالهاست که دولت اسراییل در حال آماده‏سازى مقدمات لازم جهت ساخت سومین معبد سلیمان در اورشلیم است و تمام مقدمات ساخت معبدتوسط خاخامهاى یهودى مهیا شده است. اما آنگونه که در کتاب «سفر اعداد» قسمت نوزدهم آمده است، قبل از شروع عملیات ساخت معبد، بایدمراسم تطهیر انجام شود و براى انجام آن مى‏بایست گوساله ماده سرخ مویى‏ قربانى گردد.

  براساس تعلیمات یهود، این گوساله مى‏بایست سرخ موى و بدون هیچ عیب و نقصى باشد و هیچگاه یوغى بر آن بسته نشده باشد و گوساله‏اى‏نزاده باشد.

  گوساله در هنگام قربانى حتماً باید 3 ساله باشد.

  در روز مراسم، گوساله باید در مکانى خارج از اردوگاه محل اقامت خاخامها در محوطه معبد، قربانى شود. پس از آن مقدارى از خون او برداشته‏شده و در جلوى خیمه اجتماع پاشیده مى‏شود.

  سپس گوساله به همراه پوست، گوشت، چرم، فضولات و خونش تماماً به همراه چوب سرو و زوفاى مصرى به وسط آتش انداخته شده و آتش راتا خاکستر شدن گوساله روشن نگاه مى‏دارند. محل قربانى و سوزاندن گوساله در کنار کوه زیتون قرار دارد. پس از سوزاندن گوساله، شخصى پاک‏مى‏بایست خاکسترها را جمع‏آورى کرده و به بالاى کوه زیتون ببرد.

  پس از آن توده عظیم خاکستر به جاى مانده را با آب مخلوط کرده و آب تطهیر را از آن تهیه مى‏کنند.

  ادامه مطلب
  نویسنده : mojarradat | دسته : آرماگدون ، گوساله سرخ موی
  و گویا این گوساله آمد

  در طی تحقیقاتم در زمینه آرماگدون در اینترنت به مطلبی برخورد کردم که بی ارتباط با پدیده آرماگدون نبود و شایسته دیدم که از آن یادی شود. این پدیده گوساله سرخ موی سه ساله نام دارد  که جفت گیری هم نکرده است. بنابراین این قسمت را اضافه کردم که البته یاری دوستان را می طلبد تا با ارسال مقالات جدید آن را کاملتر کنیم زیرا هرچه جستم مقالات کمی در این مورد موجود بود. 

  گویا این گوساله پیش از واقعه آرماگدون باید قربانی شود و از آنجا که گروهی از دانشمندان کمر به پدید آوردن این گوساله بسته اند (احتمالا از طریق ژنتیک) بالاخره زحمات آنها به ثمر نشسته و طبق اخبار مندرج در اینترنت این گوساله الان زنده است. 

  حال به نقل مطالب یافته شده در اینترنت در این بخش می‌پردازیم هرچند که ممکن است در این مقالات فقط اشاره ای کوتاه به این مسئله شده باشد.

  لینک ثابت
  نویسنده : mojarradat | دسته : آرماگدون ، گوساله سرخ موی
  هیکل سلیمان

  سال هاست که دولت اسرائیل در حال آماده‌سازی مقدمات لازم جهت ساختن سومین معبد سلیمان در اورشلیم است و تمام مقدمات ساخت معبد توسط خاخام‌های یهود مهیا شده است.

  اما آنگونه که در کتاب سفر اعداد قسمت نوزدهم آمده است ، قبل از شروع عملیات ساخت معبد باید مراسم تطهیر انجام شود و برای انجام آن می‌بایست گوساله‌ی ماده سرخ موی Red Heifer قربانی گردد .   

  بر اساس تعلیمات یهود، این گوساله می‌بایست سرخ موی و بدون هیچ عیب و نقصی باشد و هیچگاه یوغی بر آن بسته نشده باشد و گوساله‌ای نزاده باشد . گوساله در هنگام قربانی باید سه سال داشته باشد . در روز مراسم گوساله باید در مکانی خارج از اردوگاه محل اقامت خاخام‌ها در محوطه معبد ، قربانی شود . پس از آن مقداری از خون او برداشته و در جلوی خیمه اجتماع پاشیده شود . سپس گوساله به همراه پوست ، گوشت ، چرم ، فضولات و خونش تماماً به همراه چوب سرو و زوفای مصری به وسط آتش انداخته شده و آتش را تا خاکستر شدن گوساله روشن نگه می‌دارند . محل قربانی و سوزاندن گوساله در کنار کوه زیتون قرار دارد . پس از سوزاندن گوساله ، شخص پاک می‌بایست خاکسترها را جمع‌آوری کرده و به بالای کوه زیتون ببرد . پس از آن توده عظیم خاکستر به جای مانده را با آب مخلوط کرده و آب تطهیر را از آن تهیه می‌کنند .  

  ادامه مطلب
  نویسنده : mojarradat | دسته : آرماگدون ، گوساله سرخ موی